Sportas ir kūnas      

Aistringas šokis – rumba
Šokiai – tai aistra, tai judesiai, tai santykis su partneriu. Vienas iš žinomiausių šokių visame pasaulyje yra rumba.

Pratimai rankoms (1)
Jūsų rankos suglebusios? Kompleksuojate dėvėti drabužius trumpomis rankovėmis? Pats metas pradėti sportuoti! Savaitgalis čia pat - nešvaistykite laiko veltui, geriau laiką praleiskite besiklausydamos geros muzikos ir sporto trenerės patarimų.

-3 kg akimirksniu, kodas – tobula laikysena (2)
Nori numesti keletą papildomų kilogramų ne per savaitę, ne per mėnesį, o tiesiog per akimirką? Pasirūpink, kad tavo laikysena taptų nepriekaištinga – išsitiesk, pasitempk, ir tie kilogramai savaime „nutirps“, mat paprasčiausiai taps nepastebimi. Štai 10 pagrindinių tobulos laikysenos taisyklių.

Sportinis ėjimas (1)
Lėtas ar greitas ėjimas – bene pigiausias ir paprasčiausias būdas palaikyti fizinę formą, sumažinti antsvorį, pagerinti savijautą, nugalėti stresą ar atsipalaiduoti.

Tai chi gimnastika (10)
Tai chi gimnastika tinkama įvairaus amžiaus žmonėms. Šios gimnastikos judesiai minkšti ir plastiški, juos atliekant stiprėja raumenys, pagerėja sąnarių lankstumas, gerėja vidaus organų veikla, kūnas sustiprėja, pagražėja kūno linijos.

Sporto rūšys vasarai (2)
Lepinant kaitriai vasaros saulei, visai nesinori lieti prakaitą sporto salėje. Siūlome vasarai ypač tinkamas sporto rūšis, padėsiančias ne tik pagerinti fizinę formą bei savijautą, bet ir puikiai praleisti laiką gamtoje bei pasisemti energijos.

Grįžtantiems į sporto klubus: ar reikia maisto papildų? (20)
Neretas sporto klubo lankytojas, norėdamas greičiau pasiekti pageidaujamą rezultatą – stangrų, liekną, raumeningą kūną – ne tik sportuoja, bet ir vartoja įvairius maisto papildus bei kitokius preparatus. Lyg ir natūralu, kai ką nors papildomai vartoja profesionalūs sportininkai, kurių tikslas – sportiniai pasiekimai.

Pilvo šokis: ne tik gražu, bet ir sveika
Mielosios skaitytojos, liko vos viena savaitėlė iki sveikatingumo projekto „Sveika, liekna, laiminga“ pabaigos. Vos savaitėlė ir projekto dalyvės Renata Mažeikaitė, Raminta Kličienė ir Violeta Žymantaitė vėl gyvens savo gyvenimus, kuriuose nebebus treniruočių fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“, nebebus ir susitikimų su kvalifikuotais medikais.

Treneris pataria: kaip sportuoti, kai padidėjęs kraujospūdis (5)
Laba, ar galima minti dviratį, kai kraujospūdis padidėjęs – 170/100?

Bėgimas ristele: lėtas startas, greitas finišas (2)
Kodėl patarimuose pradedantiesiems nuolat pabrėžiama: bėgti ristele pradedama lėtai, o baigiama – greitai. Ar lėta pradžia – tik jėgų tausojimas, ar šis tas daugiau?

Pratimai pilvo presui (3)
Veiksmingi pratimai, greitas rezultatas ir jokių atsilenkimų! Pasitik pavasarį plokštesniu pilvuku!

Sportuok ir sulieknėk! (5)
Pateikiame tau pratimus su nuotraukomis, kurie tikrai padės sulieknėti!

10 labiausiai paplitusių mitų apie treniruotes
Dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti! Iš paskutinių jėgų ir iki pergalingo galo! Kad po kelių savaičių nustebintumėte visus savo nauja išvaizda. Tačiau toks nusistatymas atneša tik kartų nusivylimą. Šis ir kiti įsitikinimai, deja, yra labai paplitę tarp naujokų!

Klasikinis kultūrizmas išeina iš mados
Prieš keletą dešimtmečių kultūrizmą į madą atvedė aktorius Arnoldas Švarcnegeris, tuomet ši sporto šaka pasiekė savo populiarumo viršūnę. Tačiau šiandien kai visuomenė vis labiau rūpinasi sveikata ir iš sporto tikisi ne tik gražaus kūno, bet ir geresnės sveikatos būklės.

Gimnastika pagal abėcėlę
Nemenkai pavalgėme per šventes? Dabar pasportuokime

Į masinę mankštą kvietė gerumo ambasadorius ir trys jo vaikai
Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos septintokė Urtė Povilauskaitė praėjusį penktadienį ugdymo įstaigose vykusios masinės mankštos metu tapo jos lankomos mokyklos įžymybe. Mergaitė buvo pakviesta vadovauti jos mokykloje vykusiai masinei mankštai, nes būtent Urtės, dviejų jos brolių ir tėčio balsas pastarąsias savaites radijo eteryje ragino šalies vaikus ir jaunimą dalyvauti sveikos gyvensenos skatinimo akcijoje.

Ką turi žinoti visos, pradedančios užsiimti joga (1)
Daugeliui joga – kažkas ypatingo ir nekasdieniško, žmonių akimis tai ir vaikščiojimas degančia anglimi, ir stiklo šukėmis arba galimybė ilgą laiką išbūti be vandens ir be maisto. Tačiau visa tai, mielieji skaitytojai, tėra antraeilis dalykas. Iš tikrųjų, joga – tai psichinės, fizinės ir dvasinės praktikos derinys, į mūsų kraštus atkeliavęs iš indiškos kultūros.

Ar tinka jogos užsiėmimams turistinis kilimėlis?
"Jogos užsiėmimai mūsų klube vyksta ant specialių jogos kilimėlių." - Pabaigė kalbą jogos klubo administratorė, aiškindama man užsiėmimų tvarką.

Jeigu nusprendėte sportuoti... (2)
Daugumai žmonių didžiausia laimė – tai kuo greičiau po darbo dienos atsidurti ant sofos prieš televizorių. Jeigu vis dėlto pasitaiko laisvadienių, jie būna pašvęsti išsimiegojimui už visą savaitę arba draugų, giminaičių lankymui ir t.t.

Didelės mažo pilvo paslaptys (8)
Oi, tos amžinos lieknėjimo problemos! Kiek rūpesčių jos sukelia. Ir tuomet, kai jūs atsisakydama pačių mėgstamiausių valgių galų gale pasiekiate pageidaujamą rezultatą, jūsų pilvas atrodo tiesiog nepriekaištingai. Štai tada laukia pats nemaloniausias momentas – suvokiate, kad riboti savo poreikius reikės ne mėnesį – du, o mažų mažiausiai pora metų.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  [Kitas]