Straipsniai apie dietas      
 
Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (21)
Šiais laikais esame apsupti tobulo kūno ir sveikos gyvensenos įvaizdžių, kuriuos mums perša žiniasklaida ir populiarioji kultūra. Daugeliui sveikas gyvenimo būdas ir daili išvaizda yra siekiamybė, dėl kurios reikia aukoti mėgstamus maisto produktus ir lieti prakaitą nekenčiamoje sporto salėje.

daugiau
 
  Naujausi straipsniai
daugiau
 
Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (8)
Baltymų dietos tapo tikras išsigelbėjimas tiems, kas mėgsta pavalgyti. Dauguma nusprendė, kad taip yra sveika – suvalgyti maisto tiek, kiek nori, ir nestorėti. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar tikrai teisingai „dirba“ proteino produktai?
daugiau
 
8 keisčiausi svorio metimo būdai (23)
Šiais laikais, kai liekna figūra laikoma grožio etalonu, žmonės tiesiog paniškai puola laikytis dietų, bėgioti į sporto sales ir visokiais kitokiais įmanomais būdais bando atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Visa tai būtų sveikintina, jeigu kartais lieknėjimo procesas neaptemdo proto ir neišeina už normalumo ribų.
daugiau
 
Kad lieknėjimas būtų efektyvus (29)
Daugelis moterų, norėdamos sulieknėti, griebiasi kraštutinumų. Būk protinga ir lieknėk išmintingai, kad nepakenktumei savo sveikatai ir gerai nuotaikai.
daugiau
 
Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.
daugiau
 

  Populiariausi straipsniai
daugiau
  Labiausiai komentuojami
daugiau
  Forumo temos
daugiau
netelpu į veidrodį, 2020-06-03 07:48, lorjuod
???? ????? ???????, 2020-06-02 22:55, mostafashaban
Cheap NFL Jerseys China, 2020-06-01 03:41, yellowbaby520
Perkraustymo paslaugos Vilniuje, 2020-05-30 14:02, salotike