Sportas ir kūnas      

Sveiko grožio ir geros savijautos savaitgalis moterims
Atraskite sielos ramybę, jaukią aplinką. Pabūkite gamtos apsuptyje ir pailsėkite nuo kasdienių darbų.

Rauginti kopūstai - ginklas prieš celiulitą (1)
Pavasarį, kol dar nėra tiek daug šviežių daržovių, vitaminų galite gauti iš raugintų kopūstų. Kad rauginti kopūstai vertingi dėl juose esančio didelio kiekio vitamino C, turbūt daugelis žinote. Tačiau kažkam iš Jūsų galbūt bus netikėta žinia, kad rauginti kopūstai turi savyje medžiagų, veiksmingai kovojančių su celiulitu. Taigi, koks anticeliulitinis ginklas slypi raugintuose kopūstuose?

10 labiausiai paplitusių mitų apie treniruotes (1)
Dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti! Iš paskutinių jėgų ir iki pergalingo galo! Kad po kelių savaičių nustebintumėte visus savo nauja išvaizda. Tačiau toks nusistatymas atneša tik kartų nusivylimą. Šis ir kiti įsitikinimai, deja, yra labai paplitę tarp naujokų!

Treniruotės struktūra
Laba diena, norėjau jūsų paklausti, ar sportuojant sporto klube galima pirmiausia pabėgioti pusę valandos ant bėgimo takelio, po to pusę ant elipsinio ar dviračio ir tada daryti pratimus raumenims? ar reikia viską daryt atvirkščiai ?

Remigijus Bimba atsako į skaitytojų klausimus (1)
Remigijus Bimba ultūrizmu užsiiminėjanuo 1991 m., yra Lietuvos kūno kultūros akademijos sporto magistras. Turi keturiolikos metų asmeninio trenerio patirtį pasiruošęs atsakyti į nuolat skaitytojų pateikiamus klausimus.

Joga. Faktai be mistikos
Kilimėliais nuklota salė ant kurių erotiškai rangosi gausybė gražių moterų... na arba pabandykime iš kitos pusės – stilinga ir madinga šiuolaikinė grupinė mankšta su kitomis ne tokiomis gražiomis moterims, kurioms reikia numesti gerokai daugiau svorio...

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę
Artėjant pavasariui, ir atvirų iškirpčių sezonui, pasirūpinkite savo krūtinės grožiu. Puikiai žinote, kad graži krūtinė moterį puošia ir jaunina, o suglebusios krūtys ne tik neestetiškai atrodo, jos gali sukelti ir sveikatos problemų.

Ar įmanoma sveikai jaustis sulaukus 60-ies?
Jau netrukus, spalio 1-ąją dieną, pasaulyje bus minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šiemet tai jubiliejinis minėjimas – Jungtinių tautų organizacijos (JTO) Generalinė asamblėja lygiai prieš 20 metų spalio 1-ąją paskelbė Tarptautine pagyvenusių žmonių diena.

Fitnesas ir varikozė: ar įmanoma suderinti?
Jei jau pagaliau po kelerių metų susiruošėte sportuoti ir nusipirkote abonentą į fitnes klubą, stenkitės … susilaikyti nuo to.

Sportas gali virsti liga (2)
Jei negalite praleisti nė vienos treniruotės, o nenumatytoms aplinkybėms vis dėlto sutrukdžius kasdienių treniruočių režimą jaučiate kaltę ir nerimą, jei net negaluodama ar susižeidusi stengiatės nesumažinti įprasto sportinio ritmo, verta sunerimti: sportas jums jau tapo liga!

SPA: kai stebuklai kuriami rankomis
Praeitą savaitę įvyko ketvirtasis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas, kuriame dėl geriausiųjų titulo varžėsi rekordinis skaičius dalyvių iš Lietuvos, taip pat svečias iš Latvijos. Savo atstovus į čempionatą siuntė Lietuvoje gerai žinomi SPA centrai, dalyvavo ir savarankiškai dirbantys masažuotojai, tarp jų – Kauno „Žalgirio“ masažuotojas Vygintas Demenis.

Joga – alternatyva stresui
Šiuolaikiniame pasaulyje didžiulis gyvenimo tempas verčia nuolat suktis darbų verpetuose, trūkumas laiko ir daug darbų sukelia stresą, kuris neretai mus lydi ir po darbo.

Ko užkąsti treniruotės dieną?
Dauguma skaitytojų yra susirūpinusios mitybos režimu treniruotės dieną. Iš tiesų, remiantis klasikine schema, negalima valgyti dvi valandas prieš ir dvi valandas po treniruotės. Tačiau dauguma dirbančių moterų stengiasi sporto salėje apsilankyti prieš darbą arba po jo. O tai reiškia, jog lieka be pusryčių arba be vakarienės.

Joga – senovės išmintis šiuolaikiniam pasauliui
Nuo senų laikų žmonės ieškojo metodų, kurie padėtų išspręsti sveikatos problemas, harmonizuotų emocijas, teisinga linkme nukreiptų gyvenimo stilių. Sveikatingumo ir sporto klubo „G7 Sportas“ jogos instruktoriaus Andriaus Simonaičio teigimu, būtent joga ir yra ta praktika, kurios dėka daugybė žmonių atkūrė harmoniją su savimi ir supančiu pasauliu.

Treneris pataria: ar intensyviai sportuoti sveika?
Ar gerai, kad per savaite sportuoju daugiau nei 3-4 kartus, pavyzdžiui, tris dienas einu i sporto klubą, o keturias dienas einu i kitas treniruotes, pabėgioti, o ten – nemažas krūvis?

Aerobikos ir šokių sporto žvaigždės atvyksta į Lietuvą
Kovo 26-ąją, šeštadienį, prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyks masinis sporto renginys „Fitness & Wellness konvencija 2011“, kurio metu šokių, sporto ir sveikatingumo naujoves pristatys pasaulinio lygio profesionalūs instruktoriai iš Didžiosios Britanijos, Italijos, Vokietijos, Rusijos ir Lietuvos. Renginio partneris – stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas.

Automobilio plovimas vietoj aerobikos
Pažvelkite į savo automobilį. Ar jis švarus? Ar jis blizga? O gal jau pats laikas pasirūpinti jo išvaizda?

Moterų tenisas Lietuvoje
Vis daugiau moterų tenisas tampa viena iš fizinio aktyvumo ir laisvalaikio praleidimo formų.

Ar pakanka sportui skirti 10 minučių?
'2-3 kilogramai viršsvorio per žiemą - ne tragedija, o duoklė šaltam klimatui" - tvirtina dietologai. Kūnas priimdamas šaltį skuba "prisidengti" riebalų sluoksniu. ir, beveik, nepriklausomai nuo maisto raciono, daugelis žmonių per žiemą priauga 2 - 3 kilogramus.

Jei netirpsta kilogramai (1)
Šventa tiesa - norint atsikratyti papildomų kilogramų reikia mažiau valgyti ir daugiau judėti. Tačiau kartais atsitinka taip, kad net ir darant viską teisingai, rinkelės aplink pilvą ne tik kad nemažėja, bet jų atsiranda vis daugiau.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  [Kitas]