Sportas ir kūnas      

Mankšta biure – sveika ir naudinga
Sveikatingumo ir sporto klubo „G7 Sportas“ asmeninis treneris, BFP bei sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Paulius Velaikis pristato sveikus ir naudingus mankštos biure pratimus.

Tiesa apie tai, ką jau žinote
Egzistuoja daugybė mitų, susijusių su sveikata, lieknėjimu ir sportu. Daugelis jais tiki besąlygiškai nė neįtardami, kaip jie yra toli nuo realybės. Taigi atėjo metas sužinoti tiesą apie dalykus, kuriuos laikėte akivaizdžiais.

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę (1)
Tęsiame pratimų gražiai krūtinei seriją, pristatome antrąją dalį:

Treneris pataria: plaukiojimas stiprina pečius ir nugarą
Ar plaukiojant pečiai platėja? Jei taip, koks plaukimo būdas veiksmingiausias norint turėti plačius pečius?

Sporto klubas: 9 kriterijai renkantis geriausią
Sporto klubas – puiki investicija į savo ateitį. Moki pinigus šiandien, o dailia figūra ir puikia sveikata puikuojiesi rytoj. Deja, ne visada ta investicija teikia vien naudą ir malonumus. Netinkamai išsirinkusi sporto klubą greičiausiai iš anksto pasmerksi savo treniruočių programą nesėkmei.

Meditacija – stresui ir agresijai slopinti (3)
Kiekvienas iš mūsų nori įminti žmogaus sveikatos paslaptį. Siekiant atsakyti į šį klausimą, pastaruoju metu buvo atlikta daugybė ilgai trunkančių ir milžiniškų investicijų reikalaujančių tyrimų, kurie davę įtikinamus meditacijos naudą patvirtinančius rezultatus

Tai, kas pakelia nuotaiką ir nuteikia gerai visai dienai
Maistas turi didelę įtaką žmogaus nuotaikai. Nors daugeliui sunku tuo patikėti, tačiau tai tiesa. Pavyzdžiui, cukraus kiekio kraujyje mažėjimas/didėjimas gali lemti galvos skausmą, irzlumą ir t.t.

Sveikas žmogus – tai šokantis žmogus
Noras būti lieknai ir pasitempusiai yra pagirtinas. Bet ką daryti tuo atveju, jei sporto salei nėra pinigų, lauke pliaupia lietus, o rytinė gimnastika prieš veidrodį atrodo visiška nuobodybė? Išeitis yra – šokite.

Treneris pataria: nereikalingi kilogramai
Ar bėgimas po 45 min. 5 kartus per savaite padės man numesti nereikalingus kilogramus? Naudosiu riebalus deginantį skystį. Ačiū.

Naudingi sporto patarimai (2)
Susidarykite pratimų planą. Kartais atsiėlus ryte tiesiog norisi šokti iš lovos ir pulti stačia galva mankštintis tiesiog bet kaip, kad tik atsikratytume nereikalingų kilogramų. Nusiraminkite, tokie staigūs neapgalvoti sprendimai rezultatų neduoda – jie kaip ateina staigiai, taip staigiai ir išgaruoja.

Sportuoju namuose (1)
Net ir nesudėtingi, bet reguliariai atliekami fiziniai pratimai padeda ne tik atsikratyti nereikalingų kilogramų, bet ir įveikti stresą, nuovargį, pagerina visų organizmo sistemų veiklą. Todėl nesudėtingus fizinius pratimus atlikite sistemingai, o krūvius didinkite po truputį. Greičiausiai norimo efekto pasieksite, jei nelėtindami tempo mankštinsitės kasdien apie 15-20 minučių, o rečiausiai - 3 kartus per savaitę. Mankštinantis dar rečiau, norimo efekto nepasieksite.

10 kūno pogimdyvinių staigmenų
Sakoma, kad moteris, pagimdžiusi kūdikį, tampa stipriąja lytimi. Bet ar moteris yra tikra kovotoja dėl to, kad ji įveikia nėštumo ir gimdymo skausmus, ar dėl to, kad jai užtenka drąsos pažvelgti į veidrodį po gimdymo ir susitaikyti su savo naujuoju atvaizdu?

Tempimo pratimai sveikatai ir figūrai
Tempimo pratimai nėra skirti raumenims auginti, tačiau jie stiprina sveikatą, gerina laikyseną, dailina kūno linijas. Jei kasdien atliksite šiuos pratimus, sutvirtinsite raumenis, jie taps elastingesni ir lankstesni, laikysenai suteiksite lengvumo ir grakštumo.

Mudra agresijai slopinti
Pajutę kylančią agresiją, kurios tinkama forma negalima išreikšti tuojau pat, turėtumėte tai padaryti vėliau, kai tik bus tinkama proga.

Imunitetas. Kaip jį stiprinti ir... pirkti mažiau vaistų?
Sakoma, sveikatos nenusipirksi. Tai faktas. O profilaktika visada atsieina pigiau nei gydymas. Stiprus imunitetas labai svarbus ir jums, ir jūsų artimiesiems. Apie tai, kaip jį stiprinti, šiandien ir pakalbėkime.

Teniruotės: pati sau vadybininkė (1)
Treniruočių efektyvumas visais laikais priklausė nuo pratimų atlikimo kokybės, žmogaus fizinės ir psichologinės būklės. Daugelis moterų, įsigijusios brangų abonementą, lieja prakaito upes kelis mėnesius, kol galiausiai pastebi, jog pasiektas rezultatas nebuvo vertas tiek laiko ir jėgų. Apmaudu. Tačiau kaip to išvengti? Atsakymas paprastas: reikalingas tikslus ir kryptingas treniruočių planavimas.

Kad sportas nepakenktų širdžiai
Man 40-imt. Visada buvau apkūnoka, laikiausi įvairių dietų, bet vėl priaugdavau svorio. Po nesėkmingos santuokos dabar turiu širdies draugą, kuriam noriu atrodyti pati gražiausia. Nutariau laikytis dietos ir eisiu sportuoti 4 kartus per savaitę. Tiesa, žinau, kad svorį reikia mesti iš lėto ir labai nepersistengti su sportu, kad nepakenkčiau širdžiai. Koks optimalus yra fizinis krūvis metant svorį?

Kaip atsirado STIMULUS: kai idėjos „įspiria“, arba Mankšta gurmanėms
Žodžiu „gurmanas“ paprastai apibūdinamas žmogus, išmanantis mėgavimąsi maistu. Tačiau poreikis mėgautis tuo, ką teikia juslės, nebūtinai turi apsiriboti tik valgymu. Ne mažesnį malonumą gali suteikti ir… mankšta.

Treniruoklis namuose: kaip išsirinkti?
Neturite laiko sporto salei? O gal nėra galimybės ištrūkti iš namų? Jei tik yra ūpo pasportuoti, treniruoklis namuose – puikus pasirinkimas. Tik... treniruoklių būna įvairių. Kokį gi pasirinkti?

Sveikata pagal laikrodį (701)
Kad ir kokia būtų jūsų dienotvarkė, organizmas turi savus bioritmus. Jei išmoksite į juos įsiklausyti – būsite ne tik žvalesnė bei darbingesnė, bet ir sveikesnė!

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  [Kitas]