Sportas ir kūnas      

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę

Rekomenduok draugui
Spausdinti

graži krūtinė moterį puošia ir jaunina, o suglebusios krūtys ne tik neestetiškai atrodo, jos gali sukelti ir sveikatos problemų.
 
Kad krūtinė būtų kuo ilgiau graži – pagrindinis patarimas: kas rytą apsiplauti šaltu vandeniu (dėl stangrumo), ir mankštintis (sustiprės raumenys). Siūlome keletą nesudėtingų mankštos pratimų.

Atsisėskite sukryžiavusi kojas. Sulenkite rankas, alkūnes prispauskite prie liemens, pirštus uždėkite ant pečių, mentes suglauskite. Pakelkite ir sukite pečius ratuku: keturis kartus viena kryptimi, paskui tiek pat kartų kita. Pakartokite pratimą 3 – 5 kartus.

Atsistokite tiesiai, suglauskite prieš save delnus pirštais į viršų, alkūnes pakelkite taip, kad rankos su liemeniu sudarytų statų kampą. Dukart stipriai suspauskite delnų apačią, pasukite pirštus į save, paskui – delnus statmenai (pradinė padėtis), nuleiskite rankas ir vėl suglauskite delnus. Kartokite 5 – 8 kartus.

Atsistokite tiesiai, sulenkite rankas prieš krūtinę. Delnai žemyn, pirštų galai ištiesti ir suglausti. Nenuleisdama rankų, alkūnėmis du kartus energingai mokite atgal, delnai išsiskiria, bet pečiai nenuleidžiami. Pakui ištieskite rankas ir mokite jas atgal. (Rankos visą laiką turi būti horizontalioje padėtyje). Vėl sulenkite rankas priekyje. Kartokite 5 kartus, atlikite šį pratimą energingai, gyvai, nepamirškite laisvai kvėpuoti.

Autorius:Grožio Klubas

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (0)
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

104 metų jogas S.Yogonanda: "Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi" (0)

Kovoti su cholesteroliu padeda augalai (21)

NUOTRAUKOS: Efektingi pratimai moterims (3)

Rytinė mankšta: pradėk dieną žvaliai! (6)

Anoreksija – simptomai ir gydymas (26)

101 priežastis, kodėl verta užsiimti joga ir meditacija (10)