Sportas ir kūnas      

Lietuvoje populiarėja Pilates mankšta (2)
Lietuvoje vis daugiau dėmesio sulaukia ne tik joga, kuria pasaulyje užsiima milijonai žmonių, bet ir Pilates mankšta. Ji tapo atradimu ne vienam, turinčiam sveikatos problemų.

Mankštos greitukas skubančioms (2)
Ak, kaip tu užsiėmusi! Valanda treniruotei?! Gal juokaujate?! Kaip tik tokia nuostaba paprastai ir išsisuki nuo raginimų pasportuoti. O be reikalo. Pastangrinti savo kūną ir padailinti kai kurias linijas gali ir visai neturėdama laiko. Arba tuo metu, kai dirbi kitus darbus. Be abejo, pilnavertės treniruotės tai neatstos, bet jau geriau truputėlis, nei visai nieko, tiesa?

Kaip pasiruošti bėgiojimui
Pasirinkite tinkamą aprangą ir avalynę. Paprasti sportiniai bateliai tinkami tik trumpoms distancijoms. Bėgimui skirta avalynė turi gerai amortizuoti, o apranga turi būti patogi. Geriausia rinktis dvisluoksnę, kuri leis lengvai judėti ir nesušalti.

Kalanetika: kūno tobulinimui
Kalanetika – gimnastika, pavadinta autorės Kalan Pinkni vardu. Tai statinių pratimų kompleksas, paremtas raumenų išsitempimu ir susitraukimu.

Apklausa: ar sportas Tau svarbu? (1)
38 proc. Lietuvos gyventojų teigia, kad jų gyvenime sportas yra svarbus. Tačiau daugiau nei trečdalis šalies gyventojų visai nesportuoja. Sportas populiaresnis tarp vyrų, jaunesnio – iki 29 m. – amžiaus žmonių. Tai parodė specialus rinkos tyrimų kompanijos „TNS LT“ atliktas pirkimo ir vartojimo įpročių tyrimas „TNS Atlas™“.

Sveikatai ir grožiui – pratimai su terapiniais kamuoliais (1)
Kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo to, kaip mes jaučiamės ir čia anokia naujiena ar paslaptis.

Nemokama mankšta moterims – gerai savijautai ir kūno kontrolei (10)
Lietuvoje startuoja socialinė sveikatingumo programa moterims Corewellness, kurios metu pristatomas mankštos ir fizioterapijos pratimų kompleksas PELVICORE Technique.

Vasarą sportuokime gamtoje (2)
Vasarą nesinori lieti prakaitą sporto salėje. Šiuo metų laiku daug geriau sportuoti gamtoje.

Bėgiojimas ristele: 5 mitai
Užaugo keletas nereikalingų kilogramų? Jautiesi visiškai ištežusi? Sprendimas pats savaime sukasi galvoje: kol dar geras oras, reikėtų kasdien pabėgioti.

„Kriaušės“ formos figūra: negi viskas beviltiška? (1)
Deja, „kriaušės“ formos figūra apdovanotos dauguma moterų ir ji ypatingai išryškėja vidutiniame amžiuje. Nepageidaujami centimetrai užsideda ant šlaunų ir klubų ir šie sukaupti „turtai“ ne taip lengvai tirpsta.

Cigun – fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui (3)
Vis labiau populiarėja iš Rytų atkeliavę užsiėmimai. Kinų joga Cigun yra savitas judesio ir filosofijos menas, kuris puoselėja tiek psichinę žmogaus savijautą, tiek fizinį kūno formų tobulinimą, skatina energingumą bei gerina sveikatingumo sistemą.

Treniruotės riebaliukams deginti
Ne paslaptis, kad norint sulieknėti privalu mitybą derinti su fiziniais pratimais. Kurios gi treniruotės efektyviausiai degina riebalus? Auksinės taisyklės, tinkančios visiems nėra.

Treneris pataria: kaip išsirinkti lanką sukimui (7)
Iš kur gauti reikiamo svorio lanką, kad jį sukdama greitai galėčiau džiaugtis plonu liemeniu? Ir kiek laiko per dieną jį reikia sukti?

Ką būtina žinoti apie jogą?
Kiekvieną dieną joga tampa vis populiaresnė. Derėtų nepamiršti į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis jogos centrą ir pradedant sportuoti. Pateikiame patarimus, kuriais turėtumėte vadovautis.

Sveikata ir fizinis aktyvumas
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir tempas verčia planuoti savo veiklą, išskirti prioritetus. Tačiau ilgą laiką sėkmingai veikdami pagal vieną planą, neatsižvelgdami į individualius ir besikeičiančius savo organizmo poreikius, galų gale galime susidurti su sveikatos sutrikimais.

Sporto treneris Remigijus Bimba atsako į skaitytojų klausimus (13)
Kultūrizmu užsiiminėjantis, Lietuvos kūno kultūros akademijos sporto magistras Remigijus Bimba atsako į skaitytojų užduodamus klausimus.

Pilates treniruotės
Pilates - tempimo, jėgos ir atsipalaidavimo pratimai, kurie tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Šių treniruočių tikslas - stiprinti vidinius raumenis, gerinti laikyseną, koordinaciją ir pusiausvyrą, lavinti lankstumą. Pilates pratimai padeda išlaikyti grakščias linijas ne vienai Holivudo žvaigždei: Madonnai, Juliai Roberts, Sharon Stone.

Mankšta vandenyje - veikminga ir malonu!
Vasara – maudynių metas! Besimaudydama jūs galite ne tik maloniai praleisti laiką, sustiprinti sveikata, bet ir numesti nereikalingus kilogramus. Anot sporto specialistų, mankšta vandenyje yra viena veiksmingiausių – per valandą galite sudeginti iki 520 kcal. Kadangi vandens slėgis 50 kartų didesnis nei oro, kiekvienam judesiui atlikti išeikvojama daugiau energijos.

Trenerio patarimai: gražūs keliai
Laba diena, kaip pagražinti kelius? Kokie pratimai jiems skirti? Ačiū.

Lieknėti padedanti sportinė apranga (1)
Kai nebepatinki pati sau – tau tiesiog būtina nueiti į sporto salę. Tačiau ką daryti, jei ten, pažvelgus į save sportuojančią, apima ne euforija, o siaubas: kūnas visiškai praradęs formą, per aptemptus sportinius marškinėlius virsta nelemtos išdavikiškos riebalų „rinkės“?

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  [Kitas]