Straipsniai apie dietas      

Moters amžius ir dieta: ar yra ryšys?
Kodėl sendamos moterys dažniausiai ima priaugti svorio? Iki šiol manyta, kad pagrindinė šio reiškinio priežastis – hormoniniai pokyčiai moters organizme, vykstantys jai sulaukus 40-45 m.

Neteisingai parinkta dieta kenkia sveikatai
Tikriausiai kiekviena moteris bent kartą gyvenime yra mėginusi laikytis dietos, stengdamasi numesti keletą kilogramų. Vienoms tai pavykdavo, o kitoms – ne. Ir, pasirodo, tokie nevykę bandymai ne tik kad nepadeda organizmui, bet ir kenkia jam.

Penkios pavasarinės dietos taisyklės
Kai ant slenksčio jau pavasaris, kiekviena moteris nori susitvarkyti – sulieknėti, atgaivinti veido spalvą, plaukams suteikti spindesio. Visa tai galima įgyvendinti į pagalbą pasitelkus dietą. Žinoma, rekomenduoti kažką konkretaus visoms neįmanoma.

Sveikatą lemia Zodiako ženklas: mitas ar moksliškai pagrįsta tiesa?
Ar tikite, kad astrologiniai ženklai lemia mūsų sveikatą? Kanados mokslininkas Peter Austin atliko išsamų statistinį tyrimą siekdamas išsiaiškinti, kokiomis ligomis dažniausiai serga žmonės, gimę po vienu ar kitu Zodiako ženklu.

Maistingųjų medžiagų trūkumas šiuolaikinėse dietose
Dauguma žmonių laikosi mažo kaloringumo dietų, vartoja įvairiai apdorotus produktus, netekusius didžiulės dalies maistingųjų medžiagų. Senosios kartos dietos, kuriose gausu daržovių ir vaisių, šios problemos nesukelia.

Antsvoris ir platus sveikatos problemų spektras
Naujausi tyrimai patvirtino, jog papildomi kilogramai kenkia mūsų sveikatai daugeliu aspektų. Niekam ne naujiena, jog antsvorį dažnai lydi antrojo tipo cukrinis diabetas ir širdies ligos. Tačiau paskutinieji tyrimai rodo, jog susirgimų, susijusių su per dideliu kūno svoriu, sąrašas iš tikrųjų yra labai ilgas.

Svorio priaugimas bėgant metams: nejaugi esame pasmerktos?
Tai dar vienas vidutinio amžiaus krizės „malonumas“ – kai tik mes persiritame per trečią dešimtį, tuoj pradedame pastebėti riebalų sankaupas ant talijos ir stengiamės nesirengti palaidinukės be rankovių, nes mūsų rankos ir pečiai jau ne idealūs.

Dietiniai spąstai, į kuriuos patenka jaunos mamos
Jūs reguliariai išeinate pasivaikščioti su vežimėliu ir stengiatės valgyti mažiau saldumynų, tačiau jūsų svoris po gimdymo nenori mažėti. Kas gi vyksta? Gali būti, jūs norite pasiekti greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Dietologų nuomone, reikia nemažiau metų laiko, kad svoris grįžtų iki tokio, koks buvo prieš nėštumą. Ypač jeigu jūs nemaitinate krūtimi ir papilnėjote daugiau nei leidžiamais 6-9kg

Dieta: 33 gudrybės
Jei nutarėte atsikratyti nereikalingo kūno svorio, pasistenkite tai padaryti kuo mažiau žalojančiu būdu. Labai svarbu psichologinis nusiteikimas ir teisingos taktikos pasirinkimas. Šie patarimai padės jums sėkmingai sumažinti svorį, savo gyvenimo nepaverčiant sekinančia kova su savimi.

Dietos mitų pinklės
Kartais dietų fanatikai prisigalvoja pačių netikėčiausių mitų, kas neva gali padėti metant svorį, o kas – tik pakiša koją. Ką apie tokius populiarius mitus mano mitybos specialistai?

Lieknėkite darbe. 10 gudrių patarimų
Patys geriausi norai laikytis dietos dažnai susiduria su kliūtimis darbe. Automatai pardavinėja saldžius gėrimus ir arbatą, saldumynus ir batonėlius užkandžiams, keptus traškučius ir kitus panašius produktus. Susidaro įspūdis, kad kiekvieną dieną kažkas švenčia gimimo dieną ar kitokį įvykį ir atsineša pyragėlių. Arba kas nors paprasčiausiai atneša spurgų ar riestainių krepšelį.

Gydytojai pranašauja, jog Victoria Beckham mirs jauna
Buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė, o dabar – tiesiog garsaus futbolininko Davido Beckhamo žmona bei stiliaus ikona Victoria Beckham tikrai nėra panaši į moterį, pagimdžiusią 3 vaikus.

Trumpumas – talento brolis
Kai svoris tau tiesiog veržia gerklę, paskutinė likusi galimybė – trumpalaikė efektyvi dieta. Dėkui Dievui, iš aplinkinių ir spaudos galime sužinoti daugybę būdų, o į ilgiau (pavyzdžiui, dvi savaites) trunkančius mes nekreipiame dėmesio. Per ilgai! Juk rezultato reikia akimirksniu.

Atsargiai - klastingos dietos
10 vertingų patarimų kaip nepatekti į blogų dietų pinkles.

Dieta: sutaupyti ar bankrutuoti?
Atrodytų, laikytis dietos – vien nauda. Juk dėl riboto raciono turėtų sumažėti išlaidos maistui. Tačiau, deja, tai netiesa. Laikantis dietos bankrutuoti ne taip ir sunku.

Kaip pasirinkti dietą?
Dietų, žadančių efektyvų svorio numetimą yra labai daug. Kaip pasirinkti tą, kuri iš tikrųjų sąlygos figūros pagerėjimą ir nepakenks tuo pačiu sveikatai? Apie tai šnekamės su gydytoja dietologe.

Hipotezė apie medžiagų apykaitos sutrikimus
Pati pirmoji hipotezė, kuria mus bandoma vedžioti už nosies, yra tiesiog logikos klaida. Metabolizmas – medžiagų apykaita organizme.

Genetinis lieknėjimas
Nėra nieko keisto, kad didelis daugelio žmonių noras turėti olimpiečio figūrą įtakoją paslaugų, literatūros ir preparatų, skirtų tam reikalui, paklausą laisvoje rinkoje.

Ar sulieknėsite? Testas
Nemažai žmonių norėtų atsikratyti viršsvorio. Šis testas leis sužinoti, ar pavyks Jums sulieknėti.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8