Straipsniai apie dietas      

Mayo klinikos dietos detektyvas (3)
Kalbama, kad dietą sukūrė garsiosios Mayo klinikos, įsikūrusios Minesotoje (JAV), specialistai. Tiesa, pati Mayo klinika neigia, kad joje kada nors kas nors yra tokią dietą propagavęs.

Keturios madingos dietos (3)
Žolelių arbata ir sūrių produktų valgymas – tai naujos madingos tendencijos dietų pasaulyje. O mūsų sveikatai iš to tik nauda.

Agurkų dieta (2)
Agurkai — tai gaiva ir tikras skanėstas vasarą. Beje, jie yra labai naudingi visiems, norintiems sulieknėti. O juk sulieknėti norime visos!

Toksinai mūsų kraujyje (I dalis) (2)
Terminas "toksemija" yra kilęs iš graikiškų žodžių "toxikon" (liet. nuodai) ir "haima" (liet. kraujas) junginio. Taigi išvertus reikštų - "kraujo nuodai", arba organizmo apsinuodijimas toksinais (nuodais) užterštu krauju.

Originalus, bet paprastas būdas sulieknėti (2)
Dietos, lieknėjimo piliulės, skrandžio mažinimo operacija... ko tik neišbando žmonės, norėdami numesti svorio. Tačiau yra ir kur kas paprastesnis būda sulieknėti. Fengšui specialistai pataria: atsikratykite nereikalingų daiktų, ir lieknėti bus kur kas paprasčiau.

Vaikiška dieta Tau (2)
Tęsiame ciklą, kuriame savo ištikimiausioms skaitytojoms pristatome pačias populiariausias ir efektyviausias dietas!

Žarnyno valymo nauda organizmui (2)
Žarnyno valymas įveikia visas ligas?Kartais nemalonu kalbėtis apie žarnyno veiklos sutrikimus ar dar asmeniškesnius dalykus, tačiau ar žinojai, kad kas trečiam žmogui yra užkietėję viduriai, okas ketvirtas onkologinis susirgimas - žarnyno, kepenų ir kitų gyvybiškai varbių organų vėžys? Todėl kompleksinis organizmo išvalymas yra ypač svarbus.

Svorio priaugimas bėgant metams: esame pasmerktos? (2)
Tai dar vienas vidutinio amžiaus krizės "malonumas" – kai tik mes persiritame per trečią dešimtį, tuoj pradedame pastebėti riebalų sankaupas ant talijos ir stengiamės nesirengti palaidinukės be rankovių, nes mūsų rankos ir pečiai jau ne idealūs. Ir paprastai dauguma jaunų moterų, anksčiau niekada neturėjusių problemų dėl svorio ir maniusių, kad taip bus visada, pradeda raudoti. Ar įmanoma kovoti su iškylančiomis problemomis ir su visu tuo susigyventi?

„McDonaldo“ dieta padėjo vyrui numesti 7 kg (2)
Vien "McDonaldo" maistu mėnesį maitinęsis vyras iš Kalifornijos numetė beveik 7 kg. 40 metų Dougas Logeais'as iš San Diego 30 dienas laikėsi šios neįprastos dietos ir numetė 6,8 kg - beveik pusę šio svorio per pirmą savaitę, rašo "Daily Mail".

Lieknėti padedančios medžiagos (2)
Vaistinėse ir parduotuvėse gausu įvairiausių maisto papildų, kurie padeda lieknėti. Kokios pagrindinės jų sudedamosios medžiagos ir kaip jos veikia mūsų organizmą?

Penkiolika žingsnių iki trokštamo mini sijono (2)
2007 pavasaris pasipuošė 8-ojo dešimtmečio mini mada. Laikydamasi mūsų patarimų, jūs greitai galėsite pasipuošti pačiu beprotiškiausiu mini sijonėliu.

40 baisiausių klaidų, kurios padaromos laikantis dietos (2)
Tiesą pasakius, dauguma šių klaidų yra žinomos, bet nuo to jos pasikartoja ne ką rečiau. Taigi priminti bus naudinga. Jeigu žemiau aprašyti dalykai jus vargina, tuomet reikėtų susimąstyti ir pakeisti savo požiūrį į dietas.

Kaip numesti svorio ir vėl nepriaugti (1)
Jekaterina Mirimanova - unikalios filosofijos “Minus 60” autorė. Jos sukurta sistema skirta tiems, kurie nutarė sulieknėti ir daugiau

Dietos stereotipai meluoja! (1)
Kad atsikratyti viršsvorio sunku – žino kiekviena, kuriai reikia numesti bent keletą kilogramų. Tačiau kaip tą svorį numesti, nuo ko pradėti ir kuo baigti – čia jau rimtesni klausimai, neretai moteriškose kompanijose sukeliantys aibes diskusijų, apipinti legendomis ir mitais. Štai keletas labai dažnų, tačiau, deja, klaidingų teiginių apie lieknėjimą, kuriuos tenka išgirsti beveik kiekvienai, pasiryžusiai pagaliau įsisprausti į keletu dydžių mažesnius drabužius.

5 priežastys, dėl ko nutraukėte dietą (1)
Jūs griežtai laikėtės dietos ir sulieknėjote keliais kilogramais, tačiau štai jau kelios dienos, kai svarstyklių rodyklė nejuda iš vietos? Tai laikinas ar galutinis rezultatas?

Mažos gudrybės lieknėjančioms (1)
Nori sulieknėti, bet nepajėgsi atsisakyti savo mėgstamo pyragaičio prie kavos? Ne bėda! Pernelyg griežti apribojimai dažnai pakiša koją net ir kruopščiausiai sudarytoms dietoms.

Dieta be dietos (1)
Dietos įvertinimas: Ši nauja dieta išpopuliarėjo JAV. Jos pagrindinis principas — duoti organizmui tai, kas būtina sveikam organizmo funkcionavimui. Tai ir skiriasi nuo kitų, organizmo alinančių, nekoloringų dietų.

Dieta – savęs valgymas?! (1)
Šiandien visame pasaulyje minima diena be dietų. Dietos – pavojingas žaidimas su sveikata ir psichika, todėl specialistai pataria nepasiduoti „lieknėjimo manijai“ ir rūpintis savo kūnu bei figūra protingai.

Kas padeda lieknėti? (1)
Dietos daugelį moterų ir vyrų paverčia kankiniais. Ar galima valgyti ligi soties ir numesti svorio? Tikėsite ar ne, tačiau pienas, sultys, arbata gali padėti lieknėti.

Dieta: 33 gudrybės (1)
Jei nutarėte atsikratyti nereikalingo kūno svorio, pasistenkite tai padaryti kuo mažiau žalojančiu būdu. Labai svarbu psichologinis nusiteikimas ir teisingos taktikos pasirinkimas. Šie patarimai padės jums sėkmingai sumažinti svorį, savo gyvenimo nepaverčiant sekinančia kova su savimi.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]