Straipsniai apie dietas      

Atkinso dieta: ar ji tokia pat efektyvi kaip ir populiari? (1)
Atkinso dieta ko gero viena iš populiariausių dietų – ji aprašoma populiariausių žurnalų puslapiuose, ją renkasi pasaulinės garsenybės (Geri Halliwell, Reene Zellveger, Jennifer Aniston ir kt.). Tačiau populiariausia dieta – nebūtinai geriausia.

Kompleksinė svorio mažinimo programa – veiksminga ir ilgalaikė svorio sureguliavimo priemonė (1)
Tyrimai rodo, kad kas 30 metų nutukusių žmonių skaičius pasaulyje padvigubėja. Beveik 80 proc. žmonių yra bandę laikyti dietos. Daugeliui pavyksta sumažinti svorį, bet nepavyksta pasiektų rezultatų išlaikyti ilgesnį laiką. Per pirmuosius metus svoris atauga daugiau nei pusei žmonių.

Kombinuotos iškrovos dienos (1)
Iškrovos diena? Kaip nuobodu! Visą dieną graužti tik obuolius ar knebinėti ryžius – išties ne itin gurmaniška. Jei taip atrodo ir tau – siūlome pasidaryti kombinuotas iškrovos dienas, kai leisi sau valgyti ir viena, ir kita. Taip ir tau nebus pernelyg nuobodu, ir organizmas vis dėlto išsivalys.

Ką daryti, jei nutraukei dietą ir "nutrūkai nuo grandinės"? (1)
Tikriausiai dauguma esame patyrusios gėdos jausmą, kai teisingai ir su nemažomis valios pastangomis "pasėdėjusios" ant dietos savaitę kitą, nutrūkstame nuo grandinės kieno nors gimtadienio šventėje, įmonės vakarėlyje ar tiesiog be priežasties.

Atsargiai: ideali dieta! (1)
Kodėl taip sunku sulieknėti? Jeigu jūs esate vienas iš tūkstančio žmonių, kurie dietą metė vos ją įpusėję, tikriausiai tiesiog neradote idealiai jums tinkančios dietos. Vietoj jos jūs pasirinkote kažkieno kito dietą.

Dieta: pilna burna, bet valgyti prašo (1)
Jei žmogus yra geros nuotaikos, jo apetitas ir miegas geras, o pats yra pavydėtinai aktyvus, tai už viską toks sveikuolis turi būti dėkingas savo seratonino sistemai, išskiriančiai ypatingą medžiagą – skausmo ir uždegimo hormoną seratoniną.

Kas padės sumažinti apetitą?
Šiuolaikiniai dietologai laikosi vieningos nuomonės: geriau sumažinti maisto porcijas ir nepersivalgyti, nei kad karts nuo karto „sėsti“ ant griežtų dietų. Pirmuoju atveju jūs išvengiate streso ir rizikos išbalansuoti mitybą, o taip pat sugrįžti prie tų pačių kilogramų. Taigi, ką daryti, kad išspręstumėte šią problemą?Kas padės sumažinti apetitą?

Pomidorų sulčių dieta
Laikydamiesi šios dietos, vartodami pakankamai vandens ir kuo mažiau cukraus bei kitų saldiklių, atsikratysite 2-3 nereikalingų kilogramų.

Ar egzistuoja speciali dieta, galinti padėti sergančiam astma?
Tiesa yra ta, jog specialios dietos sergantiesiems astma nėra. Pasaulyje nežinoma apie išskirtinius maisto produktus, kurie mažintų astmos sukeliamus kvėpavimo takų uždegimus. Gėrimai, kurių sudėtyje yra kofeino, gali nežymiai praplėsti bronchus valandai ar dviems, tačiau inhaliatorius daug efektyviau palengvina trumpalaikius astmos simptomus.

Mėnulio kalendorius dietai
Mėnulis pasakys, kada pradėti dietą ir kaip sulieknėti pasinaudojant mėnulio fazėmis.

Dietų pliusai ir minusai
Kiek bekalbėtų dietologai, kad metant svorį nieko nėra geriau, kaip subalansuoti mitybą ir pradėti sportuoti, moterys niekada turbūt neatsisakys dietų.

7 sveikos dietos įpročiai
Kada dieta tampa nebe savęs kankinimu, o sveiko gyvenimo būdo pagrindu? Ar visos dietos verčia kęsti nuolatinį alkį? Kodėl yra tiek daug lieknų moterų, kurios nesilaiko jokios dietos? Kaip joms pavyksta nepriaugti svorio?

TOP 11: veiksniai, lemiantys nutukimą
Patys naujausi duomenys rodo, kad 34 proc. Amerikos gyventojų yra nutukę. Per pastaruosius 30 metų tokių žmonių skaičius padidėjo visu 100 procentų. Vis dėlto, žmonės dažnai nežino tikrųjų priežasčių, lemiančių jų kūno svorio augimą.

Produktai žudikai
Pavadinimas nė kiek nehiperbolizuotas. Šie produktai, kuriuos Jums išvardysime straipsnyje, yra tikrų tikriausi žudikai, kurie Jūsų organizmą nuodija lėtai ir užtikrintai. Venk jų ir būk sveika!

Kaip pagreitinti medžiagų apykaitą?
Medžiagų apykaita, kitaip tariant – metabolizmas. Kuo jis organizme bus greitesnis, tuo greičiau Jums pavyks sulieknėti.

Lieknėjimo gudrybės jūsų namuose
Jau seniai žinoma, kad tinkamai sutvarkyti namai gali taip pat sėkmingai tirpdyti kilogramus, kaip ir dietos ar mankšta. Tam turi įtakos sienų spalvos, apšvietimas, baldai ir tt. Pasidalinsime su jumis keliais patarimais, kurie jums gali palengvinti mesti per žiemą sukauptus riebaliukus. Taigi pagudraukime savo namuose.

Pamirškite drakoniškas dietas ir alinančias mankštas sporto klube
Kiekviena diena, ne tik naujųjų metų, - tai nauja pradžia ir daugeliui mūsų tai reiškia pasiryžimą gyventi geriau ir sveikiau, būti lieknesniems ir sportiškesniems.

Egzotiškos dietos: Energijos dieta Tau
Pristatome paskutiniąją Jus itin sudominusio ciklo apie egzotiškas dietas, dalį. Šiandien Jūsų laukia labai išskirtinis dietos variantas, kuriam turėtų ryžtis tik labai užsispyrusi ir stipri moteris.

Egzotiškos dietos (II dalis)
Tęsiame ciklą, kuriame Jums pristatysime pačias populiariausias bei efektyviausias dietas.

Egzotiškiausios dietos (I dalis)
Pradedame straipsnių ciklą, kuriame papasakosime ir pristatysime Jums pačias populiariausias dietas, kurių laikantis Jums pavyks sulieknėti ir pasiekti stulbinančius rezultatus!

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]