Straipsniai apie dietas      

Kaip atsikratyti antsvorio per 7 dienas (47500)
Kova su antsvoriu tikriausiai yra viena iš pačių seniausių moterų grumtynių. Ši sporto šaka ypatingai išpopuliarėja prieš šventes. O likus keletui dienų iki Naujųjų metų galima netgi rengti tikras Olimpines žaidynes. Juolab kad dauguma, besistengiančių įlįsti į madingą vakarinę suknelę, tampa nugalėtojomis.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (2021)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Lieknėkime pozityviai: 7kg per 2 savaites (196)
Atėjus pavasariui dauguma merginų ir moterų susirūpina, jog nedaug laiko beliko iki vasaros, o papildomų kilogramų atsikratyti vis dar nepavyko. Štai keletas paprastų patarimų, kaip numesti 7kg vos per 2 savaites.

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (61)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Šis tas apie kalorijas (51)
Mums atrodo, kad apie kalorijas žinome viską, jos kaltos, kad nebeįsispraudžiame į mažą juodą suknelę, madingą maudymosi kostiumėlį, mėgstamus džinsus. Jei nori atsikratyti per žiemą sukauptų kilogramų, teks skrupulingai skaičiuoti kalorijas.

Valgyti ar nevalgyti po 6 valandos vakaro? (34)
Daugelis net mano, kad dėl užtikrinimo, geriausiai nevalgyti apskritai po 5. Šis požiūris turi gilias šaknis.

Viršsvorio priežastys (31)
Žmonių, turinčių viršsvorį, maitinimosi pobūdžio tyrimai parodė, kad baltymų, riebalų ir angliavandenių jie vartojo 1,5 – 2 kartus daugiau normos.

Taisyklės, kaip laikytis dietos (30)
Dauguma moterų net nesusimąsčiusios, bet apimtos minties, kad tuoj atsikratys keleto kilgogramų neria stačia galvą laikytis dietų, neįvertinant kai kurių svarbių dalykų.

Kad lieknėjimas būtų efektyvus (29)
Daugelis moterų, norėdamos sulieknėti, griebiasi kraštutinumų. Būk protinga ir lieknėk išmintingai, kad nepakenktumei savo sveikatai ir gerai nuotaikai.

8 keisčiausi svorio metimo būdai (23)
Šiais laikais, kai liekna figūra laikoma grožio etalonu, žmonės tiesiog paniškai puola laikytis dietų, bėgioti į sporto sales ir visokiais kitokiais įmanomais būdais bando atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Visa tai būtų sveikintina, jeigu kartais lieknėjimo procesas neaptemdo proto ir neišeina už normalumo ribų.

Kaip numesti svorio ir išlikti lieknai? (23)
Amerikiečių mokslininkai ištyrė 5 000 žmonių, sėkmingai numetusių svorį (vidutiniškai 33 kg), kuriems numesti kilogramai nebesugrįžo. Apklausę juos ir išanalizavę gautus duomenis ekspertai sudarė taisyklių rinkinį, kaip galima numesti svorio ir išlikti lieknam.

Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (21)
Šiais laikais esame apsupti tobulo kūno ir sveikos gyvensenos įvaizdžių, kuriuos mums perša žiniasklaida ir populiarioji kultūra. Daugeliui sveikas gyvenimo būdas ir daili išvaizda yra siekiamybė, dėl kurios reikia aukoti mėgstamus maisto produktus ir lieti prakaitą nekenčiamoje sporto salėje.

Efektyvi 3 dienų salotų dieta (15)
Laukia svarbi šventė, o tave vis dar kankina riebaliukai ant pilvo? Reikia žūtbūt sulieknėti? Eli.lt kaip visada pasiruošusi tau padėti! Efektyvi 3 dienų salotų dieta – puikus sprendimas visoms lieknėjančioms

Sulieknėk akimirksniu! (14)
Jau kvėpuoji atostogomis, bet vis gėdiniesi dėl nukarusio pilvuko? Tau pavyks pakeisti šią padėtį per kelias akimirkas — tereikia šiek tiek pastangų ir noro!

Obuolių monodieta (13)
Obuolių nauda niekas neabejoja. O kaip juos pritaikyti praktiškai ir juos valgant sulieknėti? Į šiuos klausimus atsakysime jau šiame straipsnyje.

Išsikrauk! (13)
Laikas nuo laiko visoms mūsų sistemoms reikia iškrūvio – psichologinio, fizinio, dietinio...

Trijų dienų iškrovos dieta (12)
Gal galite patarti, kokios iškrovos dietos laikytis, kad kaip nors išvalyti organizmą nuo šventinio persivalgymo? Rasa

Dietos neveiksmingos ne dėl valios stokos (10)
Alkis ir apetitas yra, ko gero, tos biologinės funkcijos, kurias žmonės dažniausiai bando kontroliuoti. Sulaikę kvėpavimą ir pajutę, kad dūstame, nebesistengiame toliau jo sulaikyti – įkvepiame. Kai norime šlapintis, nesitikime, kad noras praeis. Tačiau su alkiu kiek kitaip – neretai įsivaizduojama, kad galima jo nejausti.

Moliūgų dieta (10)
Ruduo - moliūgų metas. Jei norite sulieknėti, moliūgais gali tapti pačiais tikriausiais jūsų pagalbininkais.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]