Straipsniai apie dietas      

Dėmesio! Efektyviausia dieta svoriui mažinti
Vyko daug tyrimų, kol galiausiai buvo nustatyta geriausia dieta, skirta svorio mažinimui!

Prieskoniai sako apetitui STOP
Natūralūs, naudingi organizmui ir nebrangūs – tikriausiai ir jūsų virtuvėje yra šių prieskonių, kurie ne tik pagardina maistą, bet ir gali padėti kovoje su viršsvoriu!

Liaudies medicina: Receptas lieknėjantiems
Norite sulieknėti, vartojate įvairias piliules ar kiekvieną dieną sportuojate treniruoklių salėje? Sumažinkite tempą ir pamėginkite lieknėti natūraliais būdais. Yra gausu gydomųjų žolelių, kurių mišinėlių dėka sulauksite puikaus rezultato ir, svarbiausia, nežalosite organizmo!

Ką veikti po dietos?
Dieta baigta, varginantys apribojimai, kurie truko ištisas savaites ar mėnesius – praeityje. Galbūt tai buvo arbūzų arba grikių dieta. O gal Kremliaus? Jūs žinote geriau. Ir štai, Jūs graži, su šypsena veide stovite prieš veidrodį ir jau nebesijaudinate dėl papildomų kilogramų. Jų nebeliko.

Jaunystės eleksyras
Holivudo gražuolės Lindsay Lohan, Madona ir daugelis kitų prisipažino, kad išlaikyti dailias kūno formas ir jaunystę joms padeda arbata "Kombucha".

Dieta. Svorio metimo būdai
Daugelis žmonių yra išbandę naujausias ir įmantriausias dietas vien tam, kad jų galėtų atsisakyti, kai jos neduoda rezultatų. Nebūkime vienas iš tokių žmonių. Verčiau laikykitės duotų patarimų saugiai, narūraliai ir svorį numeskite ilgam laikotarpiui.

Adomo ir Ievos dieta
Jeigu atsisakytume gastronominių civilizacijos laimėjimų, pamirštume visokius gardėsius ir kaip pirmieji žmonės rojuje imtume graužti šakneles ir ūgliukus, galbūt ir mūsų sveikata taptų pasakiška?

Kaip sulieknėti visam laikui
Kaip jau žinome, sulieknėti tam tikram laikui dietos pagalba yra įmanoma, tačiau išsaugoti sumažėjusį svorį – beveik neįvykdoma užduotis.

Monodietos: už ir prieš
Monodietomis vadina dietas, kada raciono pagrindą sudaro vienas produktas. Ar padeda jos kovoti su antsvoriu, pabėgti nuo ligų? Kodėl jas taip mėgsta ir kodėl jomis taip tikima? Ir kodėl specialistai jas vertina taip skeptiškai?

Kūdikio gimimas ir antsvoris
Daugeliui žmonių vaiko gimimas susietas tik su teigiamomis emocijomis. Žinoma, su tuo negalima nesutikti. Kūdikis — tai stebuklas ir nei vienas, kuris susilaukia vaikučio, net neabejoja ar verta buvo jo lauktis.

Šokoladas dietos metu. Ar tai suderinama?
Daugelį metų šokolado mėgėjai svajojo apie dietologą, kuris leistų valgyti šokoladą bei pamokytų gudrybių, kurios padėtų numesti svorio vartojant šį skanėstą.

Lietuva pirmą kartą mini Europos nutukimo dieną
Šiandien, gegužės 22 d., Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, pirmą kartą bus minima Europos nutukimo diena. Lietuvos dietologų draugija kviečia visus, turinčius viršsvorio ir nutukusius žmones, keisti savo gyvenimo būdą bei mitybos įpročius ir pradėti reguliuoti kūno svorį, nes nutukimas yra labai pavojingas sveikatai.

Lieknėti padės kefyras
Kefyras - priemonė, ne vienai žvaigždei padėjusi atsikratyti nepageidaujamo svorio. Reguliariai vartojamas, jis gerina sveikatą, mažina tikimybę susirgti.

Sulieknėti nebadaujant?
Kiekvienas žmogus, kuris nors kartą bandė sulieknėti, visų pirma, apriboja valgomus maisto produktus. Vieni iš kasdienio raciono išbraukia saldumynus, duoną, kepinius bei alkoholį, o kiti kenkia savo sveikatai laikantis pačių ekstremaliausių dietų. Tačiau kiekvienam aišku, jog jei nori išsaugoti sveikatą bei sulieknėti, reikia rinktis pirmąjį variantą.

Garsiausių dietų trūkumai
Laikantis dietos svarbu ne tik tai, ar joje galima vartoti jūsų mėgstamus produktus ir ar prie jūsų gyvenimo būdo dera jos principai, bet ir tai, kaip būtent pasiekiamas liekninantis efektas – ar jūsų organizmui toks būdas iš tikrųjų sveikas?

Lieknėkite su malonumu
Liesėjimo formulė visiems žinoma: valgyti neriebiai ir dažnai, po nedaug, būti pozityviai nusiteikus, nevengti fizinio aktyvumo. Tačiau daug kas, laikydamasis šių taisyklių, iš akių išleidžia kelias svarbias smulkmenas.

Sėkmės strategijos norinčioms sulieknėti
Frazė, kad gero žmogaus turi būti daug, — netikusi paguoda. Seniai aišku, kad gero žmogaus turi būti tiek, kiek reikia. Ir nė kilogramu daugiau.

5 patarimai, kaip mažiau valgyti
Kornelio universiteto profesorius Brajanas Vonsinkas savo knygoje "Nerūpestingas valgymas" nagrinėja psichologinius mechanizmus, kurie žmones verčia persivalgyti.

Septyni didžiausi nusižengimai dietai
Kad kartui ir visiems laikams būtų sudėti visi taškai ant i, Samanta Heler, Niu Jorko universiteto mitybos specialistė, su savo kolegomis išanalizavo septynias dažniausias mitybos klaidas, kurių mes nepastebime, taip pat pataria, kaip jų išvengti.

Kas padeda greičiau netekti svorio?
Jei negalvodama pasiduosi svorio metimo manijai, netruksi pajusti, kad ėmei tik skaičiuoti, kiek kalorijų suvartojai, visai nekreipdama dėmesio, iš ko būtent tas kalorijas gauni. O tada jau kyla reali grėsmė ne tik tavo grožiui, bet ir sveikatai.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]