Straipsniai apie dietas      

5 maži žingsneliai didelės sėkmės link (10)
Mitybos specialistė Susan Burke visiems, pasiryžusiems maitintis sveikiau ir atrodyti dailiau, rekomenduoja pradėti nuo paprastų 5 žingsnelių, kurie garantuotai nuves didelės sėkmės link.

Humaniškiausios sezono dietos (10)
Nors priartėjus atostogoms ir suvokus, jog iki bikinio figūros vis dar toli, ne vienai kyla mintis pabadauti, galima drąsiai teigti, jog daugeliui mūsų toks bandymas baigiasi nesėkme. Tačiau jei į pagalbą pasitelktumėte nuosaikesnę ir humaniškesnę dietą – galbūt dar ne vėlu reikalus pastūmėti trokštama linkme?

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (8)
Baltymų dietos tapo tikras išsigelbėjimas tiems, kas mėgsta pavalgyti. Dauguma nusprendė, kad taip yra sveika – suvalgyti maisto tiek, kiek nori, ir nestorėti. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar tikrai teisingai „dirba“ proteino produktai?

Vegetariška dieta: nauda ir žala (8)
Vegetarizmo esmė yra gyvulinės kilmės produktų, tokių kaip mėsa, pienas, kiaušiniai, žuvis ir jūros gyvūnai (vėžiai, krevetės ir kt.), atsisakymas – taip vadinamasis griežtas vegetarizmas. Yra ir tokių griežtų vegetariškų dietų, kurių laikantis leidžiama vartoti kiaušinius, pieno produktus.

Dieta ir valgymo įpročiai Akmens amžiuje (6)
Per Paleolitinį akmens amžiaus periodą, žmonės buvo medžiotojai - maisto rinkėjai. Dietos racione galėjo būti tiek gyvulinis ir augalinis maistas. Iškasenos byloja, kad pirminė dieta buvo gyvulinės kilmės. Ypač, vertingi maisto produktai buvo gyvulių organai, mėsa, kepenys, inkstai.

11 patikimų būdų sulieknėti (6)
Griežčiausios dietos ilgai nesilaikysi. O ir pažadas, nuo pirmadienio pradėti naują gyvenimą, praktikoje yra sunkiai realizuojamas. Žymiai daugiau galima pasiekti „akcentavus“ produktų pasirinkimą, dienotvarkę, ir patį požiūrį į maisto gaminimą.

Ananasas ir papaja padeda mažinti svorį (5)
Seniai žinoma, kad ananasas pasižymi riebalus deginančiomis savybėmis, tačiau tik visai neseniai jis tapo nepamainoma daugelio dietų dalimi. Tokio pasisekimo paslaptis labai paprasta: ananase buvo aptiktas unikalus fermentas bromelainas, skaidantis riebalus. Šiuo atradimu netruko pasinaudoti įvairių "riebalų degintojų" gamintojai, ir prekyboje atsirado daugybė preparatų, kurių pagrindą sudaro ananaso ekstraktas.

Kaip sulieknėti ir išlaikyti numestą svorį (5)
Lieknėjimo procesas nėra trumpas ar vienadienis. Trokštančioms ilgalaikio rezultato svarbu kūno linijas dailinti ne alinančių dietų pagalba, o subalansavus mitybą bei nuolatos sportuojant.

Dieta ir klaidos tų, kam nepavyksta sulieknėti (5)
Egzistuoja dvi kategorijos žmonių, kurie patiria nesėkmę bandant sulieknėti. Pirmieji lieknėja, tačiau greitai susigrąžina visą prarastą svorį. Antrieji, riboja maistą, tačiau negali numesti svorio.

Kūno įvaizdžio gerinimas (4)
Kiekvienas žmogus savo kūną interpretuoja skirtingai: vieni jaučiasi esantys per stori, kiti dejuoja dėl per didelio liesumo.

Vegetarinė mityba (4)
Pasaulyje populiarėja vegetarinės dietos. Tai skatina ne tik etiniai ar religiniai įsitikinimai, mada, bet ir vis dažnesni sveikatos sutrikimai, kuriuos sukelia netinkama mityba. Vegetarizmo šalininkai teigia, kad tokia mityba stiprina sveikatą, mažina rizika susirgti įvairiomis ligomis. Kai kuriems vegetariškas valgiaraštis – tai siekis pakoreguoti kūno formas ir pagerinti mitybos įpročius

Lieknėti greičiau, sveikiau ir efektyviau: 2007-ųjų metų metodai (4)
Papžvelgti, kas gi naujo išsiaiškinta per ką tik praėjusius 2007-uosius metus. Galbūt keletas naujai atrastų gudrybių pravers ir jūsų dietos režimui?

Kaip išvengti persivalgymo? (4)
Teoriškai žmogus turėtų suvalgyti tik tiek maisto, kiek jam būtina. Tačiau realiame gyvenime mūsų porcijų dydžiui kur kas d įtakos turi ne alkio jausmas, o išorinės aplinkybės, socialinės ir kultūrinės normos.

Garsiausių dietų privalumai ir trūkumai (4)
Laikantis dietos svarbu ne tik tai, ar joje galima vartoti jūsų mėgstamus produktus ir ar prie jūsų gyvenimo būdo dera jos principai, bet ir tai, kaip būtent pasiekiamas liekninantis efektas – ar jūsų organizmui toks būdas iš tikrųjų sveikas?

Greito efekto dieta (3)
Nori sulieknėti, bet nežinai kokių priemonių imtis? Išmėgink dietą, kuri yra lengvai įgyvendinama, o maistas - ypač lengvai paruošiamas. Šia dieta naudojasi tokie žymūs žmonės kaip Jessica Simpson ir Eva Mendes. Jos yra labai patenkintos šios dietos rezultatais ir kasdien mėgaujasi krintančiais kilogramais.

Speciali dietologų sudaryta dieta, kuri padės sulieknėti (3)
Pašalinti toksinus ir išvalyti organizmą Jums padės gydytojų dietologų sukurta dieta, skirta tiek vyrams, tiek moterims. Gaivios daržovės, sotūs vaisiai ir pagal specialų receptą paruošta sriuba – būtent šios variacijos Tau leis pasitikėti savimi ir pasipuošti išsvajotąja suknele, kuri pabrėš tobulas Tavo kūno linijas.

Ką daryti, jei netyčia nutraukei dietą? (3)
Tikriausiai dauguma esame patyrusios gėdos jausmą, kai teisingai ir su nemažomis valios pastangomis „pasėdėjusios" ant dietos savaitę kitą, „ nutrūkstame nuo grandinės“ kieno nors gimtadienio šventėje, įmonės vakarėlyje ar tiesiog be priežasties.

Kaip nesustorėti žiemos metu (3)
Žiemą mes linkę priaugti papildomų kilogramų, o vasarą juos numetame. Tai normalus procesas. Vis dėlto vadovaudamiesi keletu paprastų patarimų, šį procesą galime padaryti kuo mažiau pastebimą.

Persivalgymas vakarais (3)
Dažnai kyla noras ko nors užkąsti vėlai vakare? O gal per įtemptą darbo grafiką apskritai vakarieniauji tada, kai kiti jau sapnuoja devintą sapną? Daugumai žmonių, užkandžiaujančių vėlyvą vakarą, anksčiau ar vėliau tenka susidurti ir su viršsvorio problema.

Grubiausios dietų klaidos (3)
Gydytojai keiksnoja dietas ir ragina nepasitarus su kvalifikuotais specialistais neeksperimentuoti su savo figūra ir galbūt sveikata. Tuo tarpu moterys ir toliau atkakliai laikosi iš draugės ar kaimynės perimtų mitybos taisyklių ir... kai kurioms jų netgi pavyksta sulieknėti!

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]