Straipsniai apie dietas      

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (61)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (2021)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Kaip atsikratyti antsvorio per 7 dienas (47489)
Kova su antsvoriu tikriausiai yra viena iš pačių seniausių moterų grumtynių. Ši sporto šaka ypatingai išpopuliarėja prieš šventes. O likus keletui dienų iki Naujųjų metų galima netgi rengti tikras Olimpines žaidynes. Juolab kad dauguma, besistengiančių įlįsti į madingą vakarinę suknelę, tampa nugalėtojomis.

Šis tas apie kalorijas (51)
Mums atrodo, kad apie kalorijas žinome viską, jos kaltos, kad nebeįsispraudžiame į mažą juodą suknelę, madingą maudymosi kostiumėlį, mėgstamus džinsus. Jei nori atsikratyti per žiemą sukauptų kilogramų, teks skrupulingai skaičiuoti kalorijas.

Išsikrauk! (13)
Laikas nuo laiko visoms mūsų sistemoms reikia iškrūvio – psichologinio, fizinio, dietinio...

Vegetariška dieta: nauda ir žala (8)
Vegetarizmo esmė yra gyvulinės kilmės produktų, tokių kaip mėsa, pienas, kiaušiniai, žuvis ir jūros gyvūnai (vėžiai, krevetės ir kt.), atsisakymas – taip vadinamasis griežtas vegetarizmas. Yra ir tokių griežtų vegetariškų dietų, kurių laikantis leidžiama vartoti kiaušinius, pieno produktus.

Keturios madingos dietos (3)
Žolelių arbata ir sūrių produktų valgymas – tai naujos madingos tendencijos dietų pasaulyje. O mūsų sveikatai iš to tik nauda.

Efektyvi 3 dienų salotų dieta (15)
Laukia svarbi šventė, o tave vis dar kankina riebaliukai ant pilvo? Reikia žūtbūt sulieknėti? Eli.lt kaip visada pasiruošusi tau padėti! Efektyvi 3 dienų salotų dieta – puikus sprendimas visoms lieknėjančioms

8 keisčiausi svorio metimo būdai (23)
Šiais laikais, kai liekna figūra laikoma grožio etalonu, žmonės tiesiog paniškai puola laikytis dietų, bėgioti į sporto sales ir visokiais kitokiais įmanomais būdais bando atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Visa tai būtų sveikintina, jeigu kartais lieknėjimo procesas neaptemdo proto ir neišeina už normalumo ribų.

Lieknėti padės kefyras
Kefyras - priemonė, ne vienai žvaigždei padėjusi atsikratyti nepageidaujamo svorio. Reguliariai vartojamas, jis gerina sveikatą, mažina tikimybę susirgti.

Mayo klinikos dietos detektyvas (3)
Kalbama, kad dietą sukūrė garsiosios Mayo klinikos, įsikūrusios Minesotoje (JAV), specialistai. Tiesa, pati Mayo klinika neigia, kad joje kada nors kas nors yra tokią dietą propagavęs.

Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (21)
Šiais laikais esame apsupti tobulo kūno ir sveikos gyvensenos įvaizdžių, kuriuos mums perša žiniasklaida ir populiarioji kultūra. Daugeliui sveikas gyvenimo būdas ir daili išvaizda yra siekiamybė, dėl kurios reikia aukoti mėgstamus maisto produktus ir lieti prakaitą nekenčiamoje sporto salėje.

Humaniškiausios sezono dietos (10)
Nors priartėjus atostogoms ir suvokus, jog iki bikinio figūros vis dar toli, ne vienai kyla mintis pabadauti, galima drąsiai teigti, jog daugeliui mūsų toks bandymas baigiasi nesėkme. Tačiau jei į pagalbą pasitelktumėte nuosaikesnę ir humaniškesnę dietą – galbūt dar ne vėlu reikalus pastūmėti trokštama linkme?

Kad lieknėjimas būtų efektyvus (29)
Daugelis moterų, norėdamos sulieknėti, griebiasi kraštutinumų. Būk protinga ir lieknėk išmintingai, kad nepakenktumei savo sveikatai ir gerai nuotaikai.

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (8)
Baltymų dietos tapo tikras išsigelbėjimas tiems, kas mėgsta pavalgyti. Dauguma nusprendė, kad taip yra sveika – suvalgyti maisto tiek, kiek nori, ir nestorėti. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar tikrai teisingai „dirba“ proteino produktai?

Mėnulio kalendorius dietai
Mėnulis pasakys, kada pradėti dietą ir kaip sulieknėti pasinaudojant mėnulio fazėmis.

Moliūgų dieta (10)
Ruduo - moliūgų metas. Jei norite sulieknėti, moliūgais gali tapti pačiais tikriausiais jūsų pagalbininkais.

Trijų dienų iškrovos dieta (12)
Gal galite patarti, kokios iškrovos dietos laikytis, kad kaip nors išvalyti organizmą nuo šventinio persivalgymo? Rasa

Greito efekto dieta (3)
Nori sulieknėti, bet nežinai kokių priemonių imtis? Išmėgink dietą, kuri yra lengvai įgyvendinama, o maistas - ypač lengvai paruošiamas. Šia dieta naudojasi tokie žymūs žmonės kaip Jessica Simpson ir Eva Mendes. Jos yra labai patenkintos šios dietos rezultatais ir kasdien mėgaujasi krintančiais kilogramais.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]