Straipsniai apie dietas      

Kad lieknėjimas būtų efektyvus

Skaityti komentarus (689)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Daugelis moterų, norėdamos sulieknėti, griebiasi kraštutinumų. Būk protinga ir lieknėk išmintingai, kad nepakenktumei savo sveikatai ir gerai nuotaikai.

Mažiau riebalų. Organizmas, suvokę, kad mažini maisto porcijas, pradės pykti ir blokuos lieknėjimą, tačiau tu gali apgauti ir pati sau tokiu būdu padėti: tau tereikia maitintis 5 arba net 7 kartus į dieną labai mažomis porcijomis, kad skrandis nuolat būtų apkrautas ir turėtų darbo. Maistas, kurį rinksiesi, turi būti sveikas ir be riebalų. Jei renkiesi valgyti mėsą, turėtumei ją troškinti arba virti, kad ši neprisigertų riebalų.

Mažiau saldumynų . Jei mėgsti užkandžiauti (o mėgsta visi), šiam reikalui rinkis ne po ranka gulintį saldainį, o riešutus, razinas, taip pat puikiai tinka vaisiai, uogos ir šviežios daržovės.

Mažiau pusgaminių. Vis dar mėgsti grįžusi namo išsivirti pusgaminių? Neva jie greičiau pagaminami? Nepamiršk, kad jie tikrai patobulins tavo kūno linijas į blogąją pusę akimirksniu! Tad jei nori didžiuotis sveiku ir dailiu kūnu, jau dabar pietus ir vakarienę gamink pati.

Mažiau angliavandenių. Nors daugelis neįsivaizduoja dienos be bulvių, makaronų ar saldumynų, kurie ne tik yra skanūs, bet ir pakelia nuotaiką depresijos metus, turėtumei elgtis išmintingai ir jų atsisakyti, nes tai angliavandeniai yra tikriausia kalorijų bomba.

Mažiau druskos. Kad ir kaip gardu valgyti sūrią mėsą ar kitus produktus pasigardinti druska, turėtumei nepamiršti, kad druska yra tas produktas, kuris yra nesveikas ir ne tik padeda priaugti, bet ir sukelia druskų kiekį kraujyje, o tai gali sukelti nemažai pavojingų ligų!

Šaltinis: freedigitalphotos.net
Autorius:Parengė Gerda Morozovienė

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (689)
daugiau
2024-04-20 16:20
Qkmoeo
buy glucophage 1000mg pill - <a href="https://arxdepress.com/">order metformin 500mg online cheap</a> buy generic acarbose for sale
2024-04-19 23:36
Jltmhc
repaglinide 1mg without prescription - <a href="https://depressinfo.com/">pill repaglinide</a> empagliflozin for sale online
2024-04-17 21:50
Kfjrdp
order micronase generic - <a href="https://prodeprpl.com/dapagliflozin5/">cheap dapagliflozin 10 mg</a> purchase dapagliflozin sale
2024-04-16 12:20
Tbsieq
medrol 16mg tablets - <a href="https://ntallegpl.com/getazelastine/">order azelastine 10ml online cheap</a> azelastine uk
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (749)

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (658)

8 keisčiausi svorio metimo būdai (674)

Prancūziška dieta (3204)

Agurkų dieta (3)

Greito efekto dieta (10)