Straipsniai apie dietas      

Kad lieknėjimas būtų efektyvus

Straipsnio komentarų skaičius: 29

Puslapiai: 1 2 3  [Kitas]


Rūšiavimas: Ankstesni Naujausi

Nollie, 2016-11-18 12:55
Ah, i see. Well tha"ts not too tricky at all!"


Macckka, 2015-12-28 18:41
ju pershendet arta nga pshiitrnae kam provu dieten tuj kam pasur suksesekam humbur rreth 7 kg po kam deshir qe ti humbas edhe 5 kg a osht e domshme per organizmin tim qe edhe nje her ta mbaj nje diet siq esht e juaja apo jo se mu pom thoj nuk osht mir me mbajt apet diet po vetem me ushtrime po me ushtrime spo kem edhe aq sukses flm per mirkuptim http://jumcbwhgbuj.com [url=http://akrfsgi.com]akrfsgi[/url] [link=http://ljoniytxaxh.com]ljoniytxaxh[/link]


Romeo, 2015-12-28 12:25
benjamin sunpants / i think it <a href="http://ctcrpxp.com">shuold</a> be crown plants cause they give you lots of gold and sometime really cool stuff like mega pet snacks


Raaz, 2015-12-28 12:25
Derek,I would have liked to know why a translation fro Greek to English is not <a href="http://kebtjlv.com">sufincfeit</a>? What is the benefit for inserting Hebrew between the two languages? It only open the door to inaccuracies, as noted in the booklet they put out a while ago.


Hiroko, 2015-12-26 07:02
Pershendetje, linda!Me vjen vertet keq, qe nuk munde te arirje rezultatin e deshiruar, por ti e di shume mire qe ke arritur dicka me teper se pesha Mund te provosh t"a mbash dhe njehere por jo taniRendesi ka mos e humb besimin, pasi une e kam thene dhe me pare qe varet se si pergjigjet organizmi ndaj kesaj diete


Lulugh, 2015-12-26 06:52
Pershendetje!E kam provuar pearhnslisot dhe javen e pare rashe 4 kg. Megjithate varet nga organizmi pasi mund te biesh me shume javen e dyte. Nuk do t"a vija nese sdo t"a kisha provuar vete njehere, dhe te kisha pare rezultatet!Peshohu perpare dietes dhe me pas vetem ne fund te dietes. Na njoftoni per rezultateFaleminderit!


Harjinder, 2015-10-04 04:28
Pershendetje,Aalbana, Mund te hash dhe fileto pa ydnyre, dhe sallata mund ta besh si te duash me sallata domate kastraveca pak ydnyre, mendoj se eshte shume eqarte pasi keto pergjigje i kam dhene shume here,Vlora,Pas nje pushimi mund t"a fillosh.Linda,Sigurisht qe ndikojne pasi dhe frutat permbajne sheqerOna,Nuk eshte problemi te rrish pa ngrene fare, dhe nese e ke prishur dieten, ose te hash vetem nje kokerr molle si ne rastin tend. Eshte e nevojshme te maresh ushqyesit e duhur nepermjet ushqimeve te percaktuara ne diete.Faleminderit


Matthew, 2015-05-03 16:01
It"s a joy to find <a href="http://qmqrcf.com">soomene</a> who can think like that


ThaQur, 2015-04-14 22:05
Inmotfarion is power and now I"m a !@# dictator.


Daniel, 2015-04-14 16:46
mmm mendoni qe nuk do <a href="http://zejvdr.com">munedm</a> ta arrij a ufff sa keq..un tash kam fillu me disa ushtrime me pesh me qellim nritjen e gjoksit do jet e mundur kjo cfar mendoni ju???gjithashtu falemnderit respekte .

Puslapiai: 1 2 3  [Kitas]


VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas: