Straipsniai apie dietas      

8 keisčiausi svorio metimo būdai

Skaityti komentarus (700)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Šiais laikais, kai liekna figūra laikoma grožio etalonu, žmonės tiesiog paniškai puola laikytis dietų, bėgioti į sporto sales ir visokiais kitokiais įmanomais būdais bando atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Visa tai būtų sveikintina, jeigu kartais lieknėjimo procesas neaptemdo proto ir neišeina už normalumo ribų.

Siūlome susipažinti su itin keistais svorio metimo būdais, kuriuos išbandė norintys numesti svorio.

1. Šlapimo injekcijos

Amerikietė Sheryl Paloni atrado naują būdą svoriui mesti. Per penketą mėnesių ji atsikratė beveik 20kg ir sumažino apimtis 7cm.

Moteris kasdien susileisdavo į veną nėščių moterų šlapimo. Svorio metimo konsultantė Iris McCarthy teigia, kad nėščiųjų šlapime yra hormono, kuris patekęs į organizmą „apgauna smegenis“, neva žmogus laukiasi ir dėl to pagreitėja medžiagų apykaita.

2. Lytiniai santykiai 7 kartus  per dieną

Pauline Potter - sunkiausia pasaulio moteris - sekso dėka sugebėjo atsikratyti 44 kg. 47 metų moteris atskleidė, kiekvieną dieną su savo buvusiu vyru besimylinti iki 7 kartų ir kiekvienos sueities metu išeikvojanti 500 kcal. Praėjusiais metais Pauline svėrė 291kg, o meilės žaidimai jos svorį sumažino iki 247 kg.

3. Maistas pro nosį

Gydytojas iš JAV Oliver Di Pietro siūlo įdomų ir greitą būdą mažinti kūno svoriui - dietą „K-E diet“. Laikantis šios dietos visas maistas (tirpalo pavidalu) į organizmą patenka tik per nosies-skrandžio vamzdelį.

Minėtame tirpale yra specialus baltymų ir riebalų mišinys, kuriame yra tik 800 kalorijų. Tie, kas nori pasiekti maksimalų rezultatą, privalo visur su savimi nešioti tokį mišinį ir dietos metu nieko kito nevalgyti.

Anot Di Pietro, ši dieta yra neįtikėtinai populiari tarp nuotakų, kurioms reikia žūtbūt sulieknėti iki vestuvių. Pasak jo, per 10 dienų įmanoma numesti 9kg.

4. Atsikratyti svorio galima ir žaidžiant dažasvydį

Jungtinės Karalystės Paintball (Dažasvydis) kompanija, pasiūlė neįprastą būdą svoriui mesti. Organizatoriai kviečia apkūnius žmones išbandyti šį žaidimą ir atlaikyti kompanijos specialiai apkūniems žmonėms paruoštą žaidimo programą.

Ji trunka dešimt savaičių ir padeda sveikai bei palaipsniui atsikratyti nereikalingų kilogramų. Kurso vertė 199 svarų (apie 800 Lt), o per vieną dieną kurso dalyvis išeikvoja nuo 800 iki 1000 kalorijų.

5. Tariamas skrandžio suveržimas žiedu

Po skrandžio mažinimo operacijos, kurios metu naudojamas specialus žiedas, pacientas valgo kur kas mažesnėmis porcijomis ir greičiau pajunta sotumą. Vis dėlto, tai nėra pats saugiausias ir patikimiausias svorio mažinimo būdas. Būtent dėl šios priežasties, vienas gydytojas hipnozės metu įtikino savo pacientę Marion Corns (35 m.), kad jai buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija. Tam jis pasitelkė netgi ligoninės kvapus ir chirurginių instrumentų skambėjimą.

Po kelių tokių hipnozių Marion ėmė valgyti mažesnėmis porcijomis ir per kelis mėnesius nuo 98 kg sulieknėjo iki 73kg.

6. „Skausmingas lopas“ ant liežuvio

Pageidaujantiems sulieknėti pacientams chirurgas Nikolas Chugaj siūlo kiek neįprastą ir skausmingą „dietą“. Ant liežuvio chirurginiu būdu prisiuvamas nedidelis polietileno tinklelis, su kuriuo kietą maistą valgyti tampa skausminga, tad žmonės priverčiami apsiriboti palyginti mažai kalorijų turinčiu skystu maistu.

„Šis lopas veikia kaip įpročius stabdantis veiksnys“, sako Kalifornijoje dirbantis plastikos chirurgas Nikolas Chugay, kuris ir yra šios koncepcijos autorius. Chugay teigimu, nuo praėjusio rugsėjo chirurginei intervencijai ryžosi 35 pacientai. Po procedūros jie vidutiniškai numetė po 10 kilogramų svorio - ir tai vos per mėnesį, kadangi būtent tiek laiko pašto ženklo dydžio lopas yra laikomas ant liežuvio.

7. Kąsnių skaičiuotuvas

Dažnai užkandžiauti mėgstantiems žmonėms mokslininkai sukūrė naują prietaisą, kuris padės lengviau kontroliuoti suvalgomo maisto kiekį. Naujasis prietaisas skaičiuos, kiek kąsnių suvalgė žmogus. Prietaisas, labai primenantis rankinį laikrodį, skaičiuoja rankų judesius, o tai leidžia nustatyti, kiek kąsnių žmogus įsidėjo į burną.

Ekspertų grupės, sukūrusios šį prietaisą, vadovas iš Klemsono universiteto Pietų Karolinoje teigia: „Tyrimo metu mums pavyko nustatyti, kad žmonės neadekvačiai vertina suvalgomo maisto kiekį. Mano galva, kalorijų skaičiavimui idealiai tinka kąsniai kaip atspirties taškas. Mūsų sukurtu įrenginiu galima naudotis visur ir bet kada“.

8. Savaitė 3km aukščio kalne

Neseniai atliktas tyrimas įrodė, kad nutukę ir fiziškai neaktyvūs žmonės savaitę praleidę 3km aukščio viršukalnėje apytiksliai atsikratė 2kg. Mokslininkai atliko bandymą, kurio metu savaitei į aukščiausią Lenkijos viršukalnę Zugspitze lyniniu keltuvu užkėlė 20 antsvorį turinčių savanorių. Būnant skirtingo slėgio nei įprasta aplinkoje savanoriai per dieną suvalgydavo 730 kcal mažiau, o ir jų metabolizmas suaktyvėjo. Žinoma, siekiant akivaizdžių ir ilgalaikių rezultatų tokio aukščio kalne reikėtų praleisti ne mažiau kaip mėnesį.

www.balsas.lt

Šaltinis: Freedigitalphotos.net
Autorius:Balsas.lt

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (700)
daugiau
2024-05-26 14:17
Kipqdv
priligy drag - <a href="https://prilixgn.top/">priligy phrase</a> priligy ticket
2024-05-23 12:24
Aunlhh
valtrex growl - <a href="https://gnantiviralp.com/">valacyclovir online attach</a> valacyclovir universe
2024-05-23 11:38
Bvlfix
claritin pills squeak - <a href="https://clatadine.top/">loratadine weigh</a> loratadine bitter
2024-05-21 13:33
Vyegnd
uti medication build - <a href="https://amenahealthp.com/">uti antibiotics strap</a> uti treatment skin
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (771)

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (683)

Kad lieknėjimas būtų efektyvus (713)

Prancūziška dieta (3303)

Agurkų dieta (3)

Greito efekto dieta (12)