Straipsniai apie dietas      

Mažos gudrybės lieknėjančioms (1)
Nori sulieknėti, bet nepajėgsi atsisakyti savo mėgstamo pyragaičio prie kavos? Ne bėda! Pernelyg griežti apribojimai dažnai pakiša koją net ir kruopščiausiai sudarytoms dietoms.

Dieta. Svorio metimo būdai
Daugelis žmonių yra išbandę naujausias ir įmantriausias dietas vien tam, kad jų galėtų atsisakyti, kai jos neduoda rezultatų. Nebūkime vienas iš tokių žmonių. Verčiau laikykitės duotų patarimų saugiai, narūraliai ir svorį numeskite ilgam laikotarpiui.

Adomo ir Ievos dieta
Jeigu atsisakytume gastronominių civilizacijos laimėjimų, pamirštume visokius gardėsius ir kaip pirmieji žmonės rojuje imtume graužti šakneles ir ūgliukus, galbūt ir mūsų sveikata taptų pasakiška?

Kaip sulieknėti visam laikui
Kaip jau žinome, sulieknėti tam tikram laikui dietos pagalba yra įmanoma, tačiau išsaugoti sumažėjusį svorį – beveik neįvykdoma užduotis.

Monodietos: už ir prieš
Monodietomis vadina dietas, kada raciono pagrindą sudaro vienas produktas. Ar padeda jos kovoti su antsvoriu, pabėgti nuo ligų? Kodėl jas taip mėgsta ir kodėl jomis taip tikima? Ir kodėl specialistai jas vertina taip skeptiškai?

Kūdikio gimimas ir antsvoris
Daugeliui žmonių vaiko gimimas susietas tik su teigiamomis emocijomis. Žinoma, su tuo negalima nesutikti. Kūdikis — tai stebuklas ir nei vienas, kuris susilaukia vaikučio, net neabejoja ar verta buvo jo lauktis.

Šokoladas dietos metu. Ar tai suderinama?
Daugelį metų šokolado mėgėjai svajojo apie dietologą, kuris leistų valgyti šokoladą bei pamokytų gudrybių, kurios padėtų numesti svorio vartojant šį skanėstą.

Dieta be dietos (1)
Dietos įvertinimas: Ši nauja dieta išpopuliarėjo JAV. Jos pagrindinis principas — duoti organizmui tai, kas būtina sveikam organizmo funkcionavimui. Tai ir skiriasi nuo kitų, organizmo alinančių, nekoloringų dietų.

Lietuva pirmą kartą mini Europos nutukimo dieną
Šiandien, gegužės 22 d., Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, pirmą kartą bus minima Europos nutukimo diena. Lietuvos dietologų draugija kviečia visus, turinčius viršsvorio ir nutukusius žmones, keisti savo gyvenimo būdą bei mitybos įpročius ir pradėti reguliuoti kūno svorį, nes nutukimas yra labai pavojingas sveikatai.

Lieknėti padės kefyras
Kefyras - priemonė, ne vienai žvaigždei padėjusi atsikratyti nepageidaujamo svorio. Reguliariai vartojamas, jis gerina sveikatą, mažina tikimybę susirgti.

Sulieknėti nebadaujant?
Kiekvienas žmogus, kuris nors kartą bandė sulieknėti, visų pirma, apriboja valgomus maisto produktus. Vieni iš kasdienio raciono išbraukia saldumynus, duoną, kepinius bei alkoholį, o kiti kenkia savo sveikatai laikantis pačių ekstremaliausių dietų. Tačiau kiekvienam aišku, jog jei nori išsaugoti sveikatą bei sulieknėti, reikia rinktis pirmąjį variantą.

Dieta – savęs valgymas?! (1)
Šiandien visame pasaulyje minima diena be dietų. Dietos – pavojingas žaidimas su sveikata ir psichika, todėl specialistai pataria nepasiduoti „lieknėjimo manijai“ ir rūpintis savo kūnu bei figūra protingai.

Žarnyno valymo nauda organizmui (2)
Žarnyno valymas įveikia visas ligas?Kartais nemalonu kalbėtis apie žarnyno veiklos sutrikimus ar dar asmeniškesnius dalykus, tačiau ar žinojai, kad kas trečiam žmogui yra užkietėję viduriai, okas ketvirtas onkologinis susirgimas - žarnyno, kepenų ir kitų gyvybiškai varbių organų vėžys? Todėl kompleksinis organizmo išvalymas yra ypač svarbus.

Ką daryti, jei netyčia nutraukei dietą? (3)
Tikriausiai dauguma esame patyrusios gėdos jausmą, kai teisingai ir su nemažomis valios pastangomis „pasėdėjusios" ant dietos savaitę kitą, „ nutrūkstame nuo grandinės“ kieno nors gimtadienio šventėje, įmonės vakarėlyje ar tiesiog be priežasties.

Garsiausių dietų trūkumai
Laikantis dietos svarbu ne tik tai, ar joje galima vartoti jūsų mėgstamus produktus ir ar prie jūsų gyvenimo būdo dera jos principai, bet ir tai, kaip būtent pasiekiamas liekninantis efektas – ar jūsų organizmui toks būdas iš tikrųjų sveikas?

Svorio priaugimas bėgant metams: esame pasmerktos? (2)
Tai dar vienas vidutinio amžiaus krizės "malonumas" – kai tik mes persiritame per trečią dešimtį, tuoj pradedame pastebėti riebalų sankaupas ant talijos ir stengiamės nesirengti palaidinukės be rankovių, nes mūsų rankos ir pečiai jau ne idealūs. Ir paprastai dauguma jaunų moterų, anksčiau niekada neturėjusių problemų dėl svorio ir maniusių, kad taip bus visada, pradeda raudoti. Ar įmanoma kovoti su iškylančiomis problemomis ir su visu tuo susigyventi?

Šis tas apie kalorijas (51)
Mums atrodo, kad apie kalorijas žinome viską, jos kaltos, kad nebeįsispraudžiame į mažą juodą suknelę, madingą maudymosi kostiumėlį, mėgstamus džinsus. Jei nori atsikratyti per žiemą sukauptų kilogramų, teks skrupulingai skaičiuoti kalorijas.

Kas padeda lieknėti? (1)
Dietos daugelį moterų ir vyrų paverčia kankiniais. Ar galima valgyti ligi soties ir numesti svorio? Tikėsite ar ne, tačiau pienas, sultys, arbata gali padėti lieknėti.

Lieknėkite su malonumu
Liesėjimo formulė visiems žinoma: valgyti neriebiai ir dažnai, po nedaug, būti pozityviai nusiteikus, nevengti fizinio aktyvumo. Tačiau daug kas, laikydamasis šių taisyklių, iš akių išleidžia kelias svarbias smulkmenas.

Sėkmės strategijos norinčioms sulieknėti
Frazė, kad gero žmogaus turi būti daug, — netikusi paguoda. Seniai aišku, kad gero žmogaus turi būti tiek, kiek reikia. Ir nė kilogramu daugiau.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]