Straipsniai apie dietas      

Dietologės patarimai: ko turime atsisakyti dėl sveikos mitybos? (21)
Šiais laikais esame apsupti tobulo kūno ir sveikos gyvensenos įvaizdžių, kuriuos mums perša žiniasklaida ir populiarioji kultūra. Daugeliui sveikas gyvenimo būdas ir daili išvaizda yra siekiamybė, dėl kurios reikia aukoti mėgstamus maisto produktus ir lieti prakaitą nekenčiamoje sporto salėje.

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos? (8)
Baltymų dietos tapo tikras išsigelbėjimas tiems, kas mėgsta pavalgyti. Dauguma nusprendė, kad taip yra sveika – suvalgyti maisto tiek, kiek nori, ir nestorėti. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar tikrai teisingai „dirba“ proteino produktai?

8 keisčiausi svorio metimo būdai (23)
Šiais laikais, kai liekna figūra laikoma grožio etalonu, žmonės tiesiog paniškai puola laikytis dietų, bėgioti į sporto sales ir visokiais kitokiais įmanomais būdais bando atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Visa tai būtų sveikintina, jeigu kartais lieknėjimo procesas neaptemdo proto ir neišeina už normalumo ribų.

Kad lieknėjimas būtų efektyvus (29)
Daugelis moterų, norėdamos sulieknėti, griebiasi kraštutinumų. Būk protinga ir lieknėk išmintingai, kad nepakenktumei savo sveikatai ir gerai nuotaikai.

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Agurkų dieta (2)
Agurkai — tai gaiva ir tikras skanėstas vasarą. Beje, jie yra labai naudingi visiems, norintiems sulieknėti. O juk sulieknėti norime visos!

Greito efekto dieta (3)
Nori sulieknėti, bet nežinai kokių priemonių imtis? Išmėgink dietą, kuri yra lengvai įgyvendinama, o maistas - ypač lengvai paruošiamas. Šia dieta naudojasi tokie žymūs žmonės kaip Jessica Simpson ir Eva Mendes. Jos yra labai patenkintos šios dietos rezultatais ir kasdien mėgaujasi krintančiais kilogramais.

Kas padės sumažinti apetitą?
Šiuolaikiniai dietologai laikosi vieningos nuomonės: geriau sumažinti maisto porcijas ir nepersivalgyti, nei kad karts nuo karto „sėsti“ ant griežtų dietų. Pirmuoju atveju jūs išvengiate streso ir rizikos išbalansuoti mitybą, o taip pat sugrįžti prie tų pačių kilogramų. Taigi, ką daryti, kad išspręstumėte šią problemą?Kas padės sumažinti apetitą?

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (61)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (2021)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Efektyvi 3 dienų salotų dieta (15)
Laukia svarbi šventė, o tave vis dar kankina riebaliukai ant pilvo? Reikia žūtbūt sulieknėti? Eli.lt kaip visada pasiruošusi tau padėti! Efektyvi 3 dienų salotų dieta – puikus sprendimas visoms lieknėjančioms

Pomidorų sulčių dieta
Laikydamiesi šios dietos, vartodami pakankamai vandens ir kuo mažiau cukraus bei kitų saldiklių, atsikratysite 2-3 nereikalingų kilogramų.

Ar egzistuoja speciali dieta, galinti padėti sergančiam astma?
Tiesa yra ta, jog specialios dietos sergantiesiems astma nėra. Pasaulyje nežinoma apie išskirtinius maisto produktus, kurie mažintų astmos sukeliamus kvėpavimo takų uždegimus. Gėrimai, kurių sudėtyje yra kofeino, gali nežymiai praplėsti bronchus valandai ar dviems, tačiau inhaliatorius daug efektyviau palengvina trumpalaikius astmos simptomus.

Trijų dienų iškrovos dieta (12)
Gal galite patarti, kokios iškrovos dietos laikytis, kad kaip nors išvalyti organizmą nuo šventinio persivalgymo? Rasa

Obuolių monodieta (13)
Obuolių nauda niekas neabejoja. O kaip juos pritaikyti praktiškai ir juos valgant sulieknėti? Į šiuos klausimus atsakysime jau šiame straipsnyje.

Dietos neveiksmingos ne dėl valios stokos (10)
Alkis ir apetitas yra, ko gero, tos biologinės funkcijos, kurias žmonės dažniausiai bando kontroliuoti. Sulaikę kvėpavimą ir pajutę, kad dūstame, nebesistengiame toliau jo sulaikyti – įkvepiame. Kai norime šlapintis, nesitikime, kad noras praeis. Tačiau su alkiu kiek kitaip – neretai įsivaizduojama, kad galima jo nejausti.

Mėnulio kalendorius dietai
Mėnulis pasakys, kada pradėti dietą ir kaip sulieknėti pasinaudojant mėnulio fazėmis.

Dietų pliusai ir minusai
Kiek bekalbėtų dietologai, kad metant svorį nieko nėra geriau, kaip subalansuoti mitybą ir pradėti sportuoti, moterys niekada turbūt neatsisakys dietų.

Moliūgų dieta (10)
Ruduo - moliūgų metas. Jei norite sulieknėti, moliūgais gali tapti pačiais tikriausiais jūsų pagalbininkais.

7 sveikos dietos įpročiai
Kada dieta tampa nebe savęs kankinimu, o sveiko gyvenimo būdo pagrindu? Ar visos dietos verčia kęsti nuolatinį alkį? Kodėl yra tiek daug lieknų moterų, kurios nesilaiko jokios dietos? Kaip joms pavyksta nepriaugti svorio?

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]