Badavimas      

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)
Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Organizmas į dietas reaguoja kaip į badmetį (10)
Kasmet vis daugiau žmonių susiduria su antsvorio problema. Kovodami su antsvoriu daugelis susižavi dietomis, jų žadamu greitu rezultatu, kuriam nereikia didelių pastangų, tačiau retai susimąstoma apie dietų keliamą pavojų...

Bananų dieta (9290)
Bananų dieta tiks tiems, kurie turi žarnyno problemų, sergantiems tokiomis ligomis, kuomet atsiranda kūno pabrinkimai.

Svorio metimas ir 12 jį paspartinančių triukų (23)
Štai 12 išbandytų gudrybių, kurios TIKRAI padės atsikratyti per žiemą prisikaupusio svorio greičiau. Net ir be specialios dietos ar alinančių treniruočių jie veiksmingi! Nors, aišku, geriausia derinti viską iš karto.

Viena diena – minus vienas kilogramas (24)
Ryžių dieta gerai žinoma nuo seno. Juk ryžiai – puikus antioksidantas, puikiai valo organizmą ir degina riebalus.

8 mitai apie kalorijų deginimą (11)
Kai kurie produktai turi neigiamų kalorijų. Jei treniruositės tuščiu skrandžiu – svoris kris greičiau. Šie ir panašūs mitai, užuot atvedę į lieknesnį gyvenimą, daugelį moterų palieka prie suskilusios geldos. Ar bent jau pareikalauja beprasmiškų pastangų, kurios nė per nago juodymą nepaspartina svorio kritimo.

Efektyvus lieknėjimo receptas (22)
Mėgsti kvapųjį cinamoną, medų ir gardžias arbatas? Šis gardus arbatos receptas ne tik sušildys šaltą dieną, bet ir padailins kūno linijas.

Kai nepaliaujamai didėja apetitas... (5)
Vos papietavai ir vėl nori valgyti? Negali nė pusvalandžio iškęsti be saldumynų ir kitų kaloringų užkandžių? Šią opią situaciją, kurios pasėkmės – per maži džinsai ir keli balionai ant pilvo gali padėti išspręsti tinkamai pasirinkta mityba.

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (4)
Jei nusprendėte sumažinti kūno svorį, turite įvertinti dvi sau iškeltas užduotis. Neretai dietų, sporto, įvairių lieknėjimo preparatų griebiamasi tuomet, kai imama kritiškai vertinti savo išvaizdą. Skirtingi metodai, padedantys sumažinti svorį, gali būti labai naudingi ne tik fizinei, bet ir bendrai sveikatai. Tinkama mityba ir subalansuotas skysčių vartojimas – žmogui lengviausiai prieinamos priemonės, itin svarbūs kūno svorio ir geros savijautos šaltiniai.

Trijų dienų dieta
Gal galite patarti, kokios iškrovos dietos laikytis, kad kaip nors išvalyti organizmą nuo šventinio persivalgymo.Rasa

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu (2879)
Ruduo – permainų, depresijos, nerimo metas. Kovokite su tuo ne tik vaistais, bet ir sveiku maistu. Iš depresijos gniaužtų padės išsivaduoti tam tikri produktai, kuriuos jums ir aprašysime šiame straipsnyje.

Kas veiksminga ir kas ne, lieknėjant... (206)
Nenorintiems savęs kankinti įvairiausiomis dietomis dėl kelių nereikalingų kilogramų į pagalbą tenka pasitelkti įvairiausias gudrybes. Tačiau, kai kurios jų yra tik mitai ir neatneša jokios naudos. Tad, kas veiksminga, o kas ne?

Antsvoris. Kaip kovoti? (2)
Viršsvorį, tarsi kryžių, milijonai žmonių neša virš savęs, o tai yra neišsenkamos pajamos firmoms, kurios gamina priemones lieknėjimui.

Pusryčių nevalgymas gali tapti antsvorio priežastimi (3)
Pusryčiai – svarbiausias dienos valgis. Tačiau dažniausiai taupydami laiką ar tikėdamiesi sumažinti suvartojamų dienos kalorijų kiekį, juos praleidžiame ir net nesusimąstome, kad pusryčių nevalgymas po tam tikro laiko gali tapti svorio augimo ir įvairių ligų priežastimi.

Nori sulieknėti? Motyvuok save! (4)
Kas sunkiausia laikantis dietos? Žinoma, kad pradėti jos laikytis. Dažniausiai mums nepavyksta sulieknėti dėl motyvacijos stokos.

Lieknėjimo strategijos pagal kinų tradicijas
Požiūris į maistą ir lieknėjimo strategijos Vakarų ir Rytų kultūrose visada skyrėsi. Vakaruose lieknėjimo planas sudaromas vadovaujantis moksliniu ir profesionaliu požiūriu, o Rytuose nuo seno į žmogaus kūną žiūrima kaip į šventovę, jis saugomas, tausojamas, į jį stengiamasi neprikimšti ko papuola ir jokiu būdu neeksperimentuoti su savo sveikata.

Minus 100 kcal – lengvai ir naudingai! (3)
Ak, tos atostogų metu suvalgytos picos ir degalinės sumuštiniai! Baisu net lipti ant svarstyklių. Neskubėk bausti savęs bado dieta. Lašas po lašo – ir nepageidaujamų kilogramų atsikratysi.

Gruodžio planas: Sutik Naujuosius liekna
Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. Vis dar nepavyksta įsisprasti į vasarą pirktą suknutę? Pradėkime visos kartu vykdyti mėnesio planą ir Naujuosius sutikime gražios!

Liekna iki Naujųjų metų (7)
ki Naujųjų metų liko kaip tik mėnuo! Pats laikas susirasti efektingą dietą ir pradėti lieknėti! Juk tu nori pasipuošti išsvajotąja suknele ir Naujųjų naktį tapti deive? Eli.lt skuba tau į pagalbą! Ar pasiruošusi?

Liekna per Naujuosius ir po jų (4)
Visos norime būti lieknos ir gražios, tačiau vis nutinka nenumatytų atvejų, kai imame ir... paslystame. O tie paslydimai vadinami vėlyvais užkandžiais, saldumynais ir kaloringais produktais.

Puslapiai: 1 2 3  [Kitas]