Badavimas      

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu

Skaityti komentarus (2952)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Ruduo – permainų, depresijos, nerimo metas. Kovokite su tuo ne tik vaistais, bet ir sveiku maistu. Iš depresijos gniaužtų padės išsivaduoti tam tikri produktai, kuriuos jums ir aprašysime šiame straipsnyje.

Špinatai

Pripildyti folio rūgštimi jie padeda susidoroti su stresu. Kuo daugiau šios daržovės dėkite į gaminamus patiekalus ir rudeninė depresija išgaruos akimirksniu. Špinatuose gausu ir magnio, kuris ypač teigiamai veikia nervų sistemą.

Riešutai

Migdoluose gausu vitamino B ir E. Vitaminas B gerina nervų sistemos būklę, puikiai kovoja su stresu, o vitaminas E yra nepakeičiamas dailios odos pagalbininkas.

Tikriausiai visi žinote, kad piene yra gausu kalcio ir vitamino D, tačiau turėtumėte atminti, kad pienas pasižymi ir vitaminų B2, B12 gausa. Šie vitaminai padės susidoroti net ir su didžiausiu stresu.

Pienas

Tikriausiai visi žinote, kad piene yra gausu kalcio ir vitamino D, tačiau turėtumėte atminti, kad pienas pasižymi ir vitaminų B2, B12 gausa. Šie vitaminai padės susidoroti net ir su didžiausiu stresu.

Šaltinis: Freedigitalphotos.net
Autorius:Eli.lt

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (2952)
daugiau
2020-12-13 04:04
FrankJScott
For those who asked about my latest products, <a href=https://shop.tuftoys.com/product/calphalon-classic-pots-and-pans-set-10-piece-nonstick-cookware-set-grey> discover site</a> along with <a href=https://shop.tuftoys.com/product/cat-bed-for-indoor-pet-tent-comfortable-calming-cave-bed-for-small-dogs-cats-improve-sleep-kitten-beds-super-soft-pet-supplies-for-puppy-rabbit-anti-slip-bottom-removable-reversible-dog-cushion> go to shop</a> and <a href=https://shop.tuftoys.com/product/jusney-bird-rope-perches-comfy-perch-parrot-toys-for-rope-bungee-bird-toy-1-pack> click this link</a>. Also, don"t forget to try <a href=https://shop.tuftoys.com/product/linon-home-dcor-linon-memory-foam-luxor-folding-bed-single-beige> goto best website</a>, not to mention <a href=https://shop.tuftoys.com/product/pinvnby-parakeet-nest-box-bird-house-budgie-wood-breeding-box-for-lovebirds-parrotlets-mating-box-m7-94-74-7-inch> discover link</a> alongside <a href=https://shop.tuftoys.com/product/walker-edison-modern-farmhouse-buffet-sideboard-kitchen-dining-storage-cabinet-living-room-32-inch-reclaimed-barnwood> discover website</a>, also <a href=https://mastiffmaster.com/bullmastiffs-worming-and-vaccinating/> try cool url</a> and don"t forget <a href=https://shop.mastiffmaster.com/dont-wait-to-help-your-dog-lose-weight> cool shop</a>. Btw <a href=https://werebears.net/index.php?topic=113298.new#new>Recommended Cool Gifts On Sale</a> de44ba9 here.
2019-12-08 11:55
online pharmacy
best online international pharmacies
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
[url=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/]highest rated canadian pharmacies[/url]
2019-12-03 20:38
rx online no prior prescription
<a href="http://canadianpharmaciesprofmeds.com/">prescriptions from canada without</a>
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
<a href=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/>online pharmacy</a>
2019-12-03 19:15
reputable mexican pharmacies online
<a href="http://canadianpharmaciesprofmeds.com/">online drugstore</a>
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
<a href=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/>canada pharmacies online prescriptions</a>
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

8 mitai apie kalorijų deginimą (11)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (33)

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (5)

Kai nepaliaujamai didėja apetitas... (9)

Viena diena – minus vienas kilogramas (26)

Organizmas į dietas reaguoja kaip į badmetį (10)