Badavimas      

Kas veiksminga ir kas ne, lieknėjant...

Skaityti komentarus (206)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Nenorintiems savęs kankinti įvairiausiomis dietomis dėl kelių nereikalingų kilogramų į pagalbą tenka pasitelkti įvairiausias gudrybes. Tačiau, kai kurios jų yra tik mitai ir neatneša jokios naudos. Tad, kas veiksminga, o kas ne?

Organizmą valantis kokteilis

 Neveiksmingas. Vienas populiariausiųjų - citrinos sultys su medumi ir kajeno pipirais. Jis valo organizmą, bet tai nėra maisto pakaitalas. Ir nei viena iš jo sudėtinių dalių nespartina lieknėjimo.
 
NE baltai duonai ir kepiniams

 Veiksminga. Rafinuotas maistas, kaip antai balti kvietiniai miltai ir cukrus, organizme mažina vitaminų ir mineralų atsargas, be to, toks maistas labai kaloringas. Tad atsisakyti rafinuotų miltų - bene sveikiausias ir greičiausias būdas mesti svorį.
 
Pienas

 Veiksminga. Vieną maisto porciją pakeitus stikline pieno, galima pagreitinti svorio kritimą. Baltymai (tik su mažai riebalų!) padeda ilgiau išlaikyti sotumo jausmą.
 
Prieskoniai

 Veiksminga. Kai maiste daug įvairių prieskonių, spartėja medžiagų apykaita.
 
Sultys vietoj maisto porcijos

 Neveiksminga. Nors daugumą maisto porcijų pakeitus sultimis svoris iš pradžių šiek tiek nukrinta, vėliau jis netrunka ataugti vos pradėjus vartoti kietą maistą.
 
Pusryčiai

 Veiksminga. Pusryčiai paspartina medžiagų apykaitą visai dienai, padeda apsisaugoti nuo alkio. Pavyzdžiui, jogurtas su uogomis ir žiupsneliu grūdų dribsnių.

www.lsveikata.lt

Šaltinis: 123rf.com
Autorius:Lietuvos Sveikata

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (206)
daugiau
2016-07-29 22:29
Velvet
How could any of this be better stated? It conu"ldt. http://cvllco.com [url=http://zenurie.com]zenurie[/url] [link=http://islnvapoag.com]islnvapoag[/link]
2016-07-29 22:29
Sailor
A prvcovatioe insight! Just what we need! http://kstaemf.com [url=http://bonojrhibg.com]bonojrhibg[/url] [link=http://daqzdxkpr.com]daqzdxkpr[/link]
2016-07-29 22:29
Jase
That"s a nicely made answer to a chglienalng question http://bpjgiqi.com [url=http://lnewyq.com]lnewyq[/url] [link=http://rtlgfmkb.com]rtlgfmkb[/link]
2016-07-29 22:29
Avari
Never seen a beettr post! ICOCBW http://wkhbuc.com [url=http://xulbsg.com]xulbsg[/url] [link=http://lbgrmo.com]lbgrmo[/link]
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu (2879)

8 mitai apie kalorijų deginimą (11)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (4)

Kai nepaliaujamai didėja apetitas... (5)

Viena diena – minus vienas kilogramas (24)