Badavimas      

Kai nepaliaujamai didėja apetitas...

Skaityti komentarus (622)
Rekomenduok draugui
Spausdinti
Vos papietavai ir vėl nori valgyti? Negali nė pusvalandžio iškęsti be saldumynų ir kitų kaloringų užkandžių? Šią opią situaciją, kurios pasėkmės – per maži džinsai ir keli balionai ant pilvo gali padėti išspręsti tinkamai pasirinkta mityba.

KUO DAUGIAU VARTOK:

Vandens! Vanduo yra tas gėrimas, kuris kuo puikiausiai apgauna skrandį ir smegenis – jame nėra kalorijų, jis nesukelia noro valgyti (kaip kiti saldieji gėrimai, kupini cukraus ir kitų saldiklių), taip pat vandeniu prisipildantis skrandis suteikia sotumo jausmą. 
Vaisių! Švieži obuoliai, kriaušės, arbūzai, melionai ir kiti vaisiai ne tik puikiai valo ir gaivina odą, suteikia jai rausvą atspalvį, bet organizmui suteikia ir sotumo jausmo. Vaisiai visai nekaloringi, o jei ir pasirinksi kaloringesnių vaisių, tikrai nesuklysi – vaisiai visokeriopai naudingi.
Šokolado! Rinkis kartųjį šokoladą, kuriame yra ne mažiau nei 70% kakavos. Toks šokoladas su puodeliu žaliosios arbatos ar kavos (be cukraus) ne tik paskatins smegenis imliau įsisavinti gaunamą medžiagą, bet ir sumažins apetitą.

KUO MAŽIAU VARTOK:

Padažų! Juose gausu visai nereikalingų kalorijų ir kitų priedų, kurie tik dirgina skrandį, sukelia žarnyno ligas.

Druskos! Druska ir prieskoniai – greitoji mirtis. Kuo daugiau valgysi druskos ir kitų prieskonių, tuo greičiau imsi justi organizmo apsunkimą, nemalonius dieglius skrandyje ir net širdyje. 

Riebalų! Kuo įmanoma daugiau valgyk to maisto, kuris yra gaminamas garuose, verdamas arba troškinamas. Patiekalai, gaminami aliejaus ar kitokių riebalų pagrindų yra nesveiki, sukelia žarnyno ligas ir infekcijas. O ką jau kalbėti apie kelis kartus pavartotą aliejų. Padidėjęs cholesterolio kiekis ir iš to išplaukiančios ligos – garantuotos!


Šaltinis: freedigitalphotos.net
Autorius:Gerda Morozovienė

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (622)
daugiau
2024-02-22 08:19
Lzopih
orlistat ca <a href="https://orlical.top/reviews.html">order orlistat 120mg sale</a> buy diltiazem sale
2024-02-22 08:15
Gmcozp
metformin 1000mg pills <a href="https://chglucopha.top/glucophage-drug-class.html">metformin brand</a> glucophage 1000mg without prescription
2024-02-20 23:46
Jqbghe
buy generic priligy online <a href="https://cytxgn.top/order-online.html">buy generic cytotec 200mcg</a> order cytotec
2024-02-20 16:10
Jauxef
aralen for sale <a href="https://achlorine.top/chloroquine-contraindications.html">aralen 250mg for sale</a> order chloroquine 250mg generic
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu (3563)

8 mitai apie kalorijų deginimą (607)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (790)

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (13)

Viena diena – minus vienas kilogramas (34)

Organizmas į dietas reaguoja kaip į badmetį (14)