Žvaigždžių dieta      

Marilyn Monroe grožio paslaptys (659)
Jei norite spindėti kaip Marilyn Monroe, turėtumėte įsidėmėti jos grožio paslaptis.

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (840)
Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Mėta — aukso vertės augalėlis (822)
Jau nuo pačių seniausių laikų mėta buvo vertinama ir jos teikiama nauda buvo naudojamasi jau senovės graikų ir romėnų laikais. Dar ir dabar daugelis soduose turi pasisodinę mėtų lapelių. Ir ne veltui.

Prancūziška dieta (3212)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Itališka dieta arba lieknėjame pagal Sophią Loren (167)
Jūsų svajonė – grakšti figūra, gražus atvaizdas veidrodyje ir amžina jaunystė? Norite atrodyti kaip nesenstanti Sophia Loren? Rinkitės itališką dietą!

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (63372)
Gėdiniesi nereikalingų kilogramų? Pats laikas pradėti ne tik sveiką gyvenimo būdą, bet ir sportuoti! Edieta.lt siūlo sportuoti drauge.

Bryanas Adamsas: „Kai aš pamatau žmones kabančiais pilvais, man norisi, kad kas nors jiems paaiškintų, kas yra dieta“ (24)
Lietuvoje koncertuosiantis 52-iejų metų atlikėjas Bryanas Adamsas tikina, jog lieknos jo figūros ir puikios savijautos priežastis – dieta, kurios jis laikosi nuo tuomet, kai tapo veganu, t. y. jau daugiau nei du dešimtmečius.

„Šok ir lieknėk“ pora Arvydas ir Veronika šokius repetuodavo naktimis (47)
26-erių metų Arvydas Makselis yra tas projekto „Šok ir lieknėk“ dalyvis, kurio santykiai su Veronika Brasaite, bene vieno talentingiausių šalies artistų Donato Montvydo mergina, gandais apipinti dar nė neprasidėjus projektui. Arvydas tik šypsosi ir sako, kad projekte Veronika, tapusi jo šokių partnere, ne tik padėjo įveikti įtampos kupinų pokyčių periodą, o ir tapo artima jam bičiule.

Jūrinė dieta pagal Megan Foks (731)
Modelis, aktorė ir žavi moteris Megan Foks – atrodo įspūdingai. Smalsu, kaip ji to pasiekia? Jai padeda maisto produktai, kuriuos ji, tiesiog, dievina. Tie produktai yra... pačios įvairiausios jūrų gėrybės.

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (1626)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Organizmas į dietas reaguoja kaip į badmetį (14)
Kasmet vis daugiau žmonių susiduria su antsvorio problema. Kovodami su antsvoriu daugelis susižavi dietomis, jų žadamu greitu rezultatu, kuriam nereikia didelių pastangų, tačiau retai susimąstoma apie dietų keliamą pavojų...

Kaip pagaminti dietinį bananinį kokteilį (764)
Jei norite būti lieknos ir gražios, rytinę kavą pakeiskite gardžiu bananiniu kokteiliu, kuriam paruošti prireiks vos kelių minučių.

Sportas pagal kraujo grupę (666)
Visiems, kas domisi horoskopais, testais ir panašiais būdais, padedančiais geriau pažinti save ar nustatyti kito žmogaus charakterį, seniai ne paslaptis: daugeliu atvejų mūsų asmenybę lemia ir mūsų kraujo grupė.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (3452)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Vitalijus Cololo: gali pats išmokti dainuoti ar piešti, bet teisingai sportuoti – neišmoksi (2)
Jau metus su profesionalų pagalba intensyviai sportuojantis Vitalijus Cololo sako, kad judrus gyvenimo būdas ir taisyklinga mityba baugiai skamba tik tol, kol neišbandai, o bandyti verta tik tuomet, jei šalia yra patarti galintis specialistas.

Sasha Song per du mėnesius neteko 10 kilogramų! (5)
Dainininką Dima Šavrovą, geriau pažįstamą kaip Sasha Song, netrukus turėtų užplūsti žmonių, norinčių sulieknėti, laiškai, mat muzikantui vos per kelis mėnesius pavyko gerokai sulysti.

Išgražėjusi Erika Vitulskienė: po 6 valandas sporto kasdien (14)
„Tokia laiminga niekada nesijaučiau gyvenime. Aš kaifuoju, aš švyčiu. Ir tas švytėjimas duoda dar didesnį poveikį nei tie kilogramai“, - sako komplimentų neatsiginanti LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ dalyvė Erika Vitulskienė.

Dieta pagal Britney Spears (1)
Jaunų mergaičių dievaitė, suaugusių smerkiama už nepadorų elgesį, kartais pamirštanti kelnaites namie ir mėgstanti šėlti klubuose iki ryto. Ji turi puikų balsą, yra jauna mama. Spėkite, kas?

Irena Starošaitė – į LNK šokių aikštelę su nauja figūra (4)
Minus devyni kilogramai. Dainininkė Irena Starošaitė neatsidžiaugia naujomis kūno linijomis. Tokių rezultatų seksualioji dainininkė pasiekė vos per du mėnesius lankydama treniruotes pas asmeninį trenerį.

Claudios Schiffer dieta: per 5dienas -3kg.
Ši žavinga manekenė kiekvieną dieną rūpinasi savo figūra. Pateikiame tikslią šios gražuolės dietą ir linkime sulieknėti visoms, kurios to siekia!

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [Kitas]