Žvaigždžių dieta      

„Šok ir lieknėk“ pora Arvydas ir Veronika šokius repetuodavo naktimis

Skaityti komentarus (31)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

26-erių metų Arvydas Makselis yra tas projekto „Šok ir lieknėk“ dalyvis, kurio santykiai su Veronika Brasaite, bene vieno talentingiausių šalies artistų Donato Montvydo mergina, gandais apipinti dar nė neprasidėjus projektui. Arvydas tik šypsosi ir sako, kad projekte Veronika, tapusi jo šokių partnere, ne tik padėjo įveikti įtampos kupinų pokyčių periodą, o ir tapo artima jam bičiule.

Arvydas prisipažįsta nuoširdžiai tikėjęs, kad jam pavyks pereiti projekto atrankas. Sako, ne tiek daug tų norinčių šokti vyrukų jis atrankoje ir sutiko... „Nebuvau lankęs šokių būrelių, tačiau niekada nevangiau pajudėti šokių aikštelėse per vakarėlius, per šventes“, – dėsto Arvydas ir šypsosi, kad išties neklydo. Pati Veronika negailėjo komplimentų savo šokių partneriui, todėl Arvydas sako netrukus užsirašysiantis į tolesnes šokių pamokas!

Tiesa, viskas buvo ne taip paprasta. „Šok ir lieknėk“ dalyvis prisipažįsta, kad teko patirti ir tų „nelinksmadienių“, kada pritrūkdavo ir jėgų, ir nuotaikos. Tačiau, nepaisydamas tų poros atvejų, Arvydas atvirai tvirtina: „‚Šok ir lieknėk‘ projektas – tai linksmiausia, kas man nutiko per pastaruosius penkerius metus!“

Ką davė „Šok ir lieknėk“? Pirmiausia – naujų pažinčių, kurios, Arvydas neabejoja, ilgainiui peraugs į ilgalaikes draugystes. Tarp jų – Veronika ir net pats D. Montvydas!

„Iš tiesų Donatas mums labai daug padėjo. Kartais, pritrūkę minčių ir idėjų, sukdavom galvas, kaip pastatyti šokį. Į studiją ateidavo Donatas ir iškart pažerdavo gausybę minčių. Jis mums buvo kaip šviesa!“ – komplimentų talentingam menininkui negaili Arvydas.

Paklaustas, ar iš karto žinojo, kad „Šok ir lieknėk“ projekte jo pora ? D. Montvydo mergina, Arvydas šypteli, kad iš pradžių tikrai nežinojęs, tačiau į Veroniką visad žiūrėjęs tik kaip į šokių partnerę. „Taip, Veronika labai graži. Jie su Donatu – nuostabi pora“, – mintimis dalinasi Arvydas.

Kaip seksis Veronikai treniruoti partnerį Arvydą, dėl gyvenimo būdo pokyčių priaugusį svorio? Ir ar tikrai TV3 projekto „Šok ir lieknėk“ žiūrovai išvys tik tvarkingą Arvydo ir Veronikos amplua? Ar jiems pavyks prajuokinti ir nustebinti TV3 žiūrovus?

Dešimt intriguojančių, charizmatiškų ir gerai nusiteikusių dalyvių į unikalaus projekto Lietuvoje „Šok ir lieknėk“ aikštelę įžengs jau šį šeštadienį, kovo 24-ąją, 19.00 val. žiūrimiausios televizijos – TV3 – eteryje.

„Šok ir lieknėk“ premjera – kovo 24-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tik per TV3!

Šaltinis: TV3
Autorius:TV3

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (31)
daugiau
2021-01-23 05:40
FrankJScott


In response to the lady who asked about [url=https://padelfederation.co.uk/squash/the-world-famous-artist-who-runs-an-almost-unknown-museum-in-rural-wales/] main website[/url] on top of these highest rated gifts [url=https://tokyo-nights.org/2020/12/26/affordable-carbon-capture-for-the-cement-industry-news/] blog[/url] not to mention these finest items [url=https://tokyo-nights.org/2021/01/20/coronavirus-outbreak-in-hebei-has-limited-impact-on-chinas-steel-industry/] visit great blog[/url] alongside all these best items [url=https://shyandthefight.net/2020/12/22/live-shows-over-zoom-a-case-study/] best link[/url]. Also, don"t forget to try [url=https://shop.mastiffmaster.com/adopt-or-shop-whole-dog-journal/] goto main shop[/url], on top of these newest stuff [url=https://tuftoys.com/separation-anxiety-in-dogs-5-causes-5-treatments/] go to site[/url]. Finally, check out [url=http://education.nakornban.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=27064#27064]View The Most Awesome Items Of 2021[/url] 8367_b1 here.
2021-01-23 03:39
FrankJScott


To the man who asked about https://padelfederation.co.uk/others/teddi-mellencamp-arroyave-fractures-her-foot-photo/ - find blog on top of these coolest items https://tokyo-nights.org/2021/01/07/asia-pacific-urea-formaldehyde-glues-and-resins-market-for-wood-industry-incredible-possibilities-growth-with-industry-study-detailed-analysis-and-forecast-to-2027/ - discover site on top of these best products https://bharatnewschannels.com/2020/12/07/porsche-previews-2021-911-gt3-cup-car/ - cool blog as well as these finest stuff https://shyandthefight.net/2021/01/21/duncombe-students-explore-the-science-behind-music-news-sports-jobs/ - go to cool website. Also, don"t forget to try https://shop.mastiffmaster.com/statements-from-dog-training-groups-to-support-diversity/ - visit great link, alongside all these finest stuff https://tuftoys.com/pet-care-market-global-insights-trends-and-huge-business-opportunities-2021-to-2027-mars-total-alimentos-nestle-hills-pet-nutrition-blue-buffalo-jm-smucker-heristo-unicharm/ - goto link. Finally, check out https://mysourcetelevision.com/forum/showthread.php?tid=293940&pid=1008236#pid1008236 - See The Highest Rated Items Online 91da828 here.
2021-01-23 03:16
FrankJScott


In response to the people who asked about https://padelfederation.co.uk/others/states-largest-facility-planned-for-austin/ - find great link and don"t forget these most awesome stuff https://project-phoenix.org/organizing/how-law-enforcement-is-using-technology-to-track-down-people-who-attacked-the-us-capitol-building/ - goto best site and don"t forget these best items https://bharatnewschannels.com/2021/01/03/global-automotive-bearings-market-growth-graph-to-demonstrate-inclination-towards-positive-axis-by-2026-neighborwebsj/ - goto blog and don"t forget these coolest gifts https://shyandthefight.net/2020/12/17/in-conversation-spencer-tweedy-on-recording-drums-and-his-new-book-mirror-sound/ - main website. Also, don"t forget to try https://shop.mastiffmaster.com/grumpy-dog-%e2%80%8b%e2%80%8bpouts-when-he-cant-play-fetch/ - discover best site, as well as these highest rated products https://tuftoys.com/denver-family-mourns-dog-after-pit-bull-attack-as-breed-ban-lifted-cbs-denver/ - great site. Finally, check out https://www.hispawno.com/showthread.php?tid=1575&pid=16070#pid16070 - View The Highest Rated Gifts Ever 289fed5 here.
2020-12-12 05:36
FrankJScott
For those who asked about my latest products, <a href=https://shop.tuftoys.com/product/bahom-3-pieces-kitchen-dining-table-with-bench-set-for-2-solid-wooden-tabletop-and-steel-support-structure-for-home-kitchen-dining-room-retro> try this site</a> along with <a href=https://shop.tuftoys.com/product/cat-party-supplies-kitty-themed-birthday-decorations-kitten-decor> visit best link</a> and <a href=https://shop.tuftoys.com/product/kirkland-albacore-solid-white-tuna-in-water-8-cans-total-net-weight-3-5lbs> goto best shop</a>. Also, don"t forget to try <a href=https://shop.tuftoys.com/product/litom-original-solar-lights-outdoor-3-optional-modes-wireless-motion-sensor-light-with-270-wide-angle-ip65-waterproof-easy-to-install-security-lights-for-front-door-yard-garage-deck> site</a>, not to mention <a href=https://shop.tuftoys.com/product/philips-hue-welcome-outdoor-white-smart-floodlight-for-smart-home-hue-hub-required-smart-light-works-with-alexa-apple-homekit-and-google-assistant> visit url</a> alongside <a href=https://shop.tuftoys.com/product/wepet-vet-wrap-vet-tape-bulk-self-adherent-gauze-rolls-non-woven-cohesive-bandage-first-aid-for-dogs-cats-horses-birds-animals-strong-sports-tape-for-wrist-healing-ankle-sprain-swelling-12-rolls> blog</a>, also <a href=https://shop.tuftoys.com/product/wyze-cam-1080p-hd-indoor-wifi-smart-home-camera-with-night-vision-2-way-audio-works-with-alexa-the-google-assistant-white-1-pack> blog</a> and don"t forget <a href=https://shop.mastiffmaster.com/lessons-from-training-dogs> goto best shop</a>. Btw <a href=http://biosyukle.com/showthread.php?tid=4108&pid=166463#pid166463>Top New Products To Buy</a> 289fed5 here.
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Marilyn Monroe grožio paslaptys (12)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (33)

Mėta — aukso vertės augalėlis (61)

Prancūziška dieta (119)

Itališka dieta arba lieknėjame pagal Sophią Loren (13)

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (14689)