Žvaigždžių dieta      

Marilyn Monroe grožio paslaptys

Skaityti komentarus (12)
Rekomenduok draugui
Spausdinti
Jei norite spindėti kaip Marilyn Monroe, turėtumėte įsidėmėti jos grožio paslaptis.

Pusryčiai

1952 metais Marilyn Monroe, paklausta apie pusryčius, sakė, kad ji kiekvieną rytą pradeda vėsiu dušu ir tada pusryčiauja. Dažniausiai ji rinkdavosi kelis kiaušinius ir išgerdavo stiklinę multivitaminų sulčių. Taip pat Marilyn neatmetė gydytojų pasiūlymų valgyti morkas - jos ne tik sveika, bet ir naudinga visoms, norinčioms turėti dailiai rusvą kūną.

Vakarienė

Vakarienei Marilyn skirdavo ypatingą dėmesį. Dažniausiai valgydavo avienos kepsnius ir smulkiai pjaustytas arba tarkuotas morkas. 

Mažosios nuodėmės

Marilyn neatsispirdavo ir saldumynams. Pats mėgstamiausias jos pasirinkimas - ledai su karšta karamele. Tai itin kaloringas desertas, po kuriuo reikia nemažai pavarvinti prakaitą sporto salėje, tačiau M.Monroe dėl to nesikrimsdavo ir mėgaudavosi mėgstamais patiekalais ir desertais. 

Sportas

Marilyn, kadaise paklausta apie sportą, sakė, kad sportuoja kiekvieną dieną, bet tik po 10 minučių, nes kaip tik po tiek laiko ji pavargdavo ir nuspręsdavo kuo greičiau pabaigti mankštą ir kitas kūną varginančias treniruotes.
Šaltinis: freedigitalphotos.net
Autorius:Gerda Morozovienė

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (12)
daugiau
2020-12-12 15:56
FrankJScott
For those who asked about my latest products, <a href=https://shop.tuftoys.com/product/5-layer-protection-breathable-face-mask-kn95-12-pcs-filtration95-with-comfortable-elastic-ear-loop-non-woven-polypropylene-fabric> click link</a> along with <a href=https://shop.tuftoys.com/product/eterish-elevated-dog-bed-for-small-medium-large-dogs-and-pets-raised-dog-bed-with-durable-frame-and-mesh-dog-cot-bed-with-rubber-feet-for-indoor-and-outdoor-use-black> best site</a> and <a href=https://shop.tuftoys.com/product/harrisons-high-potency-superfine-1-lb> discover best url</a>. Also, don"t forget to try <a href=https://shop.tuftoys.com/product/natures-way-alive-once-daily-womens-50-ultra-potency> try cool shop</a>, not to mention <a href=https://shop.tuftoys.com/product/petfusion-ultimate-dog-bed-orthopedic-memory-foam-multiple-sizes-colors-medium-firmness-pillow-waterproof-liner-ykk-zippers-breathable-35-cotton-cover-cert-skin-contact-safe-3yr-warranty> click blog</a> alongside <a href=https://shop.tuftoys.com/product/vremi-15-piece-nonstick-cookware-set-durable-aluminum-pots-and-pans-with-cooking-utensils-oven-safe-multi-quart-enameled-saucepans-dutch-ovens-and-fry-pans-with-glass-lid-black> try this link</a>, also <a href=https://shop.tuftoys.com/product/xterra-fitness-fb350-folding-exercise-bike-silver> find best site</a> and don"t forget <a href=https://shop.mastiffmaster.com/we-help-you-to-keep-track-of-things-activity-trackers-for-dogs/> goto url</a>. Btw <a href=https://politicsuk.net/culloden/thread-1147-post-4038.html#pid4038>Recommended Cool Products To Check Out</a> 289fed5 here.
2019-10-18 06:04
alexander castro
Sveiki,
Esame profesionali „Cyber ??Tech“ kredito komanda, turinti didelį žiedą visame pasaulyje, užkrėstą daugiau nei 3 mln. Debeto kenkėjiškų programų ir skimerių. Mes gauname tuščią bankomatų kortelę ir greitai bei saugiai įkeliame jas su daug pinigų, su kuria galime išsiimti grynuosius pinigus. eurais svarų arba doleriais iš bankomatų ir gali būti naudojama bet kurioje POS sistemoje.
Pastaba: mūsų kortelės yra 100% saugios, o svarbiausias dalykas, susijęs su kortele, yra tai, kad jums nereikės grąžinti pinigų po naudojimo, po jūsų užsakymo bus sukurta / suaktyvinta universali tuščia ATM kortelė. Visiškai finansuojama ta suma, kurią galėtumėte sumokėti. paprašę, kortelę jums pristatysime per 5 darbo dienas, o pinigus galėsite gauti iš bet kurio jūsų apylinkės bankomato. Universali tuščia bankomatų kortelė yra prieinama pasauliui visuose bankomatuose visame pasaulyje ir ja naudotis yra paprasta ir patogu, kaip ir jūsų banko kortelėje. Jūsų filialų pristatymo tarnyba tiesiogiai pateiks jūsų adresą.

Susisiekite su mumis:
 El. Paštas: atmservices44@aol.com
hacklords.investors@gmail.com
   „WhatsApp“ +17042750147
2017-05-24 09:26
fdssfd
<a href="https://www.w3schools.com/html/">Visit our HTML tutorial</a>
2016-01-07 12:46
Chianna
Your cranium must be prtcteoing some very valuable brains. http://xgurshtpakl.com [url=http://zspukuazay.com]zspukuazay[/url] [link=http://injfkm.com]injfkm[/link]
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (33)

Mėta — aukso vertės augalėlis (61)

Prancūziška dieta (119)

Itališka dieta arba lieknėjame pagal Sophią Loren (13)

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (14689)

Bryanas Adamsas: „Kai aš pamatau žmones kabančiais pilvais, man norisi, kad kas nors jiems paaiškintų, kas yra dieta“ (8)