Dietos A-Ž      
A (10)
Ą
B (12)
C (3)
Č
D (14)
E
Ę
Ė
F (1)
G (5)
H (3)
I (5)
Į
Y (1)
J (2)
K (16)
L (7)
M (9)
N (1)
O (2)
P (6)
R (3)
S (12)
Š (6)
T (2)
U
Ų
Ū
V (7)
Z
Ž (4)
kiti (4)
visi (135)


Labai svarbiam įvykiui (2)
Siūloma dieta buvo sukurta Glorijai Hanniford, kuri ruošėsi dukros, Keron Kiting, vestuvėms, ir norėjo atsikratyti keliais nereikalingais kilogramais.

Laimos Vaikulės arba 9 dienų dieta (535)
"Kartais reikia numesti 4 kg. Tada turiu imtis aktyvių priemonių, nes turint nedidelį svorį, numesti 4 kg yra daug sunkiau, nei sveriant 100 kg."

Larisos Dolinos dieta (128)
Maistas vartojamas griežtai iki 18 valandos. Laikantis šios dietos galima numesti iki 7 kg per savaitę.

Ledinukų dieta (8)
Tokia dieta atkeliavo iš alpinistų ir užkietėjusių keliauninkų. Jie jau senai pastebėjo, kad ledinukai puikiai slopina alkį, bet ir tuo pačiu neapsunkina skrandžio.

Levo Chazano dieta (23)
Garsioji Levo Chazano dieta, kalbama kad jos dėka moterys per mėnesį atsikrato 10 kg svorio. Tai labai efektyvi ir "protinga" dieta. Kilogramai tirpsta, nėra sunku jos laikytis, atsisakoma tik prabangių gardėsių. Maistas pilnavertis ir suderintas. Svarbiausia valgyti labai reguliariai ir tik tam tikrus suderintus misto produktus. Jos laikantis kilogrmai nebegrįžta.

Lieknėti padės kefyras
Kefyras - priemonė, ne vienai žvaigždei padėjusi atsikratyti nepageidaujamo svorio. Reguliariai vartojamas, jis gerina sveikatą, mažina tikimybę susirgti.

Lotynų Amerikos indėnų bulvių dieta (5)
Norintiems sulieknėti, siūlome Lotynų Amerikos indėnų bulvių dietą. Patys indėnai taiko tokias bulvių dietas ir giliam žarnyno valymui (be klizmų).