Dietos A-Ž      

Lotynų Amerikos indėnų bulvių dieta

Skaityti komentarus (5)
Rekomenduok draugui
Spausdinti


Norintiems sulieknėti, siūlome Lotynų Amerikos indėnų bulvių dietą.

- 1,5 kg stambių bulvių gerai praplauti ir kepti orkaitėje, kol susidarys apkepusi plutelė.

Padalinti į 6 porcijas ir tolygiai valgyti visos dienos bėgyje, geriausia karštas ir su lupenomis, be druskos, be sviesto ar kitų prieskonių. Užgerti bulves paprastu vandeniu, o geriau šaltinio vandeniu. Jį galima gerti ir atskirai. Svarbu tik tai, kad būtų išlaikyta dienos norma – 3 litrai. Bet kokie spiritiniai gėrimai neleidžiami. Tokio režimo trukmė – 3 dienos. Per šį laiką galima sulieknėti 3 kilogramais.

- 1,5 kg bulvių gerai išplauti, išvirti su lupenomis, padalinti į 4-6 porcijas. 2 porcijas suvalgyti be jokių prieskonių ir druskos. Į likusias galima įdėti nedaug sviesto, citrinų sulčių ar druskos. Režimo trukmė – 1 savaitė.

- 1,5 kg bulvių gerai išplauti, nenulupus įdėti į orkaitę arba išvirti garuose, pagardinti citrinų sultimis, nedideliu kiekiu sviesto, įdėti smulkiai supjaustytas petražoles ir česnaką. Bulves galima sugrūsti ir paruošti tyrę karšto vandens pagrindu, įdėjus mažus sviesto gabaliukus.

Paskutinės dietos galima laikytis 15 dienų be jokios žalos sveikatai: organizmas kiekvieną dieną gauna 1250 kalorijas, beveik pilną baltymų ir vitaminų B1 ir PP (nikotino rūgšties) dienos normą, vitamino C perteklių ir aprūpinamas gyvybiškai svarbiomis mineralinėmis medžiagomis: kaliu, geležimi, magniu, fosforu, kalciu. Be to, bulvės turi nepakeičiamas amino rūgštis (pavyzdžiui, liziną), vitaminą B2 ir pektinus.

Patys indėnai taiko tokias bulvių dietas ir giliam žarnyno valymui (be klizmų).

   
  Straipsnio komentarai (5)
daugiau
2015-06-15 18:55
Viktorija
Būtų visai nieko dieta tačiau 1250 kalorijų per dieną yra tikrai per mažai. Vien buvimui reikia 1600, o ką jau kalbėti jei dar ir krūvis yra... Jei kas nors bandysit šią dietą valgykit minimum 2kg bulvių
2010-01-02 13:01
Dalia
O man padeda! Jau nukrito 7 kg, ir krenta toliau, be to, labai skanu. Valgau bulves periodiskai, po 4-5 dienas, kol labai igrista, zodziu, su pertraukom.
2007-07-08 19:53
Rasa
LAIKIAUSI TRYS DIENAS SVORIS STOVI VIETOJE.
2007-07-05 12:57
Skaidrė Skestonaitė
sita diena yra neveiksminga pati zinau nes pati jos laikiausi neverta net pradeti
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)

Bananus reikia valgyti kasdien (40)

Prancūziška dieta (112)

Dieta pagal temperamentą (40)

Daugiau sveikatos kasdien (78)