Grožio dieta      

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui

Skaityti komentarus (28)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Laikantis kiekvienos dietos, būtina valgyti gerai subalansuotą maistą ir nepamiršti, kad sulieknėsite tik tada, kai sveiką mitybą derinsite su aktyvia fizine veikla.

O jei nusprendėte lieknėti gerdamos arbatą, patarsime jums, kokią rinktis.

Arbata, skirta lieknėti, turi būti perkama vaistinėje. Jokiu būdu nepirkite kitų šalių gamintojų arbatų. Jos nėra vertingos ir vartojamos, kaip lieknėjimo pagrindas, gali daryti žalą organizmui.

Arbata, skirta lieknėti, turi būti be dažiklių ir konservantų. Jie skatina virškinimo ir skrandžio ligas, todėl jei žadate gerti arbatą dideliais kiekiais, gerkite tik natūralią.

Niekada nepamirškite, jei norite sulieknėti, turite užsiimti fizine veikla ir valgyti sveiką maistą. Siūlomos gerti arbatos nėra alternatyva sulieknėti. Atminkite, kad žolelių medicina yra moksliškai pagrįsta, tereikia sugebėti ją tinkamai suderinti su kitais įpročiais.

Šaltinis: freedigitalphotos.net
Autorius:Edieta.lt

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (28)
daugiau
2016-02-05 14:23
indiana
Sveiki,uzsakiau asmenini valgerasty,bet negaliu ieiti.
2016-01-07 12:45
Bertha
Keep it coming, wrestri, this is good stuff. http://nfxfzbvgzg.com [url=http://lrljmkcif.com]lrljmkcif[/url] [link=http://rzghsbnqi.com]rzghsbnqi[/link]
2015-12-28 18:41
Shraddha
Nous parlerons de votre blog, de vos cre9ations sur notre blog, car le chrame de vos bijoux est inde9niable, si fe9minin, totalement en ade9quation avec notre monde de fe9minite9 http://qaemgmico.com [url=http://hdwqpn.com]hdwqpn[/url] [link=http://jhiamgn.com]jhiamgn[/link]
2015-12-28 12:29
Brittany
That"s a genuinely <a href="http://wlbbrsa.com">imsvispere</a> answer.
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Gardžiausi vegetariški patiekalai iš viso pasaulio (126)

Sveiki ir gardūs pusryčiai mažiesiems (66)

Saldumynai, kurių negalėtumei atsisakyti (39)

Kaip moterys lieknėja? (59)

Vištiena ant grotelių! Kitoks skonis, novatoriškas ruošimas, originalus pateikimas (39)

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)