Dietos A-Ž      
A (10)
Ą
B (12)
C (3)
Č
D (14)
E
Ę
Ė
F (1)
G (5)
H (3)
I (5)
Į
Y (1)
J (2)
K (16)
L (7)
M (9)
N (1)
O (2)
P (6)
R (3)
S (12)
Š (6)
T (2)
U
Ų
Ū
V (7)
Z
Ž (4)
kiti (4)
visi (135)


Kalifornijos grožio instituto dieta (2)
Viena žymiausių ir pakankamai populiari tarp amerikiečių dietų, kuri užkariavo populiarumą tarp daugelio tiek Amerikos, tiek ir mūsų kino deivių. Tai trys vienas po kito sekantys racionai po 3-4 dienas kiekvienas.

Kalio dieta (1)
Naudojama sergant hipertonine liga, esant kraujotakos nepakankamumui.

Kam virš 30 (7)
Dietą sudarė dietologas profesionalas. Šioje dietoje yra visi vitaminai ir mineralai, tad dietologo nuomone, jos galima laikytis pakankamai ilgą laiką.

Katherine Heigl dieta (7)
Katherine Heigl, filmo “Užkibo” žvaigždė, sakosi nekenčianti dietos ir sporto. Tačiau dėl savo profesijos ji priversta nuolat taikstytis su abiem šiais nemalonumais.

Kefyro iškrovos diena (6)
Dažnai iškrovos dienos yra kur kas efektyvesnės už įvairias dietas. Viena ar dvi tokios dienos per savaitę palaikys dailias kūno formas bei norimą svorį.

Keturios madingos dietos (3)
Žolelių arbata ir sūrių produktų valgymas – tai naujos madingos tendencijos dietų pasaulyje. O mūsų sveikatai iš to tik nauda.

Kiaušinių – medaus dieta (29)
Laikantis šios dietos, per tris dienas galima numesti 2 – 2,5 kg.

Kiek kalorijų suvartoja žvaigždės? (35)
Kad ir kokios dietos laikytųsi žvaigždės, dažniausiai jos nepamiršta suskaičiuoti ir per dieną suvartojamų kalorijų. Arba tai už jas padaro jų asmeninis dietologas.

Kleopatros dieta (6)
Norite tuo pačiu ir sulieknėti, ir pasikrauti seksualinės energijos? Štai jums šiuolaikinė garsiosios Kleopatros dietos versija – ji garantuoja sėkmę abiejose srityse.

Kombinuotos iškrovos dienos
Iškrovos diena - viena iš priemonių atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Laikantis kombinuotos iškrovos dietos galima derinti skirtingus, bet tos pačios grupės produktus, pavyzdžiui, mėsą ir žuvį, obuolius, daržoves ir uogas ir pan. Svarbu, kad maistas būtų suderintas ir skanus.

Kopūstų sriubos dieta (138)
Naminiai rauginti žali kopūstai stiprina imunitetą, tvarko žarnyno darbą. Kopūstai yra taip pat viena iš tų stebuklingų daržovių, kurios degina riebalus, tiksliau juos bevirškindamas organizmas sunaudoja daugiau energijos, nei išgauna iš kopūstų... Šią dietą pasiūlė edieta.lt forumo narė šypsena. Ačiū jai :)

Kraujo grupės (14)
Maistas, naudingas „A-žmonėms“, gali būti draudžiamas B kraujo grupės savininkams, ir atvirkščiai. O rezultate – skrandžio ir žarnyno sudirginimas, alergija, problemos su svoriu.

Kremliaus dieta (16)
Kremliaus dietos esmė ta, kad galima valgyti neribotą kiekį mėsos, tačiau griežtai apriboti angliavandenių kiekį.

Kritinių dienų dieta
Nuovargį pašalinti padės produktai, kuriose gausu cukraus – tai vaisiai ir saldūs desertai, tačiau valgyti turite po nedaug ir kas 3 valandas. Jei jaučiate raumenų spazmus, valgykite daugiau jogurto, pieno, sūrio.

Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių… (8)
Ar galima sulieknėti nuo lašinių? Kaip tvirtina gydytojas Janas Kvasnevskis, taip! Be to jūs galite ne tik pasiekti savo optimalų svorį, bet ir pašalinti iš organizmo nereikalingus veiksnius.

Kylie Minogue dieta (11)
Kylie Minogue – viena populiariausių šiuolaikinių dainininkių. Ir ne tik todėl, jog talentinga, bet ir todėl, kad sugeba rūpintis savimi ir atrodyti taip, kaip TU nori – štai žvaigždės koziris.