Dietos A-Ž      
A (10)
Ą
B (12)
C (3)
Č
D (14)
E
Ę
Ė
F (1)
G (5)
H (3)
I (5)
Į
Y (1)
J (2)
K (16)
L (7)
M (9)
N (1)
O (2)
P (6)
R (3)
S (12)
Š (6)
T (2)
U
Ų
Ū
V (7)
Z
Ž (4)
kiti (4)
visi (135)


Madonna: Makrobiotinė dieta (10)
Pagrindinės sudedamosios dietos dalys yra javai, daržovės ir žuvis. O taip pat sojos varškė ir jūros dumbliai. Mėsai, duonai ir pieno produktams uždėtas griežčiausias tabu.

Madonnos dieta (3)
O štai dieta, kurią sukūrė Madonnos dietologas Rėjus Kibartas. Beje, amerikiečių dainininkės silpnybė – saldainiai. Laikas nuo laiko Rėjus leidžia jai jais pasilepinti. Jis įsitikinęs, kad nuolat atsisakyti to, ko geidžia širdis, neįmanoma, o ir pavojinga – neatlaikys nervų sistema.

Magnio dieta (2)
Naudojama sergant hipertonine liga; rečiau – esant aterosklerozei, cholecistitui su nepakankamu tulžies pūslės ištuštinimu, tulžies pūslės akmenligei, nesant paūmėjimui; sergant vidurių užkietėjimu, ypač derinyje su nutukimu.

Manekenių dieta (387)
Maitintis tokiu būdu tris dienas per mėnesį, atsisakius cukraus ir druskos.Galima numesti nuo 3 iki 5 kg.

Manekenių dieta 2 (18)
Norite būti ypač lieknos ir grakščios kaip manekenės? Siūlome dietą, kuri yra labai populiari Prancūzijos manekenių tarpe.

Mayo klinikos dietos detektyvas (4)
Kalbama, kad dietą sukūrė garsiosios Mayo klinikos, įsikūrusios Minesotoje (JAV), specialistai. Tiesa, pati Mayo klinika neigia, kad joje kada nors kas nors yra tokią dietą propagavęs.

Mažai kaloringa dieta (550 kcal) (9)
Labai griežta, tačiau pakankamai maistinga. Svorio mažėjimas – iki 5 kg per savaitę.

Melanie Griffith dieta (3)
O Jūs mėgstate jūros produktus, kaip juos mėgsta Melanie Griffith? Išbandykite jos dietos variantą. Per tris savaites pavyksta numesti daugiau nei 5 kg. Melanie Griffith dietos efektyvumas nekelia abejonių, nes žuvyje yra žymiai mažiau kalorijų, nei mėsoje.

Morkų dieta (124)
Per tris dienas galima numesti 3,5 kg...