Žvaigždžių dieta      

Vitalija Katunskytė: „Sverdama beveik 200 kg nenorėjau gyventi!“ (15806)
„Pamenu kaip verkiau kruvinomis ašaromis, nes negalėjau laisvai judėti, man maudė nugarą, aš dusau. Nenorėjau nei bendrauti su draugais, nei kur nors eiti. Net nenorėjau gyventi“, - su ašaromis akyse laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins žinoma Lietuvoje dainininkė Vitalija Katunskytė.

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (3200)
Gėdiniesi nereikalingų kilogramų? Pats laikas pradėti ne tik sveiką gyvenimo būdą, bet ir sportuoti! Edieta.lt siūlo sportuoti drauge.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (1970)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Laimos Vaikulės arba 9 dienų dieta (535)
"Kartais reikia numesti 4 kg. Tada turiu imtis aktyvių priemonių, nes turint nedidelį svorį, numesti 4 kg yra daug sunkiau, nei sveriant 100 kg."

Šarliz Teron (Charlize Theron) – sulieknėti per 10 dienų (189)
Tam, kad įtaigiai suvaidintų prostitutės-žudikės vaidmenį, jai teko priaugti daug svorio ir iš gražuolės-blondinės virsti kvailele. Agentas Bobbi Berne rėkė virpančiu nuo jaudulio balsu į telefono ragelį: - Šarliz, turiu neįtikėtiną scenarijų!

Larisos Dolinos dieta (128)
Maistas vartojamas griežtai iki 18 valandos. Laikantis šios dietos galima numesti iki 7 kg per savaitę.

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (61)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)
Jau nuo pačių seniausių laikų mėta buvo vertinama ir jos teikiama nauda buvo naudojamasi jau senovės graikų ir romėnų laikais. Dar ir dabar daugelis soduose turi pasisodinę mėtų lapelių. Ir ne veltui.

Victorios Beckham dietos pagrindas – „Coca Cola light“ (53)
Šauniausia Didžiosios Britanijos mamytė, sėkmingiausiai ištekėjusi šou verslo žvaigždė ir, be abejo, viena žaviausių pasaulio moterų Victoria Beckham nuolat rūpinasi savo svoriu.

Kiek kalorijų suvartoja žvaigždės? (35)
Kad ir kokios dietos laikytųsi žvaigždės, dažniausiai jos nepamiršta suskaičiuoti ir per dieną suvartojamų kalorijų. Arba tai už jas padaro jų asmeninis dietologas.

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)
Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Rosita Čivilytė: 10 kilogramų nebėra! (28)
Atlikėja pasakojo, kad dietos nusprendė laikytis savaime. Anot R.Čivilytės, ateina toks metas, kai sulėtėja medžiagų apykaita ir žmogus arba nusprendžia snausti ir rinkti kilogramus, arba juos mesti bei išgražėti.

„Šok ir lieknėk“ pora Arvydas ir Veronika šokius repetuodavo naktimis (27)
26-erių metų Arvydas Makselis yra tas projekto „Šok ir lieknėk“ dalyvis, kurio santykiai su Veronika Brasaite, bene vieno talentingiausių šalies artistų Donato Montvydo mergina, gandais apipinti dar nė neprasidėjus projektui. Arvydas tik šypsosi ir sako, kad projekte Veronika, tapusi jo šokių partnere, ne tik padėjo įveikti įtampos kupinų pokyčių periodą, o ir tapo artima jam bičiule.

Rihanna lieknėja kad būtų sportiška, bet ne liesa (24)
Moteriškais apvalumais kerėjusi dainininkė tapo žaviai liekna ir sportiška. Rihanna patvirtino, kad ji sulieknėjo. Tačiau ne tam, kad taptų liesa, o tik norėdama tapti sportiškesne ir sveikesne.

Britney Spears dieta: uždanga praskleista (23)
Mįslingas pop princesės elgesys ir dar mįslingesni jos kūno pokyčiai. Dabar, išėjusi iš reabilitacijos klinikos, ji ir vėl lieknėja. Kaip?

Claudijos Shiffer dieta (23)
Claudijos Shiffer dieta vadinasi „5+“. Dietos pavadinimas reiškia, kad ji trunka 5 dienas ir 6-tą dieną Klaudija, kaip kompensaciją už dietinius žygius leidžia sau ką nors skanaus, bet... iki 16.00.

Kaip pagaminti dietinį bananinį kokteilį (21)
Jei norite būti lieknos ir gražios, rytinę kavą pakeiskite gardžiu bananiniu kokteiliu, kuriam paruošti prireiks vos kelių minučių.

Nikolajaus Baskovo dieta (15)
Nikolajus Baskovas siūlo išbandyti „arbūzų dietą“.

Debatai dėl svorio (foto) (14)
Šią savaitę Amerikos bulvarinėje spaudoje mirgėjo dainininkės Jessicos Simpson nuotraukos iš koncerto Floridoje. Kodėl? O gi dėl to, kad Jessica nebeatrodo tokia liekna, kaip kadaise vaidindama "Hazardo ketvertuke".

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [Kitas]