Sportas ir kūnas      

Tipiškos lengvojo sporto gerbėjos. Keturi portretai

Rekomenduok draugui
Spausdinti

 

Visi eina į sporto klubą, ir man to reikia

Panašu, kad jūs neįsivaizduojate, kas tiksliai jūsų laukia. Ir kodėl jums reikia sportuoti. Tokiu atveju, abonementas įsigyjamas, pavyzdžiui, tame sporto klube, kuriame lankosi draugė, kad ji palaikytų kompaniją, arba dalį sumos apmoka darbdavys, arba sporto klubas yra šalia namų.

O arčiau susipažinus su situacija, prasideda problemos: draugė reikalauja užsiėmimo metu netrukdyti jos savo kalbomis, kvailai rangytis ant treniruoklių neįdomu, kovos menų treneris kažkodėl verčia mojuoti rankomis ir apskritai publika salėje ne jūsų skonio.

Ką daryti:

1. Neskubėti „prisirišti“ prie sporto. Pasistenkite susikoncentruoti ties tuo, kas jums klube iš tiesų patinka. Galbūt bendrauti? O gal jaučiatės madinga ir daranti kažką teisingo? Galbūt jums tiesiog malonus nuovargio jausmas, apimantis po užsiėmimų?

2. Metodiškai lankykite klube siūlomus kursus. Išbandykite visus. Paklauskite trenerių, kokia iš jų nauda. Galbūt jus užves pilvo šokis, o gal patiks iš širdies padaužyti bokso kriaušę. O į porą pasirinktų užsiėmimų pasistenkite nueiti dažniau: rezultatų paprastai pasiekiame ne iš karto.

3. Pirmenybę teikite grupiniams, o ne individualiems užsiėmimams: bus su kuo pabendrauti ir paprasčiau susirasti kompaniją.

4. Jeigu pasirodys, jog sportas jūsų netraukia, pasidomėkite šokių kursais: rekordų siekti nebūtina ir apskritai galima įsivaizduoti, jog jūs diskotekoje.

Puslapiai:   1     2     3     4  

   
  Straipsnio komentarai (0)
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

104 metų jogas S.Yogonanda: "Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi" (0)

Kovoti su cholesteroliu padeda augalai (26)

NUOTRAUKOS: Efektingi pratimai moterims (8)

Rytinė mankšta: pradėk dieną žvaliai! (660)

Anoreksija – simptomai ir gydymas (689)

101 priežastis, kodėl verta užsiimti joga ir meditacija (17)