Sportas ir kūnas      

NUOTRAUKOS: Efektingi pratimai moterims

Straipsnio komentarų skaičius: 3

Jerom, 2014-04-28 20:35
pershendetie Beauty-Al sot eshte dita e 8 qe mbaj dieten 2 jorvae dhe per nje jav prej 90-91.5 kilo kam ren sot kam peshuar 85 jam shum elumtur e ta shohim se edhe sa kilo do i humbi deri diten e diel e do matem te henen e prap ju tregoj ju them te gjithve veq suksese e vazhdoni ta beni ket diet se ja vlen veq une per veti po them shum ju kam permajt dieten dmth siq eshte shkruar por edhe te gjith ushqimin e kam ngran pa kryp fare pa asnje grim bile,krejt mishin,peshkun,sallaten krejt pa kryp,flm shum Beauty-Al perzemersisht ,ju tregoj te henen prap a kam humbur edhe pak klm


Jonna, 2014-04-28 10:48
Alhgirt alright alright that"s exactly what I needed!


x, 2012-11-02 18:07
visus darem aerobikoj":)))

VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas: