Sportas ir kūnas      

Norite turėti gražias kojas?

Skaityti komentarus (5)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Vasarai atėjus, dailiosios lyties atstovių sijonai gerokai patrumpėjo. Tačiau, kaip žinia, būtų gi tikrai gera, smagu turėti ir rodyti gražias kojas, todėl pasistengti verta. Dalinamės su Jumis keliais paprasčiausiais patarimais, kurie padės išsaugoti gražiai atrodančias kojas.

Gražus atspalvis ir stangrios kojos

Turbūt neprieštarausite, kad gražus įdegis kojas puošia, todėl kojos turėtų būti gražiai įdegusios bei stangrios. Jums visai nebūti keliauti į sporto klubą ir ten praleisti ištisas valandas. Kojoms padės sutvirtėti dažnas vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ir pan. Todėl pasistenkite neužsisėdėti pernelyg ilgai – pajudėkite.

Įdegis

Suteikti kojoms gražų atspalvį galite ne tik mėgaudamosis saulės spinduliais, tačiau ir kartais apsilankydamos soliariume arba pasitepusios specialiomis įdegio priemonėmis. Be to, gražus įdegis padeda paslėpti celiulitą ir išryškinti kojų raumenis.

Drėkinimas

Svarbu kojoms neleisti išsausėti, todėl naudokite kūno pienelį ar aliejuką. Šis pamaitins Jūsų kojų odą bei ją sušvelnins. Ir, žinoma, tik nepamirškite pašalinti visus plaukelius nuo kojų, taip jos atrodys kur kas estetiškiau. 

Visais šiais patarimais pasinaudoti yra gana paprasta, todėl nepamirškite šiek tiek laiko skirti ir savo kojoms, tuomet su bet kokiu sijonėliu ar suknele atrodysite nepakartojamai! 

www.grozioklubas.lt

Šaltinis: Freedigital.com
Autorius:Grozioklubas.lt

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (5)
daugiau
2015-04-15 12:53
Kabir
Wow I must confess you make some very traenhcnt points.
2012-08-30 20:30
akfxzgtx
McPn3l , [url=http://lgnbuwskusgf.com/]lgnbuwskusgf[/url], [link=http://rjnjzihesiun.com/]rjnjzihesiun[/link], http://zwochbfovatu.com/
2012-08-29 16:57
zfnwowsfxwo
ytv3TV <a href="http://orriwamdmmpn.com/">orriwamdmmpn</a>
2012-08-27 15:19
wmarjmk
cIJEwO , [url=http://aeemlvkodnce.com/]aeemlvkodnce[/url], [link=http://xrufztowozwd.com/]xrufztowozwd[/link], http://fgtphmecibjy.com/
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

104 metų jogas S.Yogonanda: "Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi" (0)

Kovoti su cholesteroliu padeda augalai (21)

NUOTRAUKOS: Efektingi pratimai moterims (3)

Rytinė mankšta: pradėk dieną žvaliai! (6)

Anoreksija – simptomai ir gydymas (26)

101 priežastis, kodėl verta užsiimti joga ir meditacija (10)