Badavimas      

Kaip atlikti 3, 7 ir 10 dienų badavimą!

Skaityti komentarus (37)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Badaujant 3 dienas, turite turėti galimybę ilsėtis tuo metu, kai nuodai išeina iš organizmo. Tuomet galite blogai pasijausti, turėtumėte atsigulti ir atsipalaiduoti tol, kol nuodai nebus išvesti. Jūs neturėtumėte skaityti, žiūrėti televizorių,, klausytis radijo, būti žmonių kompanijoje. Būkite visai atsiskyręs. Šis negalavimo periodas praeis, kai tik nuodai bus išvesti per Jūsų inkstus. Nesakau, kad turite palikti namus, tačiau jei yra galimybė nueiti į nuošalią vietą bei badauti vienas gryname ore – pasieksite geriausius rezultatus!

Žarnyno neveikimas 3 – 10 dienų badavimo metu rūpi daugeliui. Tačiau neverta nerimauti. Viskas atsistato iš karto po badavimo. Netikiu vidurius laisvinančių klizmų poveikiu badavimo metu. Žarnynas turi savo sanitarinį ir antiseptinį mechanizmą. Badavimo pradžioje esantys likučiai žarnyne bus laiku neutralizuoti. Kai nutraukiamas badavimas ir pradedate valgyti tam tikrą maisto kiekį, gerti skysčius, vartoti riebalus, Jūsų žarnynas pradeda vėl normaliai ir reguliariau nei anksčiau dirbti, nes Jūsų maistas 50% susideda iš vaisių bei daržovių. Jūs neturite vartoti mėsos ir žuvies dažniausi nei 3 kartus per savaitę. Baltymų poreikio patenkinimas pasiekiamas riešutais, sėklomis, daržovėmis. Po badavimo galite valgyti peraugusius kviečius – tai naudingiausia maisto rūšis.

Metų pradžioje žymėjau tas dienas, kada ruošiuosi badauti 7 – 10 dienų. Pirmoji sausio pusę, dažniausiai 7 dienas, pavasarį – 10 dienų, vasarą – 7 dienas antroje liepos pusėje arba rugpjūtį. Rudeninis badavimas – paskutiniame spalio arba lapkričio ketvirtyje. Visumoje badauju 75 dienas per metus: pailsi kepenys ir visi kūno organai. Kasa išskiria daug insulino, kvėpavimas darosi švarus.

Vieną kartą į mane kreipėsi jaunas žmogus, kuris jautėsi atstumtas dėl puvėsių kvapo, sklindančio iš viso jo kūno, burnos. Jo kvėpavimas galėtų užmušti jautį. Bet koks, net homeopatų gydymas buvo bevaisis. Pradėjome su juo nuo 36 valandų badavimo, palaipsniui pereinant prie natūralaus maitinimo ir po to, skyriau jam 7 dienų badavimą. Penktą dieną jį išbėrė, o pirmąsias dienas jis vėmė. Nuo jo sklindantis kvapas buvo nepakenčiamas. Be kaukės, prie jo negalima buvo prieiti arčiau nei per 4 žingsnius. Jo šlapimas smirdėjo.

Dabar tai malonus vyras, turintys gaivų kvapą. Jis atjaunėjo 20 metų, tapo gražus ir neleidžia apkrauti save psichiškai taip, kaip buvo anksčiau, nors ir dabar dirba sunkų protinį darbą.
Laikausi profilaktinio gyvenimo būdo. Dauguma žmonių laukia, kol kas nors nutiks ir tik tada pradeda veikti. Manau, geriau įspėti ligą, nei po to gydytis.

Šaltinis: iš mitybos specialisto užrašų

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (37)
daugiau
2016-11-04 22:43
Simona
O as irgi pasiruosusi ant dienu vel pradet badauti. Esu badavusi pats sunkiausias dalykas isseiti is badavimo.
2016-11-04 22:43
Simona
O as irgi pasiruosusi ant dienu vel pradet badauti. Esu badavusi pats sunkiausias dalykas isseiti is badavimo.
2015-10-13 08:51
Roseanna
Whoa, whoa, get out the way with that good inornmatifo. http://aahyflgmhk.com [url=http://zzkmtsfh.com]zzkmtsfh[/url] [link=http://arclbkknwa.com]arclbkknwa[/link]
2015-10-11 18:19
Keydrick
And to think I was going to talk to <a href="http://qaloxcoeflm.com">soenome</a> in person about this.
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu (2879)

8 mitai apie kalorijų deginimą (11)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (4)

Kai nepaliaujamai didėja apetitas... (5)

Viena diena – minus vienas kilogramas (24)