• Pradžia
  •  » Sportas
  •  » Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

#1 2009-12-07 10:29

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Ši tema dalyvauja konkurse Nauji metai - naujas ryžtas su Impuls


Savo figūra nesiskundžiu, tačiau jaučiu, kad sėdimas darbas daro savo: skauda nugarą, nuo įtampos sprandą, o raumenys kartais atrodo pradeda atrofuotis.
Žinau, kad reikia pradėti sportuoti, tačiau kada??? Kartais šis klausimas veda į neviltį: dirbu po 9 ir 12 valandų. Savaitgaliais norisi ramybės, o kur dar susitikimai su šeima, draugais ar mylimuoju...

Kaip rasti laiko sau ir savo kūno puoselėjimui?

Neprisijungęs

 

#2 2009-12-07 11:20

Avei
;)
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 1592

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Na visu pirma manau daugumai sportas iš tiesų ir atstoja tą ramybę ,poilsį .wink . O antra pastebiu ,kad dauguma šiuo klausimu visuomet teisinasi "neturiu laiko" , "nemoku" ir panašiai. wink Bet norint manau laiko visuomet atsiras nors kelioms treniruotėms į savaitę ,kad ir namuose wink Žinoma būna situaciju ir ,kad laiko tikrai nebūna tokiu atveju reikia stengtis bent daugiau vaikščioti,o plius yra visokių pratimukų sėdint kuriuos galima daryt nematomai - raumenų įtempimas ir panašiai tiesiog pastaruosius reikia kas valandą kartoti ,kad efektas būtu wink Taip pat galima atsikelti ankščiau ir padaryti rytinę mankštą . wink Vis šis tas wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_74_70,5_53_abs.png

Neprisijungęs

 

#3 2009-12-07 11:39

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Buvo tokia mintis - sportuoti rytais, tačiau kaip prisiversti keltis į darbą visą valandą anksčiau??? roll Juk miego irgi nemažas trūkumas neutral

Neprisijungęs

 

#4 2009-12-07 12:13

Avei
;)
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 1592

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Nebūtinai iškart valanda ankščiau reik bandyt įsivažiuoti. wink Pirma savaitę keltis dešimčia minučių ankščiau ir jas pasportuoti  kita savaitę pakelti ir keltis penkioliką minučių ankščiau ir kas savaite penkiomis minutėmis didint tą atsikelimą. smile Nebus taip sunku ir įprasi wink . O savaitgaliais ar radus progą geriau nusnūsti kokiai valandai. wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_74_70,5_53_abs.png

Neprisijungęs

 

#5 2009-12-07 12:41

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Jai sunku ryte sportuot,galima vakare,arba kada yra laisvo laiko. Prisiverst sportuot gal ir sunku,geriau kitaip nusiteikt,kad tu gali sportuot,nejau gyvenant reik ta laisva minute atiduot bandeles valgymui ar kokiam nelabai svarbiam reikalui,geriau pasportuot. Reik isisklausyt organizmo,po to iprantama sportuot,galvosi ne tai kad ner laiko sportuo,o galvosi kad greiciau sportui ateitu tas laikas.

Neprisijungęs

 

#6 2009-12-07 13:24

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

čia daugeliui aktuali tema, ir ne tik tada kai to laiko iš tiesų maža smile labai įdomu iš tiesų kaip sprendžia merginos tokią problemą smile
mano mintys tokios:
9-12 valandų per parą? čia ištisai? 5 dienas per savaitę? natūralus klausimas - iš kur tokia vergija? dėl ko? įstatymas apibrėžia 40 valandų darbo savaitę. ar tai 2 darbai? ar viršvalandžiai, kuriems nesinori pasipriešinti? ar savanoriški viršvalandžiai siekiant daugiau uždirbti? tuomet elementaru - kas iš pinigų jei jų nera kada leisti, o sveikata šlubuoja smile
na bet tarkim iš tiesų darbas 9-12 valandų ir pakeisti nieko neišeina.

yra labai geras posakis - efektingą mankštą galima daryti kasdien, kuri užtrunka 30 min. jei moteris neranda sau per dieną nė 30 min, tai ji nemyli savęs smile o juk viską iš meilės sau darome, tiesa?

pusvalandukas elementarios mankštelės kasdien - pratimai su svoriukais, presui, kojom rankom, maišant kasdien atskiroms raumenų grupėms. kad ir prieš miegą, nereikalauja tiek jau daug energijos.

mes va dabar su vaikinu kaip ir susitarėm vykdyti "100 atsilenkimų iškart per 6 savaites". http://hundredpushups.com/test.html
parungtyniausim, o ir veikla kartu naudinga smile va nugarai, pečių juostai pats tas pratimas smile
ir visgi lieka savaitgaliai nubėgti į sporto klubą gerai "nuo dūšios" atsimankštinti smile labai puikiai pravalo prota ir atgaivinas. vis geriau nei nieko smile o ir savaitgalinių abonentų daugėja klubuose smile gal prisikalbinti drauges ar mylimąjį? tik žinoma kartu eiti dirbti, o ne plepėti klube smile
o šiaip puikiausias dalykas - eiti pasivaikščioti, pasikviesti draugus pažaisti boulingo. tiesiog stengtis judėti smile
Tikrai norint išeitį galima rasti visada!

Paskutinis taisė Zalia_boruze (2009-12-07 13:25)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#7 2009-12-08 15:53

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Na jai darbas nuo 9 iki 12 tai laiko daug:)ar iki nakties 12 tai sunkiau nes pamiegot ir reik o pabudus 30min skirt sportui uztektu. Kai as atsimenu dirbau,darbe astunta reik but  tai ryte pestute nueidavau per 40min 6km i darba:D bet be pusryciu likdavau o vakare baiges darbas 22val,pareidavau pekstute:D na bet gerai kad tik 4dienas dirbi 4laisva budavo.

Neprisijungęs

 

#8 2009-12-08 21:23

Estrogena
Narys
Registravosi: 2009-07-06
Žinutės: 954

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Pastebėjau, kad poreikį judėti turi tik vaikai,  mums, suaugusiems, belieka prisiversti... O jei dirbi po 9-12 valandų, tai padaryti išties sunku. Tačiau jei nori gerai jaustis, būti žvali ir energinga sportuoti reikia. Nebūtinai reikia 7 dienas per savaite sporto klube prakaituoti po 3 valandas. Pradėk, nuo mažų pasikeitimų: mašiną palik namie, o į darbą eik pėsčiomis. Grįžusi 10 minučių pašokinėk per šokdynę. Šie maži pakeitimai, nereikalauja daug laiko ir pastangų. Žinoma to nepakanka. Ilgainiui teks imtis ir radikalesnių permainų, štai  keletas mano patarimų, kaip pakelti matyvaciją ir surasti laiko sportui:
1) Nusiteik pozityviai, jei galvosi, kad esi varkšelė, kuri po 12 valandų sunkaus darbo, dar turi sportuoti- nieko gero nebus. Turi suprasti kad sportas yra vienintelis kelias padėsiantis tau jaustis geriau.
2) jei pozityvių minčių nepakanka į pagalbą pasitelk piniginę. Nusipirk naują sportinę aprangą, sporto klubo abonementą, o jei sportuosi namie DVD su pratimais, svarelių it tt, išleisti pinigai motyvuos tave sportuoti.
3) Kaip ir minėjau- neskubėk. Netikiu, kad bent dviejų dienų per savaitę negalėtum skirti valandos treniruotei sporto klube.
4) Kad sportuoti būtų smagiau kartu pasiimk ir draugą ar kolegą. Vienas kitam neleiskite tinginiauti. Juk pradėti sportuoti lengviau, kai šalia yra palaikančių žmonių. big_smile
5) O svarbiausia neatidėliok sporto rytdienai. Kaip pasakė B. Franklinas ką gali padaryti šiandienai neatidėliok rytdienai (ar kažką panašaus). Tikiu, kadgreitai sulauksi malonių rezultatų.

Knygoje "Vienuolis, kuris perdavė ferarri" rašoma, kad norint, kad koks nors užsiemimas taptų įpročiu jį reikia prisiversti atlinkti 21dieną. Žinau, kad knygos autorius teisus. Juk nėra jokios stebuklingos tabletės, kurią suvalgius atsirastų nenumaldomas noras sportuoti. Atmink, kad sportuojant gerėja savijauta, nuotaika būna pakili, tad šis užsiėmimas vertas nors trupučio tavo dėmesio...


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris2-slank.gif_bf_72_cu_72_ta_65_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#9 2009-12-09 08:29

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

aš nepritariu ad tik vaikai turi poreikį judėti.. bet mes jį tiesiog kažkaip slopinam.. bet kokiu atveju pas mane jis išlikęs, o nuo nejudraus gyvenimo būdo esu pikta  irzli ir agresyvi smile ir viskas dėl to kad neišliejama energija. man judėjimas=gyvenimas. nesuprantu kaip galima atsėdėti darbe visą dieną, parvažiuoti sėditnt mašinoj, mikriuky ar autobuse ir grįžus namo dar sėdėti ant sofos yikes kartais taip tenka ir išeina, bet tada atrodo kad eisiu ir išdaužysiu visas sienas savo name, tiesiog verdu viduj... man normalu kai sukies namie, kai kažkur eini, leki, kažką veiki, darbuojies, voliojies ant kilimo, lakstai, siautėji... kai reikia pas močiutę pjauti medžius pusę dienos tada jaučiu tokią euforiją.. jaučiuosi gyva... tik gerai paidrbus fizinio darbo jaučiu kad gyvenu, sveikai rausta skruostai.. nesuprantu to nejudrumo ir kaifo iš jo... nes nuo to jaučiuosi labai labai blogai, o nematau prasmės blogai jaustis smile todėl sėdimas darbas man yra kryžius sad


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#10 2009-12-09 09:14

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Jei jau prakalbom apie vaikų energiją ir judrumą, drįsčiau priminti, kad fiziologiškai kasmet tampame vis labiau nekilnojamas turtas big_smile Na, bet čia tik šiaip - ne į temą smile

Neprisijungęs

 

#11 2009-12-09 10:10

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

jaučiu ne tampame, o save tokiais padarome big_smile mokykla mokslai darbas big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#12 2009-12-09 22:12

Estrogena
Narys
Registravosi: 2009-07-06
Žinutės: 954

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Būtent: kol nesportuojame, atrodo, kad neimanoma, po sunkaus darbo, dar sportuoti. O kai tik pradedame judėti suprantame, kad be fizinio aktyvumo gyventi labai sunku... smile Stai kodel pradzioj BUTINA prisiversti;)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris2-slank.gif_bf_72_cu_72_ta_65_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#13 2009-12-09 23:46

Atkaklioji
Narys
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 16

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Ech, vis tos kalbos apie figura... nevalgyma, dietas... Taip taip, kas ju neisbande? Manau, kad kiekviena moteris bei mergina bent viena karta bande tai daryti, ir kas is to? Trumpalaikis poveikis? Taip, netgi pati ta galiu patvirtinti, visas mano gyvenimas - dietos. Ir nenuostabu, mat keturiolika metu buvau profisionali sportinike (menine gimnastika), tai patikekit, nors ir vejas nupusdavo mane visa, bet treneriams visada negana - vis stora... Baigesi mano karjera, baigesi ir sportas septynis kartus per savaite po keturias valandas ar daugiau, be abejones, nebeturiu ir figuros, kuria galeciau didziuotis... Ir kaip sunku atrasti laiko, bent kelias valandas pasportuoti! Esu studente: mokytis turiu daug, sedeti prie komputerio ir rasyti kursinius... Ech, net nostalgija pabudo manyje del sporto.. Siuo metu is vis nesu Lietuvoje, studijuoju Ispanijoje. Patikekite, laiko is vis neturiu jokiam sportui! Dar papildomas stresas, nervai, nesveikas maistas... Na as labai pasistengsiu susigriebti ir patobulinti savo matmenys:D Bet ka galiu patarti is savo patirties, kad sveiko maisto, tokio kaip darzoves, vaisiais ir kita, ir sporto kombinacija yra pats geriausias budas pasiekti rezultata ir jo neprarasti taip greitai:) Pasizadu, kad nuo kitos savaites susigriebsiu! Galite palinketi man sekmes;D Be abejones, jei tureciau galimybe vaikscioti i sporto kluba - sporto niekada nepraleisciau ir kas svarbiausia - megauciausi juo, mmmm:)

Marija

Neprisijungęs

 

#14 2009-12-10 11:15

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Bet dirbantiems itempta,sunku darba geriausia yra joga,bent 10-15 min gali atpalaiduot manau tiek laiko galima skirt.

Neprisijungęs

 

#15 2009-12-11 19:20

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

10-15 minučių? Sprendžiu pagal save - man 15 minučių jogos neužtenka, tačiau tikriausiai teisi zaneta dėl to, kad nors keletą minučių tikrai verta skirti per dieną pramankštinti kaulus smile

Neprisijungęs

 

#16 2009-12-12 00:27

jurgutia
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 7

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

laba, perskaičiau pirmąją konkurso temą "Noriu sportuoti - neturiu kada!"
ir pamaniau,kad tai daugelio lietuvių problema ir dažnai naudojamas posakis.Juokingai skamba,bet tai tiesa.Esu girdėjusi ne vieną žmogeliuką sakantį šią frazę ir kai kurie nemeluoja tai sakydama ,o kai kurie bando išsisukti.Aš jiems duočiau štai tokius patariimus : Jeigu neturite pinigėlių eiti i sporto klubą paprasčiausiai galite sportuoti namuose,per youtoobe susirasti erobikos treniruotes ir bandyti jas atkartoti,nusipirkti knygutes kuriose yra surašyti pratimai kaip juos reikia atlikti ir kiek laiko,kad pasiketas būtų rezultatas,vasarą nesėdėti prie tv,o išeiti į lauką palakstyti krosą,važinėtis su dviračiais,riedučiais,plaukioti ežere,žiemą  čiuožinėti su pačiūžomis,slidėmis ir panašiai.
Visada atsiras laiko jei tikrai to norėsite tad daugiau darbų mažiau kalbų.smile

Neprisijungęs

 

#17 2009-12-12 10:14

selistina
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-07-11
Žinutės: 294

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Noriu sportuoti - truksta laiko? Gal stabtelkim ties pirmuoju zodziu - noriu. Ar tikrai noriu? Man netvirtas tas noriu, man jis panasesnis i taraimaja forma - noreciau, bet kad pateisinti savo motyvacijos stoka, pradedama ieskoti kabliuku. Vienas populiariausiu - neturiu laiko. o kodel netruksta laiko pavalgymui, pasedejimui prie TV ar  prie PC, paplepejimui telefonu ir pan., a?  Ar tikrai giliai sirdyje NORIU? Greiciausia netvirtai, jei randama nepasalinamu kliuciu..wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-hufP_1sternP_88,8_62,6_63_abs.png

Neprisijungęs

 

#18 2009-12-21 23:19

najna
Narys
Registravosi: 2009-12-21
Žinutės: 5

Re: Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

O jeigu sportuotumėte su draugu? ir laikas kartu, ir nauda tau, draugui:) O jeigu klube yra baseinas, galima koki penktadieni pasikviesti draugus praleisti kartu laika-atsipalaiduoti, papletkavoti:) )


Gyvenimas vinguriuoja tarp likimo ir pačių susikurtų išbandymųsmile

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Sportas
  •  » Situacijų konkursas: Noriu sportuoti - neturiu kada!

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson