#41 2008-06-28 22:04

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

tai kad palaikytum svori priklauso nuo zmogaus kiek sveria koks ugis siaip tai jei pagal pasaulio dietologu konferencijos pasisakyma tai 168 turetu buti apie 1600-1800 kaloriju. bet cia dar priklauso nuo tavo gyvenimo budo. O bananas geriausias yra tik po sporto nes sureguliuoja cukru kraujyje. is vis dabar siuo metu patarciau uogas pamilti smile

Neprisijungęs

 

#42 2008-06-28 22:06

KEdra
Narys
Registravosi: 2008-06-28
Žinutės: 267

Re: mokausi valgyti

Aš manau,kad tu per mažai sveri, o dėl maisto,tai jeigu blogai ta prasme,jeigu jauti sunkumą,tai sutrikusi medžiagų apykaita roll


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/49090/.png

http://dl10.glitter-graphics.net/pub/784/784130zt68ijrvfg.gif
Gera dietos pradžia-pusė darbo smile

Neprisijungęs

 

#43 2008-06-28 22:09

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

nu medziagu apykaita cia ne prie ko cia priklauso koki maista tu valgai

Neprisijungęs

 

#44 2008-06-28 22:11

KEdra
Narys
Registravosi: 2008-06-28
Žinutės: 267

Re: mokausi valgyti

gali būti smile nesu labai nusimananti apie tokius dalykus


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/49090/.png

http://dl10.glitter-graphics.net/pub/784/784130zt68ijrvfg.gif
Gera dietos pradžia-pusė darbo smile

Neprisijungęs

 

#45 2008-06-28 22:16

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

Matai yra kai kurios alergijos maistui yra netoleruojamas maistas galime mes to nepastebeti net bet laikui begant tai sudaro net sunkias ligas todel ir sakau kad nereikia pamesti galvos visko po truputuka ir ziureti kaip tas maistas veikia. Is savo pacios patirties as tik suvalgydavau batono mane pradedavo ispusti tai vakare kaip eidavau miegoti mano pilvas vos buvo ne dvigubai didesnis tai va nevalgiau as to batono ir jokiu isputmu nebera. Kiti gali patirti kitokius simptomus pvz depresija dar depresija patiria zmones kuriems truksta b vitaminu tada i visas situacijas jie reaguoja labai jautriai atrodo kad gyvenimas yra nemielas ir tik situacija kata bet is tikro turi kazkuriam maisto ingridientui alergija. Todel cia ir sukauju  kad prasau merginos pagalvokit ir po truputuka zenkit zingsnis po zingsnio

Neprisijungęs

 

#46 2008-06-28 22:31

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

o mane nuo pieno produktu pasirodo beria, o as ir galvojau kodel mano veidas toks nuolat spuogais isbertas, galvojau cia tie jaunatviniai spuogai, o dermatologe pareiske, jog cia nuo pieno produktu, 2 sav. as ju nevalgiau, o snd apsiryjau tais suriais, kaip man jie skanu...ryt turbut atvirsiu spoguote, nes jau buvo visas veidas isgyjes, o as vel susigadinau mad na taip save stebet isties svarbu ir reikia smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#47 2008-06-29 15:13

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

labas smile na paneles kaip laikotes? smile

dar tik 15.00 bet parasysiu ka siandien jau valgiau smile

taigi ryte 0,5litro vandens su puses citrinos sultimis, zaliosios arbatos 0,5 litro ir daug medaus...na to medaus gal ir per daug suvalgiau, tai susitariau su mama, kad nuo manes ta medu pasleptu...

pusryciai:salotos:du pomidorai, du agurkai,  5 salotos lapai, a.s.alyvuogiu aliejaus, rukytos lasisos keletas riekeliu, vistienos vyniotinio keletas riekeliu.
priespieciai nr1:du puodeliai kavos su riebiu pienu ir dar medaus truputi, braskiu, persikas vienas.
priespieciai nr2:kavos puodelis su riebiu pienu, 2dideles slyvos, arbuzo kokios 4riekes, na ir aisku dar medaus roll


dar valgysiu arba tuno arba vistienos kepsni su darzovemis ar kazkas panasaus ir dar vakare vaziuosiu tetos su gimtadieniu sveikint, tai nzn kaip ten bus, turbut keletas saldumynu, na bet pasistengsiu apseit su kuo maziau smile

isvada tokia, kad nuo manes reikia BUTINAI slept medu ir dar maziau valgyti vaisiu, nes nuo ju man pojutis skrandyje ne koks roll

na ir aisku kaip ir kiekviena vakara bus sporto kazkur 1,5h wink

ryt savo valgiarasti rasysiu su laiku, nes siandien kazkaip kai valgiau i laika neatkreipiau demesio smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#48 2008-06-29 22:03

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

namie dar valgiau pietums lasisos didkepsni ir salotu lekste (riebiu mamos darytu su daug alyvuogiu aliejaus) ir desertui kavos su pienu

pas tetule neapsejau su keliais saldumynais, buvo torto gabalas per visa lekste, sumustiniu su lasisa ir suriu, sokolado, baltos chalvos truputis, indisku saldumynu keletas, braskiu,  dvi taures sampano, vyno, likerio kazkokio saldaus, na visko daug, bet nieko, vistiek persivalgius nesijauciu, tai ir gerai smile

na cia toli grazu ne 1800kcal ir net ne 2200kcal, bet ka darysi, kaip yra taip smile

sportas tai nzn ar bus, gal kokia mankstele, nes jau pervelu...

tikiuos bus ryt geresne diena ir nebekimsiu tiek vaisiu, saldumynu ir medaus smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#49 2008-06-29 22:50

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: mokausi valgyti

o šventės tai juk ne kasdien būna. Viskas čia gerai.

Neprisijungęs

 

#50 2008-06-30 20:17

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

labas vakaras wink

Rutuliuk, kaip zinia tos sventes tapo mano kasdienybe, nesvarbu, kad ner ka svest...

siandien VEL buvo tas pats...nerasysiu snd ka valgiau, nes tikrai neatsimenu, baisu kaip as nemoku susiimt, snd tai jau rimtai ant saves supykau....rytojui prisiviriau daug vistienos sriubos su darzovemis, tai kai uzeis nenumaldomas noras kimst tai ja ir valgysiu...

iskart susirasau rytojaus meniu, bent apytiksliai, tada man bus daug lengviau nenukrypti i lankas ir pievas, taigi tikiuosi, jog ryt bus taip:

pusryciai:ta darzoviu-vistienos sriubike ir dar virtas kiausinis;
pietus:ta pati sriubike ir vistienos kepsnys+pomidoras;
vakariene:darzoviu troskinys su kokianors liesa mesa arba zuvimi;
na ir tarp valgymu ta sriuba, nes as jos visa katila prisiviriau, kitaip nebeina saves tramdyti, o jei dar uzeitu kokia cukrine manija ir atrodytu mirsiu, kaip as noriu ko saldaus, tai tada jau bus keletas becukriu ledinuku...ziuresiu kaip man su ta sriuba eisis, jei gerai, tai tada kasdien tokias panasias reiks virtis ir jomis uzsikisinet, kai per dienas namie sedesiu...

snd buvo 2,5h sporto na ir aisku vaiksciojimo kokia valanda smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#51 2008-06-30 20:51

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

o ar sriubos neuzteks smile as jauciu taip is proto iseiciau sriuba visa diena smile o dar tie papildai prie jo kazkaip nelabai jau gaudausi smile

Neprisijungęs

 

#52 2008-06-30 21:26

Daylight
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-04-27
Žinutės: 2879

Re: mokausi valgyti

Medeja, man regis tu taip valgyt nori todel, kad ziauriai daug sportuoji, o poto turbut neduodi organizmui REIKALINGU medziagu, o kemsi bet ka. Jei pasidometum ka vcalgyt po sporto, ka pries sporta, tai gal veliau neatsirastu noras kimsti bet koki maista smile


Vienintelis kelias į sėkmę - stipri valia. Ji nepakeičiama. Valia - nekintanti sėkmės sąlyga. | Eik ten, kur pradėjai eiti, gyvenk, kaip esi pasiryžęs: ramiai, bet ne lengvai.

http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-drachendunkelP_1sternP_69_59_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#53 2008-06-30 21:29

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

Lili, ta sriuba ne visa diena smile cia noro kanors kimst priepoliams uzejus smile man reik kazkaip iseiti is to saldumynu kimsimo rato - viena saldaini suvalgius norisi dar ir dar, o po tu saldainiu norisi dar konors ir ta pasaka begalo, tai jau geriau man tu cukru visu neliest...na jei man ta sriuba atsibos, tai tada kokiu salotu pasidarysiu tarp valgymu...na zodziu ryt parasysiu kaip man sekesi wink


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#54 2008-06-30 21:34

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

Daylight, na gal Tu ir teisi, nesusimasciau kazkaip smile man regis man gali trukt angliavandeniu, nes nei kruopu, nei duonu nemegstu, tai gal organizmas reikalaujas sitaip tu saldumynu visu...na reiks megint ar tai darzoviu daugiau valgyt ar tai kokiu makaronu pilno grudo, ziuresiu wink


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#55 2008-06-30 21:46

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

Na gali pabandyti viena toki triuka kuris tikrai veikia del cukraus atsikratymo pradek diena tik atsikelus su karstu vandeniu ir citrinos sultciu arbata po kiek laiko tas cukrus tiesiog britkus pasidarys. O siaip tai per daug sporto ir nesveika nes susidariusios nuodingos medziagos eina i sanarius todel galima tikrai nuo to nukenteti ateityje.

Neprisijungęs

 

#56 2008-06-30 21:55

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

na bandysiu ryt ta arbatyte smile labai noreciau, kad man tas cukrus britkus pasidarytu ir as i  jo puse ziuret nenoreciau...

jei neapsiryju tai sportuoju kokia 1,5h 2,5h tai cia kai lb daug prisikemsu, kad isdegint viska...


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#57 2008-07-01 20:21

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

labas vakaras smile

nelabai laikiausi as savo plano, nes namie beveik nebuvau siandien smile

taigi ryte: 3 lekstes darzoviu-vistienos sriubos ir dar virtos vistienos, bet nedaug iki 100g
priespieciai:didelis puodelis kavos su pienu ir medaus nemazai
pietus:razinu ir saulegrazu misinys ( ne namie buvau)
kadangi tik katik namo grizau isgeriau kavos su pienu ir dar medaus truputi

vel valgymas kazkoks nenormalus, bet bent jau neapsivalgiau, o kcal tai cia tikrai uztektinai mano manymu, nes razinos, saulegrazos, medus kaloringi dalykai...

ryt iki kokios 13h nevalgysiu, nes man pilvo echoskopija 11.30, tai iki tol galiu arbata su pienu gert ir viskas...tikiuosi paskui neapsivalgysiu smile

ir siandien buvo 1h 40min sporto smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#58 2008-07-01 20:38

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

paklausciau o ka valgei smile tikrai padrika bala smile

Neprisijungęs

 

#59 2008-07-01 20:42

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

pas mane daznai tos padrikos balos buna...
uztai ir mano tema vadinais "mokausi valgyti" smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#60 2008-07-01 20:49

Lili
Narys
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1201

Re: mokausi valgyti

na tai taip dabar tau svarbiausia butu pradeti valgyti susirasti savo viduriuka kuris tave tenkintu

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson