#1 2018-01-21 22:01

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Idomu, kaip eisis

Reikia numesti. Tai faktas!


Galvoju rasysiu si dienorasti grynai del saves, kad matyciau ka valgau, klaidas ir panasiai. Daug skaiciau apie dietas, bet manau pagal visas ka skaiciau, pasverus uz ir pries, noreciau isbandyti Kovalkovo principa. Rasau principa, ne dieta, nes tai savotiskas gyvenimo budas.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#2 2018-01-21 22:18

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Pora menesiu bandziau isgyventi isemus is raciono cukru, miltus, ryzius ir bulves. Na bulvesir ryziai man aplamai nera labai aktualus reikalas, miltai tai siaip 50*50, na o cukrus.... Kucios, Kaledos, Nauji meai, mano gimtadienis, tai JO buvo pakankamai daug. Bet per pora savaiciu ''issivaliau''. Siandien net nesusigundziau sokolado gabaliuku. Manau esu saunuole!

1 diena

Aerobinis uzsiemimas neisejo is ryto, sekmadienis visgi... Tad vaiksciojom miske ir prie juros gal kokias 2 valandas.

Maistas Kadangi atsikeliau tik 15 valanda ir nesinorejo valgyti,



R. nieko
D. 1 obuolys
V. didelis bliudas svieziu darzoviu su 1 sausktu aa
M. bus 2 kiausiniu baltymai kokia 23.00

Kiausinius jau issiviriau


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#3 2018-01-21 22:47

Bluemuffin
Narys
Registravosi: 2017-12-21
Žinutės: 190

Re: Idomu, kaip eisis

Labas,koks tavo ugis/svoris?

Neprisijungęs

 

#4 2018-01-22 00:02

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Labas Bluemuffin!

Mano ugis yra 175cm, svoris tureti buti tarp 120-130kg Tiksliai negaliu pasakyti, nes vyras niekaip neideda batarkes i svarstykles gal jau koks 4 menuo.
Siaip puse metu baisiai stipriai draugavau su saldytuvu, del vadinamojo emocinio nusiraminimo, o gal atsitiko koks harmoninio disbalansas.  Rezultatas aiskus, pagal ta kas vyksta, kad privariau apie 15kg tai tikrai per sakykim pusmeti, bet kiek tiksliai nezinau.

Siaip pagal gydytoja, visi kas pradeda laikytis ar gyventi pagal jo dieta, turi pasidaryti hormonini testa. Bet gal kaip ir kiekvienam zmogui, man baisu nueiti pas gydytoja ... o jei ka surastu smile
As labai abejoju ar turiu cukralige, nes nera jos simptomu, manes nedziovina, nera acto kvapo, neniezti odos, giminej nera serganciu 2 laipsnio cukriniu diebetu ir t.t.

Siandien islupau batarke ir nunesiau, kad nupirktu ir idetu, be to siandien kaip ir ciklo galas, kada sumazeja apetitas, nes moterim geriausia pradeti kai baigiasi dienos.

Tiesa, dar uzmirsau pridurti, kad prie darzoviu salotu buvo mazas melynojo surio gabaliukas, toks mazytis ant sauksto galo gabaliukas ir 2vnt Q10.

Veliau parasysiu tikslu svori, bet dabar tai toks apgraibom.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#5 2018-01-22 00:50

Fuxe
Narys
Registravosi: 2018-01-05
Žinutės: 242

Re: Idomu, kaip eisis

Labas.smile sekmes.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i80P_69,2_66.5_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#6 2018-01-22 01:15

Bluemuffin
Narys
Registravosi: 2017-12-21
Žinutės: 190

Re: Idomu, kaip eisis

Jei kazka surastu,tai tik padetu.As visada uz tyrimus ,kad ir profilaktiskai,nes neduok dieve ,paskui reiketu gailetis.

Mano akims tai labai liesas meniu.ar nesikonsultavai su dietologe?

Neprisijungęs

 

#7 2018-01-22 01:38

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Idomu, kaip eisis

sveika prisijungus ir sekmės wink , man irgi mažokai maisto atrodo smile


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#8 2018-01-22 13:41

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Idomu, kaip eisis

Taip badaudama ilgai netrauksi :} Su tokiu svoriu, manau (ne ekspertė aš), tikrai drąsiai gali per dieną suvartot virš 2000kcal smile Nesilaikyk jokių dietų, o tiesiog gražiau ir sveikiau pradėk maitintis smile
Ok ok, ne man mokyt (visgi buvau užaugus iki beveik 110kg), bet iš kitos pusės, jau kažkiek žinau ir kaip tą svorį numest wink
Anyway, didelės sėkmės! smile

Neprisijungęs

 

#9 2018-01-22 14:03

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Idomu, kaip eisis

Boone rašė:

Taip badaudama ilgai netrauksi :} Su tokiu svoriu, manau (ne ekspertė aš), tikrai drąsiai gali per dieną suvartot virš 2000kcal smile Nesilaikyk jokių dietų, o tiesiog gražiau ir sveikiau pradėk maitintis smile
Ok ok, ne man mokyt (visgi buvau užaugus iki beveik 110kg), bet iš kitos pusės, jau kažkiek žinau ir kaip tą svorį numest wink
Anyway, didelės sėkmės! smile

Pritariu ,tau  smile


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#10 2018-01-22 17:00

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Sveikos merginos Butke ir Boone su Fuxe. Geri komentarai.


Pries siek tiek daugiau nei 15 metu dietologas man buvo sustates mitybos plana,tada sveriau 105kg, buvau numetus 40kg, bet viskas grizo su kaupu. Kaloriju skaiciavimas neveikia. Lygiai taip pat operacija nera panaceja, uztenka paziureti i pors zvaigzdiu kurios pasidare skarndzio mazinima, as turiu dar pora draugu, grizta mielieji kg po 2-3 metu.


As atklausiau audio kursa 10val sio rusijos garsiausio dietologu, perskaiciau knyga.... na sakykim moraliskai paisruosiau ir kaip ir tai ka jis sako moksliskai pagrista, mano sirdis linksta prie jo, nes jis ne siaip vyras numetes 70-80kg, ir supranta ka reiskia buti dideliu, bet jis yra medicinos mokslu daktaras, profesorius, praktikuojantis gydytojas, turintis savo klinika svorio korekcijos institutas maskvoje.


Taigi kad ir kaip bebutu, is mano gyvenimo yra pasalintas dirgiklis,  kuris verte mane draugauti su saldytuvu, Gultis einu 23val,  Keliuosi 6 ryto. Tai Butina salyga metantiems svori.

Jo dietoje nera kaloriju skaiciavimo, jokio badavimo, zmogus turi jaustis patogiai, jokio streso, kad neissiskirtu hormonas is raides K, kuris blokuoja riebalu mazejima.

2 savites trunka etapas, kurio metu organizmas atpratinamas nuo greituju angliavandeniu ir pratinamas prie letuju is lastelienos, taip pat paruosiamas maksimaliaim baltymu pasisavinimui. Reguliuojamas insulino ismetimas. Siame etape svarbiausia nejausti bado, po keliu dienu turi issiskirti endorfinai, kurie padeda jausti euforija, todel si etapa daugelis nori pratesti, bet jis deja trunka grieztai tik dvi savates. Taip pat antraja savaite pradeda mazeti cholestorolis kraujyje, tai turetu varyti dazniau i tulika.
Sio etapo metu tikrai atrodo kad maisto yra katastrofiskai mazai, bet esme, kad nera alkio. 

Atsirades alkis nes vis tiek  skrandis kol kas istampytas malsinamas selenomis uzgeriant vandeniu.

Vakare parasysiu kaip sekesi si diena.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#11 2018-01-22 20:53

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Idomu, kaip eisis

As paklausiu is kito galo - o ka tas medikas siulo daryti pasiekus norima svori? Kokiu principu maitintis? Ar visa laika ant specialios "dietos" gyventi?
Nes numesti tai numesti, bet KAIP islaikyti svori, kad jis veliau negriztu - stai kur menas, stai kur issukis.
Bet kuriuo atveju linkiu sekmes!


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#12 2018-01-22 22:27

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Aciu.

Jo is ano galo irgi isdestyta. Ir ivairus kiti atvejai ne tik kaip islaikyti numetus, kodel nekrenta intensyviai sportuojant, kaip priauginti raumenis ir t.t.

Siandiena  2 diena
Atsikeliau 6, isgeriau vandens, i kedus, pasiemiau suni  ir 1val aerobinis uzsiemimas.

Aerobinis uzsiemimas - tai ejimas tokiu tempu, kad neuzdusti, leisti plauciams pasikrauti deguonies. Eiti reikia siek tiek kontroliuoti kojos dejima, turi buti ant kulno, peda tiesi. Kol as aerorobinausi suo isuostinejo visus krumynus ir apsiusiojo visus kampus.


pusryciai 9val kefyras, 4 saukstai selenu, 6 migdolai

per diena iki 18val 4 didziuliai obuoliai, vanduo, kava, selenos.

nuo 18 val iki dabar 2 morkos, kopusto, 2 pomidorai, 1 paprika.

vakariene. 3 pomidorai, sauja didziule rukolos, pelesinio surio gabaliukas, puse citrinos 1skt aa, vyno puse taures

pries miega. bus 2 kiausiniu baltymai.

Kaip jauciuosi? kol kas gerai, jokio galvos skausmo, silpnumo, svaigimo. Alkio jausmo nera, gal biski jauciuosi apsirijus zoliu.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#13 2018-01-22 22:31

Fuxe
Narys
Registravosi: 2018-01-05
Žinutės: 242

Re: Idomu, kaip eisis

Labai keista, kad nera alkio jausmo, nes su tiek istverciau max iki pietu:Dbig_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i80P_69,2_66.5_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#14 2018-01-22 22:40

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Nera, nes viskas derinama prie insulino. Insulino lygis nespeja sumazeti iki kritines ribos kai issiskiria kiti hormonai kurie signalizuoja alki. Taip iseina, kad visada kazkas yra pilve ir  istisai reikia kazka virskinti.


I sita reikala reikia ziureti siek tiek is kitos puses.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#15 2018-01-22 22:46

Bluemuffin
Narys
Registravosi: 2017-12-21
Žinutės: 190

Re: Idomu, kaip eisis

Esme manau tame,kad reikia keisti gyvenimo buda smile bet kefyru ir migdolais gyva nebusi

Neprisijungęs

 

#16 2018-01-22 22:55

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

Nelabai supratau Bluemuffin minties... ar as parasiau, kad visa diena valgiau tik kefyra ir 6 riesutus?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#17 2018-01-23 08:44

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Idomu, kaip eisis

Nu man čia toks kosmosas, kad negaliu nutylėti. Tu tiek visko žinai, kaip teisingai pėdas statyti, kiek obuolio ar riešuto per dieną suvalgyti ir pan, tai gal žinai, iškur tie 130 atsirado? Baik tas nesąmones daryti. Gyvenk! Valgyk! Normaliai! Su tokiais badavimais dar +10 užsilipdysi ir po metų kitų čia pasirodžiusi vėl galėsi pasigirti,kad jau ir 150 sveri. Net sėkmės negaliu palinkėti prie to, ką dabar darai smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#18 2018-01-23 08:47

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Idomu, kaip eisis

lorjuod rašė:

Nu man čia toks kosmosas, kad negaliu nutylėti. Tu tiek visko žinai, kaip teisingai pėdas statyti, kiek obuolio ar riešuto per dieną suvalgyti ir pan, tai gal žinai, iškur tie 130 atsirado? Baik tas nesąmones daryti. Gyvenk! Valgyk! Normaliai! Su tokiais badavimais dar +10 užsilipdysi ir po metų kitų čia pasirodžiusi vėl galėsi pasigirti,kad jau ir 150 sveri. Net sėkmės negaliu palinkėti prie to, ką dabar darai smile

+++


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#19 2018-01-23 09:24

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

aciu uz supratinguma, ir palaikyma, ir sekmes palinkejima. Stai kokia nuostabi moteriska tolerancija. Jei jus valdo negatyvios emocijos tai gal geriau pasilaikykite jas sau. Labai noreciau,kad i mano dienorasti, rasytumete tik teigimus postus, o neigiamus rasykite viena kitai.

Ir atsiprasau, bet tai ne jusu reikalas, kodel mano svoris yra toks, ir koks bus paskui, ka as zinau ir ko nezinau. Taigi, jei smalsumas ves, uzmeskite aki karts nuo karto i tai ka rasau ir pasidziaukite pasiektais rezultatais. Aciu.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#20 2018-01-23 09:52

saulesaule
Narys
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 69

Re: Idomu, kaip eisis

O dabar kol geriu kefyra su selenom galiu sau leisti pasapalioti apie si bei ta.

Atsikeliau 6, vanduo,i kedus, ir su suniu apturejom 1 val aerobinio pasikrovimo. Po 1,5 valandos atejo pusryciu eile.

Siaip vietoj migdolu turetu buti kedru riesutu sauja, bet man jie netinka, alergizuoja.Sauja kedro riesutu leidziama pakeisti 6 migdolu riesutais. 6 vnt yra todel kad tokiam kiekyje yra dienos poreikis mikroelementu.

Siandien jau 3 diena prasidejo. Perestaltika puiki, cia greiciausiai selenos veikia, silpnumo nera, veido spalva normali, alkio jausmo jokio, na kaip tik dabar pries pradedant pusrycius pajutau kad butu neblogai pavalgyti. Skonis selenu bilekoks, bet isivaizduoju kad tai super gerai ir valgau labai letai, pasimegaudama ir plepedama su vyru, kuris valgo sumustinius ir skaito laikrasti. Mano seima baisiai dziaugiasi, kad as isvedu suni ryte, o ne jie.
Migdolus pasilieku ant galo.

Tiesa, vakare varinejo siek tiek i tulika.

Pagal sia metodika pradzioj svoris turetu mazeti intensyviau, 2 menesi susinormalizuos, bet kelias savaites pirmiausia salinasi skysciu perteklius. Todel reikia svertis dazniau, kad stebeti kritimo dinamika.

Svarstykliu kol kas nera. Bet i sarasa jau irase, kad reikia nupirkti batarke, taip pat paklause koks bus spec uzsakymas zoliu is mano puses.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_127_cu_90_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson