#61 2012-11-15 10:41

Sisi007
Narys
Registravosi: 2012-11-15
Žinutės: 1840

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

aizeris rašė:

Man japoniška dieta yra kažkas baisaus.... Niekada nebebandyčiau laikytis jos dar kartą... Turiu kitą, kuri man labai patinka cool
Sėkmės toms, kurios bando jos laikytis wink

Kokios laikaisi šiuo metu?


http://lines.nadietah.ru/ves/ln100/ves1006015_65,9.png

A Pleasure On The Lips Adds Pounds To The Hips

Neprisijungęs

 

#62 2013-06-08 18:36

tingute
Narys
Registravosi: 2013-06-08
Žinutės: 1

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Labutis, nutariau pabandyti Japoniska dieta. Pries tai 4 dienas valgiau vien tik grikius, ju per diena suvalgydavau po 15 sauksteliu, po to emiausi japoniskos dietos. Dabar jau 6 dienos kai valgau pagal ju valgiarasty, man labai svaigsta galva, kartais labai skauda ja. Sunkiausia buvo ketvirta diena, tada ir diena ir nakty skaudejo galva. Esu istverminga, stengsiuosi issilaikyti iki galo, bet jeigu tie svaigimai bus tokie kad negalesiu net is lovos islipti, tai kazin ar ta dieta yra gera sveikatai. Per 6 dienas numeciau 2 kg, man tai mazoka, nes kancios tai dideles. Esu ta kuri nedaug valgo, bet tarpai tarp valgymo labai kankinantys, o kai pavalgau tai skrandy skauda ir is vidaus kvapas ne koks burnoje. Vienu zodziu pirma karta laikausi dietos ir labai nesidziaugiu. Pabaigoje matysiu kokie rezultatai, gal nudziugins tada mane, kad verta buvo taip kentet.smile

Neprisijungęs

 

#63 2014-06-23 18:22

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Sveikos smile As siandien taip pat pradejau ir rasysiu jums kaip sekasi, gal ka ikvepsiu smile
1 diena
Pusryciams isgeriau puodeli juodos kavos, pora valandu nesijauciau alkana, taciau iki pietu jau buvo sudetinga istverti. Bet pirma diena pasiduoti turbut butu sunku smile
Pietums suvalgiau 2 virtus kiausinius, kopustu salotu su alyvuogiu aliejumi ir stikline pacios spaustu pomidoru sulciu. Buvo skanu ir net ganetinai daug, turbut todel, nes ir taip perdaug nemegstu visokiausiu prieskoniu smile
Isejus i darba pasijauciau truputi silpnai, o ir pietus atrode, kad lyg ir svirduliuoju, bet cia turbut psichologinis reikalas, nes pries pradedant prisiskaiciau, jog apima silpnumas ir panasiai, tad atejus i darba dar karta i save isiklausiau ir supratau, jog jauciuosi gerai smile Vakarienes laukti kol kas nesunku, jeigu pradedu jausti alki, isgeriu vandens. Beda tik ta, kad siandien Jonines ir leksim su draugais lauzu degint, tai reiks tenkintis vandenuku vietoj alucio ir uzkandziu smile)

Neprisijungęs

 

#64 2014-06-24 17:18

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Vakarienei suvalgyta zuvis buvo skani, tik jau po poros valandu jauciaus gana silpna, truko energijos, grizusi namo ¨pasimegavau¨ vienu zaliu agurkeliu, nes jau nebeistveriau.
2 diena
Nakti sapnavau, jog prisikirtau torto ir del to labai save kaltinau, tad ryte buvo keistoka savijauta big_smile Ir kava su vienu dziuveseliu atrode liudnokai, esu pratusi prie stipriu pusryciu.
Taciau sulaukiau pietu ir jie buvo laaaabai skanus - zuvyte su daaug svieziu darzoviu, super wink Jau issiviriau ir jautienos 100g, kas atrodo visai vaikiskai. Katinui turbut tiek duot reikia, man atrodo lyg pajuoka big_smile bet nieko, laikaus gerai, geriu daug vandens, vakarieniaut planuoju apie 19val., grizus isgerti  puodeli jogurto, kaip pateikta valgiarastyje (mielai isskirstyciau siuos patiekalus ir kokius 5 valgymus per diena, nes speju stipriai isalkti).

Neprisijungęs

 

#65 2014-06-25 07:22

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Siaubas, koks kankinimasis... sad Liūdna skaityt, nors šypsenų tai netrūksta tekstuose... jei pratusi prie puryčių, tai labai didelę klaidą darai, kad dabar jų nevalgai. Pratiniesi prie blogesnio varianto, kas nėra nei sveika, nei lieknunui ir medžiagų apykaitai padeda.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#66 2014-06-25 16:46

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Turbut mano mityboje ir tebuvo vienas geras iprotis - pusryciai ;D Nes daugiau tai kruva miltiniu patiekalu, saldumynu kalnai. Tai manau, kad cia ne taip ir baisu pakeisti truputi savo mytyba. Po dietos vel grysiu prie normaliu pusryciu, jau greitai, uz 10 dienu! Tik tikiuosi, kita maista pradesiu atsakingiau deti i burna smile

Tesiu dienorasti.

Vakariene buvo SILPNA, vakare jauciau, jog visai nebeturiu jegu, tad isgeriau arbatos ir stengiaus uzmigti kuo greiciau.

3 diena

Ryte prie kavos suvalgiau jau du dziuveselius, nes suprantu, jog neistversiu kitaip, reiks nors truputi padaugint kaloriju skaiciu dienoje  smile
Pietus buvo keisti, tik cukinija ir 3 obuoliai, ryskiai kazko truko. Ech. Bet imanoma! Nuotaika gera, tik vis svajoju apie visokius uzkandzius, o dar siandien tevai priveze visokiausiu skanumynu, tai br.. BET stiprybes man, ane merginos? smile

Neprisijungęs

 

#67 2014-06-25 20:04

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Uoj, linkiu tau didžiausios stiprybės nesusigadint sveikatos! Tikiuosi, kad būsi viena iš nedaugelio, kuriai po tokios dietos pavyks sklandžiai pereiti prie normalios mitybos ir nesustambėti vėl. smile Dar kartą stiprybės! Bėje, kaip manai, kiek kalorijų tavo meniukuose dabar?


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#68 2014-06-26 16:08

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Cerera, paskaiciavau, kad mazdaug po 700 kaloriju dienai gaunasi. Bet kadangi beveik nesportuoju siomis dienomis, padarau tik kokiu tempimo pratimuku, tai nesijaucia silpnumo jau smile

Tesiu:

Vakariene buvo super soti, visai neuzsinorejau valgyti ir silpnumo nebuvo smile

4 diena

Jau visai nesunku islaukti pietu, po rytinio puodelio kavos tereikia kazkuo uzsiimti, padaryt lengva rytine mankstele, paskaityt knyga ar pan ir visai nesunku pasirodo smile + daug daug vandens!

Pietus nebuvo labai nuostabus, bet tas gabalelis tepamo surelio tiesiog tirpo burnoje, niam! smile Prisipjausciau kruva vaisiu vakarienei ir jau isivaizduoju kaip megausiuos smile Jauciuos daug lengvesne ir zvalesne, viskas super!

Neprisijungęs

 

#69 2014-06-26 20:56

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Bet tu tikiuosi žinai, kad su tokiu kaloringumu meti skysčių ir raumenų svorį? Skysčių svoris greitai atsistato, o su raumenukais teks pavargt, kad neatrodyti lieknai ir minkštai.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#70 2014-06-28 10:51

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Taip taip taip zinau, bet mano figuryte ir stipriai raumeninga, ir dar riebaliukais abejus, todel tokia itin jau tvirta, tad manau, jog cia nieko baisaus smile O svoris nera mano didziausias galvos skausmas, as, beje, net neturiu svarstykliu smile Labai noriu atsikratyt celiulito, kuris, bent man, nukritus keliems kilogramams pastebimai sumazeja, o ir dabar jau matau rezultata smile Ir pasalinti is organizmo susikaupusius vandenis taip pat yra labai naudinga, daugelis zmoniu atrodo apkunoki vien del blogos mitybos (suraus maisto ir t.t.), kuris ne tik kad augina riebalus, bet ir uzlaiko organizme skyscius ir taip daro kuna apvalaini.
Sportuoti labai megstu ir darau ta kasdien, tai neabejoju, kad po dietos ir dar poros menesiu prisiziurejimo atrodysiu NUOSTABIAI! big_smile

Tesiu:

Ketvirtdos dienos vakarienei buvo vaisiai, tad ju prisipjaustyti tikrai nepagailejau ir todel vakara istempiau be jokio alkio jausmo ir su puikia nuotaika smile

5 Diena

Uoooj kokios rugscios buvo citrinu sultys ir morkytes kokios saldzios prie ju pasirode big_smile

Pietus buvo niaaam, vietoj pomidoru sulciu salia zuvytes tiesiog pasipjausciau pora pomidoru, tai buvo liuks smile

Vakarienei vel vaisiai privercia mane siek tiek nusideti. Valgiau vakariene beveik tris kartus big_smile Isviso gabala arbuzo, obuoli, pora slyvu ir dar nemaza gabala papajos big_smile

6 diena

Pusrytukui kavyte, bet jau pripratau! Po "pusryciu" padarau koki pusvalandi tempimo pratimus, paiimu koki vadoveli is kalbos kursu, ar knyga, po to nueinu i parduotuve, jei ko truksta saldytuve, pradedu gamintis pietus ir tuo paciu vakariene, kad galeciau isideti i darba, i ziuriu jau pietu metas, visai nesunku!

Neprisijungęs

 

#71 2014-06-30 16:27

eglutis
Narys
Registravosi: 2014-06-23
Žinutės: 6

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Labai geda prisipazinti, bet septinta diena paslydau, prisivalgiau ir saldumynu visokiu ir visa kita, zodziu, paluzau

Neprisijungęs

 

#72 2014-08-04 16:03

skaiste
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2014-06-19
Žinutės: 3

Re: Japoniška dieta - kaip jos laikiausi ir ką pasiekiau!!!

Nz kaip pvz..istverti ryta be pusryciu..ir laukti pietų? skrandis grauzia.. smile


Kuo greičiau lėčiau tuo pirmyn atgal smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson