#1 2013-08-22 23:45

Jasnajo
Narys
Registravosi: 2013-08-22
Žinutės: 1

Pasinaudojo ir paliko :( help

Sveiki. Man 13, vaikinui 16. Draugavome su vaikinu beveik metus. Žodžiu, prieš kelias dienas pasimylėjom. Abu buvom pakankamai daug išgėrę (ta prasme, aš atsimenu viską, ką darėm, bet tiesiog kai buvau girta net normaliai mąstyt negalėjau, ką darau). Sargį užsimaut dar sugebėjom, bet iš ryto labai nerimavau, kokia jis mane palaikė, jog taip atsidaviau. Ir aišku vakar jis mane paliko. Tada man tik numirt norėjosi. Blemba, dėl ko?? Dėl to, kad pasimylėjom, dėl to, kad daviau apsvaigusi, ar kažką ne taip padariau? Pažįstu jį gerai, jis manęs dėl smulkmenų nepaliktų. Klausiau jo kodėl, jis atsako tiesiog "Taip mums abiems bus geriau". Pati suprantu, kad padariau baisią klaidą, kad gėriau, ir kad mylėjausi. Niekada jis man neleisdavo gerti, rūpindavosi, bet dabar neteko tėčio ir visai palūžo. Aiškinau jam, kad gerdamas nieko neišspręs, bet nesuprato manęs. Tą vakarą ir pati su juo prisigėriau ir nieko negalvodami pasimylėjom  :cry:   Nebežinau ką daryti, nes buvau (ir esu) vos ne priklausoma nuo jo, labai jį myliu, neįsivaizduoju kaip man jį susigrąžinti. Ar bandyt dar su juo kalbėtis, ką jam pasakyt? Ką patartumėt daryti? Tuo pačiu ir nekenčiu jo, ir myliu, ir liūdžiu. Tiesiog jau jėgų nebeturiu.
Va jo ask jei kas nors galvojat kad išsigalvoju- http://ask.fm/linaspociunas . Jis net neigia tai sad

Neprisijungęs

 

#2 2013-08-23 08:55

Asttele0310
Narys
Registravosi: 2013-07-07
Žinutės: 37

Re: Pasinaudojo ir paliko :( help

labas, Jasnajo... likau sokiruota tavo istorija... juk tau dar tik trylika, tai kaip supratau jau nuo dvylikos metu draugauji su tuo berniuku... ka tavo tevai veikia, kad tiesiog negali sukontroliuot savo mazametes dukters elgesio? man baisu... jei nenori papulti i jauniausiu nepilnameciu mamu sarasa, tai siulyciau uzsimirsti dar kokiem sesiems metams vaikinus ir visomis jegomis pulti i mokslus, jug tik tu pati sau ateiti gali uzsitikrint, o ne tas vaikinas... Atleisk, bet is manes palaikymo nesulauksi ir nemanau, kad cia atsiras daug zmoniu tave palaikanciu...

Paskutinis taisė Asttele0310 (2013-08-23 08:55)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1fussP_i80P_65,2_64,5_55_abs.png

mažais žingneliais, bet tiesiai į savo tikslą smile

Neprisijungęs

 

#3 2013-08-23 10:09

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Pasinaudojo ir paliko :( help

na ir anksti bręsta vaikai šiais laikais roll ta prasme poreikiais, kūnu, bet ne protu.. patarčiau pasipasakoti mamai.. jei jau išdrįsai mylėtis, išdrįsk ir tai, nes tikrai reikia, kad proto įkrėstų, o vaidinti savarankišką tau dar per anksti..

Neprisijungęs

 

#4 2013-08-23 10:21

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Pasinaudojo ir paliko :( help

As iki 15 metu zaidziau su lelem, o tokios istorijos sokiruoja ir mano smegeninei neapdorojamos.


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson