#1 2012-04-03 19:39

Vikoosia
Narys
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 9

CANSUI - kiniskas papartis

gal kam teko vartoti siuos papildus? pilna informacijos kur gauti, bet apie sudeti - nieko nepasakyta.

Neprisijungęs

 

#2 2012-10-17 14:27

Vikoosia
Narys
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 9

Re: CANSUI - kiniskas papartis

na ka, mielosios ir mielieji, niekas i mano zinute taip ir neatsaket smile gal ir padarysiu cia tam vaistui reklama, bet as isbandziau tai, likau patenkinta. vartojau 3 menesius, is pradziu geriau po viena i diena, bet lygiai po menesio vartojimo alkis vel atsirado. Paskui pradejau gerti po dvi (1x ryte ir vakare), tai vel alkis dingo. Siaip bendra savijauta tokia, kad po dvieju menesiu pajutau, jog uzmigti sunkiau, nes labai tonizuoja, tarsi vakare buciau vitaminus isgerus smile del kraujo spaudimo nezinau, gal kiek ir pakiles buvo, bet nesimatavau. Kaip pardavejai raso, kad reikia nepamirst pavalgyt, ta man taip ir buvo. Numeciau 13 kg. per pirmus du menesius, per trecia nelabai svoris krito, nors alkio nehjauciau, bet buvo daug baliu ir persivalgymu big_smile
Salutini poveiki be to mineto sunkesnio uzmigimo, tai issauke obos problemas. Gydytojas nustate paraapsoriaze, sake, kad tai issauke vaistai (aisku manau visiems kurie), bet dave tepaliuku, tai baigia nugyti tos pleiskanojancios demeles smile viskas liux. Zinokit, buvo verta net del tu paberimu wink
Jau antras menuo kaip nebegeriu, aisku alkis atsirado, bet kai rubus perku mazesnio dydzio, taui ir motyvacijos nebeest tiek atsirado big_smileD
Esu per daug uzsipirkus to Cansui, galiu perparduot, kam reikia. Atiduosiu po 55 Lt, zinau, kad kainos eina po 69-75 Lt. Prasineskit jei kam reiks, galiu ir kontaktus duot is kur pati pirkau. Nu zodziu, rasykit jei kam ko reik wink

Neprisijungęs

 

#3 2012-10-17 14:28

Vikoosia
Narys
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 9

Re: CANSUI - kiniskas papartis

Aij dar pamirsau pasakyt, kad mano mamai nepadejo, alkis niekur nedingo. Bet lygiai taip pat man nepadejo, kai kazkada Lyda geriau, o jai antraip - Lyda padejo. Matyt priklauso nuo organizmo...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson