#1 2006-11-09 23:02

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Organizmo valymas pagal Malachovą

Ar kuri domėjosi G. Malachovo metodika ir patarimais apie organizmo valymą? Kaip teisingai valyti kepenis bei kt organus. Ar galėtų daugiau papasakoti apie savo patyrimus ir ką darė? smile

Mano pažįstama lengvai "pamišusi" dėl Malachovo, perskaitė jo knygas ir ne vienerius metus gyveno jo skelbiamomis metodikomis. Valė organizmą, reguliariai darė klizmas, žino labai daug ir daug ką taikė savo kūnui.
Labai gaila, tačiau ji negali pasidalinti savo įspūdžiais ir patirtimi, nes yra užsienietė ir nemoka lietuvių kalbos sad 
O aš kartas nuo karto pasižiūriu begal populiarią kasdieninę jo laidą per Rusijos kanalą "Malachov +" 

Rusijoje G. Malachovas garbinamas lyg šventasis ir klausomąsi jo patarimų, kaip gerinti sveikatą, kaip gydytis liaudiškomis priemonėmis, kaip sekti mėnulio fazes ir pagal tai taikyti sveikatinimosi dalykus.

Neprisijungęs

 

#2 2006-11-10 15:00

Tango
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 104

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Labas, domėjausi Malachovo metodika, bet iš visų jo patarimų pasirinkau žarnyno valymą: 1,5-2 litrų klizmą... Tiesa, dar kai ką apie citrinas, mitybos taisykles, bet pvz. kepenų nebandžiau valyti. Gal dar kol kas palauksiu - tingiu...
Kadangi esu aplamai sveikos mitybos ir gyvenimo būdo šalininkė, tai man akivaizdaus poveikio nebuvo, tiesiog malonus jausmas apima kai išsivalai kartą per savaitę žarnyną, paprastai tai darau pirmadieniais, nes tai aplamai tokia diena kai viską norisi pradėti iš naujo: sveikai maitintis, mažiau valgyti, sportuoti ir t.t.
Po procedūros (aš taip pavadinau visą tą reikalą) atrodo, kad esi visa visa švari, o tada kažkurį laiką (deja) galvoji ką kiši į save.
Mano draugei, kuri yra visiška priešininkė sveikos mitybos, "procedūra" labai padėjo, jai nukrito apie 5 kg.
"Procedūra" nesudėtinga, tik kol pereini prie režimo vieną kartą per savaitę tenka praeiti paruošiamąjį etapą: kasryt pirmą savaitę, paskui kas antrą rytą antrą savaitę, kas trečią ir t.t.
Yra knygynuose Malachovo knygų pirkti, šita kur apie "procedūrą" rašo vadinasi "Organizmo valymas ir tinkama mityba".


Nustok norėti arba pradėk daryti.


http://www.3fatchicks.net/img/bar078/cartoonapple01/kg/72/62/71/.png

Neprisijungęs

 

#3 2006-11-10 15:51

Nefirtiti
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 119

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Tango rašė:

Labas, domėjausi Malachovo metodika, bet iš visų jo patarimų pasirinkau žarnyno valymą: 1,5-2 litrų klizmą... Tiesa, dar kai ką apie citrinas, mitybos taisykles, bet pvz. kepenų nebandžiau valyti. Gal dar kol kas palauksiu - tingiu...
Kadangi esu aplamai sveikos mitybos ir gyvenimo būdo šalininkė, tai man akivaizdaus poveikio nebuvo, tiesiog malonus jausmas apima kai išsivalai kartą per savaitę žarnyną, paprastai tai darau pirmadieniais, nes tai aplamai tokia diena kai viską norisi pradėti iš naujo: sveikai maitintis, mažiau valgyti, sportuoti ir t.t.
Po procedūros (aš taip pavadinau visą tą reikalą) atrodo, kad esi visa visa švari, o tada kažkurį laiką (deja) galvoji ką kiši į save.
Mano draugei, kuri yra visiška priešininkė sveikos mitybos, "procedūra" labai padėjo, jai nukrito apie 5 kg.
"Procedūra" nesudėtinga, tik kol pereini prie režimo vieną kartą per savaitę tenka praeiti paruošiamąjį etapą: kasryt pirmą savaitę, paskui kas antrą rytą antrą savaitę, kas trečią ir t.t.
Yra knygynuose Malachovo knygų pirkti, šita kur apie "procedūrą" rašo vadinasi "Organizmo valymas ir tinkama mityba".

o kokia kalba tos knygos:/


http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

 

#4 2006-11-10 19:39

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Knygos rusų kalba.

Tango, šaunu, kad prisijungei. Nes išties ne viskas žinoma ir ne visi tuo gyvena. Svarbiausia - taisyklingai viską daryti, kad nepakenkti ir nenusigydyti. Viskas palaipsniui ir neforsuojant.
Man pasakojo apie klizmas, kokias reikia daryti. Pvz kad reikia iš vakaro atpilti virinto vandens, įpilti citrinos sulčių, kitu atveju įspausti česnako. Tikslių proporcijų nepamenu, tad nenoriu rašyti dezinformacijos hmm

Neprisijungęs

 

#5 2006-11-13 15:20

Tango
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 104

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Knygos tikrai yra lietuvių kalba (pati turiu ), o ko gero ir rusų kalba yra, kaip ne kaip originalo kalba turėtų būti irgi.
Klizmoms reikia iš vakaro užvirinti vandens, kad iki ryto spėtų ataušti smile, o ryte truputi pašildyti, įspausti maždaug pusės citrinos sulčių ir pirmyn, prieš tai namiškius įspėjus, kad vonia ir wc mano ir tik mano artimiausias 40 minučių, nes jei kažkas užlįs tame tarpe kol judėsi nuo vonios iki wc... Gali ir pati nustebti kokių vaizdingų posakių žinai wink


Nustok norėti arba pradėk daryti.


http://www.3fatchicks.net/img/bar078/cartoonapple01/kg/72/62/71/.png

Neprisijungęs

 

#6 2006-11-13 16:26

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Tango rašė:

Knygos tikrai yra lietuvių kalba (pati turiu ), o ko gero ir rusų kalba yra, kaip ne kaip originalo kalba turėtų būti irgi.
Klizmoms reikia iš vakaro užvirinti vandens, kad iki ryto spėtų ataušti smile, o ryte truputi pašildyti, įspausti maždaug pusės citrinos sulčių ir pirmyn, prieš tai namiškius įspėjus, kad vonia ir wc mano ir tik mano artimiausias 40 minučių, nes jei kažkas užlįs tame tarpe kol judėsi nuo vonios iki wc... Gali ir pati nustebti kokių vaizdingų posakių žinai wink

Suintrigavai. Reikės savaitgalį išbandyti. Gal tai padės prisiminti užsienio kalbąwink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#7 2006-11-13 20:44

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Labai svarbu proporcijos ir kiekis. Kaip pasakojo, iš pradžių leidžiama gana nedidelis kiekis vandens. Po to po truputį didinant.

Betkokiu atveju, geriau neeksperimentuoti pačiai. Bent pasiskaityti iš pradžių tam tikrą literatūrą - tikrai nepakenks roll

Neprisijungęs

 

#8 2006-11-13 20:48

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Dieta rašė:

Labai svarbu proporcijos ir kiekis. Kaip pasakojo, iš pradžių leidžiama gana nedidelis kiekis vandens. Po to po truputį didinant.

Betkokiu atveju, geriau neeksperimentuoti pačiai. Bent pasiskaityti iš pradžių tam tikrą literatūrą - tikrai nepakenks roll

Gal galėtumėt parašyti knygos pavadinimą? Kad neprisisdaryčiau bėdos!


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#9 2006-11-14 09:02

Tango
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 104

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Autorius: Genadijus Malachovas, knygos pavadinimas "Organizmo valymas ir tinkama mityba". Gan stora knyga, šviesiu, gelsvu viršeliu. Pritariu Dietai - iš pradžių BŪTINAI reikia pasiskaityti, įsiskaityti ir dar kartą perskaityti, nebūtinai visą knygą, bet bent jau tą skyrelį kur rašoma apie "procedūrą". Be to, pradėti reikia tada, kai žinosi, kad ilgesnį laiką nelaukia jokios komandiruotės, svečiai su nakvyne ir pan., nusipirkti vaistinėje kombinuotą termoforą smile, taip vadinasi tos guminės "šildymo pūslės" su papildoma įranga (guminė žarnelė, antgalis vienam galui (moteriškam) wink ir antgalis kitam galui, kurį visi turi wink). tada apsižvalgyti vonioje ir atrasti vietą, ant kurios kabinsi (pririši) pripildytą guminę pūslę - ji turi būti aukščiau, nei tavo subiniukas kai klūpėsi ant kelių smile. Aš visą šitą "įrangą" kabinu ant "gyvatuko", aukščiausios rinkės. Dar reikės paprasto aliejaus, antgaliui sutepti, vazelinas ir kt. netinka, nes užkemša poras wink. Tai tiek, bet čia tik įvadas. Prieš tai būtinai perskaityk teoriją, o smulkmenas, kurios būna ne mažiau svarbios galiu aprašyti - kai tik kils klausimai wink


Nustok norėti arba pradėk daryti.


http://www.3fatchicks.net/img/bar078/cartoonapple01/kg/72/62/71/.png

Neprisijungęs

 

#10 2006-11-14 09:19

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Aš esu išbandžiusi Tulčinos organizmo valymą Žvėryno natūralios medicinos centre .Gal ne į tą temą parašiau , gal lb nebausite roll
jei ką domins - papasakosiu daugiau wink


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#11 2006-11-14 09:39

Tango
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 104

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Papasakok smile, kodėl ne į temą? Taigi organizmo valymas...


Nustok norėti arba pradėk daryti.


http://www.3fatchicks.net/img/bar078/cartoonapple01/kg/72/62/71/.png

Neprisijungęs

 

#12 2006-11-14 09:49

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

galwojau kad ne į temą nes čia rašo apie Michailovo ar kokį ten metodą lol
tei wa buwau pas Tulčiną - na pradžioje padarė diagnostiką sensorinę (berods) 60Lt nustato kas organizme užteršta ir tt.Pasiūko kokias pricedūras reikia atlikti ir tt... Man teko žarnyno walymus darytis , poto dar ir kepenų (nes smėlio lyg rado - nors kai padariau exoskopija nieko nebuwo - bet wistiek  pasidariau kepenų walymą (nes po jo išėjo askarinė- feeee :mad:pati ją mačiau ...O po žarnyno walymo tai irgi  liuks jaučiausi - lengwa kaip pūkas ir kg numečiau apie 7 smile ...  Buwo sudarytas man walgiaraštis tik iš tų produktų kuriuos priima mano organizmas ...Teko atsisakyti miltinių produktų ir patiekalų, pieno produktų, kiaulienos,duonos (iškyrus su grūdais ir tik juoda tinkama buwo ) ir tt....
Kas dar donima klauskite - nes db net nžn ką čia dar parašyti wink


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#13 2006-11-14 14:05

Akys.Zalios
Narys
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 3

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

ir man teko dometis Malachovo organizmo valymais. ka as galiu pasakyti, SUPER! pati pabandziau, labai patiko ir efektas buvo nerealus. Svoris pradejo kristi, oda pasidare svari, skaisti. Tiesa, tai buvo prie kokius 3 metus. Dabar noreciau dar karta tai atlikti, bet tai laiko nera, tai noro, tai tingisi:) Bet as bandziau daryti ne su vandeniu ir citrina, o su virinta urina...zaidimo daug, bet efektas puikus.
dar esu buvusi druskininkuose, SPA Vilnius ar koks ten centras, tai irgi man padare vadinamaji zarnyno dusa. Visai neblogai, ten vanduo ne paprastas, o mineralinis.
Vienu zodziu netingekite nusipirkti knyga, pasiskaityti ir pasidaryti, tikrai liksite patenkintos.

Neprisijungęs

 

#14 2006-11-14 19:21

Nefirtiti
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 119

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

tai ja parduoda bet kuriam knygine ta malachovo knyga


http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

 

#15 2006-11-15 08:09

Akys.Zalios
Narys
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 3

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Taip, parduoda, esu maciusi knygyne kur yra akropolyje, tai manau turetu buti ir centriniam:) yra lietuviskai ir dar ne viena o kelios isleistos knygos. ta kur apie organzimo valyma yra, jeigu neklystu, nr 1, ant virselio nugareles parasyta. nes ten dar yra tu knygu apie badavima ir pan.

Neprisijungęs

 

#16 2006-11-15 08:33

Nefirtiti
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 119

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

na sendiena paziuresiu. jei nelabai drangi nusipirksiu.


http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

 

#17 2006-11-15 09:07

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

sypsena, jei nori kažką parašyti ne į temą, bet panašu, geriau kurti atskitą temą apie tai ir ten vystysis ta tema. Nes po to kai dvi ar kelios temos vystosi viename, o pavadinimas konkretus, gaunasi offtopic'as

Neprisijungęs

 

#18 2006-11-15 09:10

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Dieta rašė:

sypsena, jei nori kažką parašyti ne į temą, bet panašu, geriau kurti atskitą temą apie tai ir ten vystysis ta tema. Nes po to kai dvi ar kelios temos vystosi viename, o pavadinimas konkretus, gaunasi offtopic'as

SUPRATAU mad


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#19 2006-11-15 09:23

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

Čia kitoks forumas. Pvz invisione galima išskirti temas ir sukurti naują, t.y. be problemų. O šiame nėra šios funkcijos hmm Tad esant kitai temai, nebegaliu išskirti į dvi..

Neprisijungęs

 

#20 2006-11-20 15:59

jura
Narys
Registravosi: 2006-11-15
Žinutės: 128

Re: Organizmo valymas pagal Malachovą

AS TURIU TA mALACHOVO KNYGA, SKAICIAU aoie proceduras, bet nusprendziau, kad turi nedirbti, nes ten gana daug laiko uzima. Parasykite, kas daret: ar taip ir daret kas kelias dienas ir kelias savaites is eiles? As ten nelabai isikirtau. O po proceduros i darba galesiu eiti ar pavojunga? lol

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson