#141 2009-08-01 21:04

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

barbytee, ne nesu, nes man jo sudėtis neatrodo ypatinga, žaliavos turbūt nėra kokybiškos, o be to, aš nenaudoju testuotų su gyvūnais produktų, o šitas turbūt testuotas.

jYnaj, nesu naudojus, tik girdėjau visokių atsiliepimų. Turbūt nieko daugiau negu jūs. Dėl vitaminų, aš asmeniškai nenaudoju sintetinių vitaminų, nes kai žmogus valgo sintetinius vitaminus, organizmas pasisavina viską, o ne tiek, kiek reikia. Nuo to kenčia šalinimo organai. Žmogus, vartodamas įvairų ir maistingą maistą, gauna visų reikalingų medžiagų. Tiesiog reikia maitintis pagal piramidę, valgyti daug žalio maisto ir papildyti mitybą omega rūgštimis. Jų yra kanapių aliejuje geriausiu gamtoje randamu santykiu, linų sėmenų aliejuje, kanapių sėklose ir kitur. Paprastai žmogui trūksta omega 3 ir 6 rūgščių, todėl verta pavalgyt jų turinčių produktų. Jos kaupiasi organizme, todėl kas dieną jų gauti nebūtina. Taigi, valgant juodą duoną vietoj batono, žalias daržoves, vietoj virtų, ankštinių, riešutų, sėklų, nebadaujant neturėtų trūkti vitaminų. Jei trūksta, reikia tiesiog valgyti tų produktų, kurie yra geri trūkstamo vitamino šaltiniai.

Taip pat plaukams svarbūs baltymai, nes iš jų gaminasi keratinas. Kad plaukai greičiau augtų, reikia skatinti kraujotaką. Labai gera plaukų auginimo priemonė yra rozmarinų eterinis aliejus, taip pat cinamonas (ar jo eterinis), abu skatina kraujotaką. Taip pat galvos masažas skatina kraujotaką. Man atrodo, jeigu nėra jokių sutrikimų organizme, užtenka tiesiog valgyti pakankamai baltymų, masažuoti galvą ir panaudoti kokių kraujotaką skatinančių kaukių. smile

O dar dėl aliejų, kurie paskui neišsiplauna. Tai va, neišsiplauna rafinuoti aliejai. Rafinuoti aliejai gali sukelti daug odos problemų, užkimšti poras, jie dusina odą, todėl būtų gerai pasidomėti ar aliejus rafinuotas. Kadangi ant pakuotės to beveik niekada nerašo, aš gaminuosi priemones pati. Taip gaunasi dar ir pigiau.

Paskutinis taisė Sliver (2009-08-01 21:06)

Neprisijungęs

 

#142 2009-08-01 21:43

bananina
Narys
Nuo: majamis
Registravosi: 2009-05-24
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

o ką su tuo žibalu daryti? skiesti jį reikia?


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/62467/.png
savo nuostabios svajonės link.

Neprisijungęs

 

#143 2009-08-01 23:13

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

sliver,as geriu silicio balzama, poveiki pamaciau jau po dvieju menesiu, o ji reikia gerti 6 menesius:) nagai stipresni, oda labai svelni, o plaukai labai blizga, neluzineja, neslenka.

Neprisijungęs

 

#144 2009-08-02 21:11

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Obuoliai, slyvos, man atrodo, dar burokėliai jo turi, nors gal silicis irgi yra viena tų medžiagų, kurio dažniausiai žmonės su maistu gauna per mažai. Nežinau, reikės pasidomėt. smile

Neprisijungęs

 

#145 2009-08-02 21:21

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

oj tai gerai, nes obuolkius emgstu ir valgau :}

Neprisijungęs

 

#146 2009-08-11 01:34

indigogirl4
Narys
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 5

Re: Plauku augimas.

As cia naujoke ,. smile bet noriu pasiklaust-o kiausinio tryniais plauti galva yra gerai?nes kazkur girdejau kad poto veslios kasos buna smile Sliver ka gali pasakyti apie tai?as jau kelios dienos kai ne sampunu o kiausiniu galva plaunu tai man liuks ir plaukai blizga lb wink gal pades uzaugint plaukucius..nes lb jau jie trumpi sad

Neprisijungęs

 

#147 2009-08-12 14:10

Adzelka
Narys
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 28

Re: Plauku augimas.

indigogirl4, kiausiniu plauti tikrai gerai, bet gal ne ilgokai. neziau mano vienitelis budas padaryti plaukus tobulai zvilgancius yra sveikai maitintis plius issiplovus galva paskui su lediniu vandeniu praskalauti  smile pigu ir grazu


viskas galima, kai labai nori

Neprisijungęs

 

#148 2009-08-12 17:14

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

tikrai sveika plaukus praskalauti lediniu vandeniu ,Adzelka? na o del to indigogirl manau kad tikrai sveika plauti galva kiausiniu ,as pati kazkada naudojau ir rezultatu buvau tikrai patenkinta ,aisku manau kad juo nereikia piktnaudziaut ,kaskart vis kazka pakeisk ,nes kai plaukai pripranta prie priemones tada jie nebeduoda jokios naudos..roll

Neprisijungęs

 

#149 2009-08-13 00:00

indigogirl4
Narys
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 5

Re: Plauku augimas.

Lediniu vandeniu net nezinia ar gerai plauti plaukus....nu as plaunu kiausiniais bet dabar truputi pakeiciau juos i sampuna Alpecin.beje jis lb gerai padeda nuo plauku slinkimo...tai va.man dar zuvu taukai padeda.. smile taip pat kas ryto isgeriu po sauksta alyvuogiu aliejaus...dar man padeda tokia kauke-1saukst.kosmetinio zibalo,1saukst.varnalesu aliejaus,1saukst medaus ir 1kiausinio trynys..juo uztepu saknis ir laikau 30min.kokie plaukai svelnus ir purus poto...mano drauge ir vartojo tokia kauke karta i savaite tai po 2menesiu jai toks eziukas ataugo kazkur 10cm naujai isdyge plaukuciai.sekmes kas norit pabandykit nenusivilsit winkcool

Neprisijungęs

 

#150 2009-08-13 19:25

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

aciu as tikrai pabandysiu!;)gal gali paaiskint labiau kas tavo drauges plaujam ataugo?nes nelabai supratau,aciu;)

Neprisijungęs

 

#151 2009-08-14 01:43

indigogirl4
Narys
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 5

Re: Plauku augimas.

jai tiesiog nauju plaukuciu ilgu pridygo ir i ilgi plaukai paaugo kokius 5cm. na per du menesius tai manyciau daug...as tai nesuprantu visad kirpdavau plaukus iki peciu tai iki beveik krutines per puse metu uzaugindavau.nzn kodel plaukai taip augo nors nieko nevartojau.paskutinikart kai kirpau pries metus tai man tik 6cm per metus uzaugo :DDsiaubas kazkoks.nzn net kodel taip,gal visgi daug ka reiskia menulis rollsmile

Neprisijungęs

 

#152 2009-08-17 10:12

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

na as esu skaiciusi kad plaukus palankiausia kirpti per pilnati ,tada jie atauga greiciau...as tai atvirai pasakius tikrai si dalyka pateisinu ,nes ir mano plaukams jis pasiteisino ,jie tikrai per pilnati atauga greiciau...;)kurios kirpsit tikrai sulaukit pilnaties ir pabandykit;)smile

Neprisijungęs

 

#153 2009-08-18 13:46

indigogirl4
Narys
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 5

Re: Plauku augimas.

o as skaiciau kad kaiptik per pilnati negalima,o reik kirpt per priespilni arba jaunati big_smile

Neprisijungęs

 

#154 2009-08-26 16:58

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

na nezinau kaip cia yra tada,vieni vienaip sako kiti kitaip:rolleyes:big_smile

Neprisijungęs

 

#155 2009-08-31 13:48

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

Mano plaukų negyvumas perėjo į kitą stadiją- šakojasi nebe galūnės, o plauko vidurys roll čia tipo reiškia, kad visas plaukas negyvas ir pažeistas?


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#156 2009-08-31 13:53

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: Plauku augimas.

reikėjo kol dar tik galiukai išsišakoję buvo,pakirpt juos smile man kirpėjas visad taip daro smile o dabar tau net nežinau ar apsimoka kirpti per pus plaukus big_smile pabandyk dėti kaukes,su balzamu plauk,nete pasiieškok kokių naminių kaukių smile pasitark su kokiu kirpėju smile nes nemanau,kad plaukas negyvas,tiesiog pažeistas ir kaip kiekvieną pažeistą dalyką,reikia gydyti smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

#157 2009-09-20 13:58

nifty
Narys
Registravosi: 2009-09-12
Žinutės: 6

Re: Plauku augimas.

http://nifty.lt/jei_nori_tureti_ilgus_plaukus

cia pakankamai aiskus patarimai, kaip pasiekti, kad greiciau uzaugtu plaukai:)

Neprisijungęs

 

#158 2009-09-21 21:38

indigogirl4
Narys
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 5

Re: Plauku augimas.

su tuo prisiauginimu kad pazeis plaukus tai nesamone.juk dabar sukurtos keratino kapsules ir visiskai nekenkia plaukui smile..drauge buvo prisiauginus ir nenukentejo plaukai,ir graziai atrode ir neslinko o per metus ataugo ir savi plaukai smile

Neprisijungęs

 

#159 2009-10-21 20:22

sharlote
Narys
Registravosi: 2009-10-21
Žinutės: 19

Re: Plauku augimas.

Labai aktuali tema smile Atsirado ir man problemu su plaukais, jie silpni ir letai auga, tai susirupinau roll
O pradeti tikrai reiketu nuo mitybos, maiste turetu buti sociuju rugsciu, vitaminu D, A, E, seleno. Tas aisku nera lengva, nes praktiskai dieta tokiu atveju jau reikia statyti. O jeigu nusprendet vartoti vitaminus, tai pirkit atskirai A, atskirai E ir t.t., bet ne kompleksa. Taip pat nakvisu aliejaus, kvieciu zelmenu kapsules padeda. Tik reikia ziureti, kad visi tie vitaminai butu aliejinio pagrindo kapsulem. Kitu atveju, reikia gerti su kokybisku alyvuogiu aliejum. Cia dar kazkas nusistebejo, kad karotinas gali padeti plauku augimui. Visai taip, nes karotinas yra vitaminas A.
Kas del sampunu, tai su sava kirpeja geriausia tartis. Priemoniu dabar gyvas velnia, o tikrai ne visos turim vienodus plaukus.
Taip pat verta kontrastini dusa taikyti ir plaunant galva, suaktyveja kraujotaka, greiciau auga plaukai.
As jau menesi taip zaidziu, tai plaukai tikrai atsigavo. Visais atvejai, cia ilgas procesas smile

Neprisijungęs

 

#160 2009-11-24 17:32

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

Gal kas naudojote Dzintars plauku balzama?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson