#21 2008-12-29 13:23

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Dievas

kiekvienas tikėjimas turi kur kas gilesnių dalykų. ir kai tai suvokiama tiesiogiai - t.y. kad melstis reiskia kalbeti su siena ir prasyti saldainiu, tai tikrai vaiku darzelis big_smile kiekvieno yra savas požiūris ir įsitikinimai ir aš toleruoju tuos kurie tiki kitaip nei aš - jei tiki nuoširdžiai, bet ne fanatiškai, jei į tikėjimą žiūri plačiau ir jei jį supranta giliau ir jei toleruoja kitus ir yra atviri kitokiai nuomonei tongue tuomet galima atvirai ir turiningai diskutuoti wink
tikėjimo kaip sėdėjimas bažnyčioj ir automatinis maldų kartojimas, automatinis stojimas-klūpimas pagal kažkieno atseit nurodymus, be jokio nuoširdumo - to aš nesuprantu ir netoleruoju smile kaip ir monotoniško pamokslo atskaitymo. deja bažnyčia nusivažiavusi smile

beje kūčios ir Kalėdos yra tik sukrikščionintos, atėję iš senesių laikų, ir dauguma jų papročių yra nesusiję su krikščionybe. krikščionybė - parazitiška religija, savaip perdaranti atitinkamos kultūros šventes, papročius, apeigas. lietuviškas pagoniškas kryžius su ant jo prilipdyti jėzuliu - absurdas. kaip ir altorių statymas tose vietose, kur ankčiau buvo lietuvių aukurai - energetiškai stipriose vietose.
bet kiekvienas tikėjimas yra geras, jei į jį žiūrima sveikai ir lanksčiai smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#22 2008-12-29 20:43

aqwmod
Narys
Registravosi: 2008-04-14
Žinutės: 133

Re: Dievas

pink_flowerx , gal skaitei knyga "Jusu pasamones galia " ? smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-snowP_i59P_61_57,5_52_abs.png

Neprisijungęs

 

#23 2009-02-16 16:33

Adyte
Narys
Nuo: Ukmerge
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 20

Re: Dievas

Na pykit nepykit. smerkit ar ka norit darykit. bet as dievu netikiu gal todel kad mano tevai taip mane auklejo ar del kitu priezasciu bet as juo netikiu ir nesijauciu kalta. nes as nesmerkiu tu kurie juo tiki. kiekvienas turi savo nuomone. bet kaip yra zinute kad jei netiki dievu tai neturi ateities tai manau cia biski perdedama.

Neprisijungęs

 

#24 2009-02-16 16:48

Deganti Sirdis
Aukse
Registravosi: 2008-06-14
Žinutės: 454

Re: Dievas

aqwmod rašė:

Vakar ismasciau viena dalyka: zmogus savo tikejimu (ne dievu, o bet kuo) sukuria tam tikra energetini lauka, kuris gali atsiliepti tam zmogui. Stai kodel kai labai tiki ir labai kazko nori, tai dazniausiai issipildo.

Tu teisi - okslininkai jau seniai irode, kad mintys skleidzia elektromagnetisnes bangas smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1drachP_1daumenG_97_92_60_abs.png

Neprisijungęs

 

#25 2009-04-23 19:54

vidma
Narys
Registravosi: 2009-04-23
Žinutės: 3

Re: Dievas

Labas. Pirmiausiai norėčiau truputi parašyti apie save, kad aiškiau skaitytojams būtų suprąsti Dievo sąvoką;
Aš nuo vaikystės tkėjau, kad yra kažkas kas sukūrė šį pasauli, kažkokia tai aukštesnė jėga ir protas ir gyvenau labai švarų ir sąžiningą gyvenimą, vien su gėriu ir meile širdyje tikėdamas Dievu, po to perėmiau visą mastymą ir psichologiją iš kristaus ir kitų aukščiausių dvąsininkų, nors aš visada labiausiai vertinau pačio žmogaus tyrumą , sąžiningumą ir gerumą, bei visus kitus gėrį skleidžiančius bruožus....ir kaip jūs manote, kas atsitiko su manimi dvasiniame pasaulyje ir supratime pasiekus aukščiausį tašką.... nežinau net kaip parašyti ar išsireikšti, kad skaitytojas teisingai suprąstų, nes susidūriau su mokslui nežinomais ir neiištirtais reiškiniais , bei teisingai išsireiškus stebūklais, tačiau aš vienas tik tuos stebuklus patiriu, o kitam žmogui sunku kažką ir paaiškinti, nes netiki manimi ir supranta kitomis mintimis nei aš noriu pasakyti.
Jau virš 10 metų gyvenu, kaip nieks negyvena šiame materialeme pasaulyje, kas liečia Dievą aš žinau realią tiesą apie tai, tačiau man problematiška gyventi šiame pasaulyje dėl žmonių nuklidymų, nes prastai jaučiuosi susidūrus su kažkokiu blogiu.
Dievo sąvoką aš esu suformulavęs taip;
Dievas yra visa visuma visas šis pasaulis ir bet kokia gyvybė jame, tačiau egzistuoja visai nepanašus į šį pasaulį dvasinis psaulis, tai žmonių sielos - karmos ir pačio kurėjo dvasia egzistuoja tame dvasiniame pasaulyje. Kad aiškiau būtų aš pasakyčiau egzistuoja du pasauliai dvasinis ir mterialus, kuriame ir sąmoningas žmogaus protas yra. Pačios žmogaus karmos - sielos yra Dievo dalis ryšiuje su kurėjo dvasia ( Dievo - Tėvo), netgi bet kokio gyvunėlio mastymas įeina į Dievo sąvokos supratimą.
Plačiau galite paskaityti " viduje puikiai '' tinklapyje ( vidma )

Neprisijungęs

 

#26 2009-04-23 19:58

vidma
Narys
Registravosi: 2009-04-23
Žinutės: 3

Re: Dievas

Aš susiduriu su vidiniais reiškiniais, kurie susyję su išoriniais, arba būna, kad nesusyję....aš labai daug patiriu tokių reiškinių...., jei visiems žmonėms taip būtų, tai pasaulyje išsiviešpatautų rojus, nes Dievo egzistencija yra žinoma, net tikėti juo nebereikia.
Aš sąmoningu protu kartais užviksuoju dar neįvykusį įvikį, pavyzdžiui žemės drebėjimą, net žinau kurioje pasaulio vietoje jis įvyks....praeina 3-6 dienos ir viskas išsipyldo . Jaučiu neapsakomas Dievo palaimas, kurių aprašyti neįmanoma reikia patirti ir daug kitų vidinių reiškinių ....., kurie sutampa su mintimis.
sirgau 1 metus nepagydoma liga, sakė gyditojai dar nieks nuo jos neišgyjo, o aš pakalbėjau sau mintimis su Dievu meilės pilna širdimi ir pilnai išgyjau per 4-5 dienas be vaistų, jau 2 metai ligos požymių nejaučiu.

Neprisijungęs

 

#27 2009-04-23 20:31

vidma
Narys
Registravosi: 2009-04-23
Žinutės: 3

Re: Dievas

Deganti Sirdis rašė:

aqwmod rašė:

Vakar ismasciau viena dalyka: zmogus savo tikejimu (ne dievu, o bet kuo) sukuria tam tikra energetini lauka, kuris gali atsiliepti tam zmogui. Stai kodel kai labai tiki ir labai kazko nori, tai dazniausiai issipildo.

Tu teisi - okslininkai jau seniai irode, kad mintys skleidzia elektromagnetisnes bangas smile

Labas .... Galiu pasakyti, kad Dievas tikrai egzistuoja, aš 100 procentų tai žinau, nes susiduriu su mokslui nežinomais reiškiniais..., Tačiau Dievo sąvoka labai platus apibrėžimas, man žinoma, kad egzistuoja protaujančios lastelės erdvėje ( ore ) ir bet kurioje pasaulio ir visatos vietoje..... Aš gaunu informacijas kažkokias, mintimis sugebu užfiksuoti žinias pvz. tokias : Kai buvo Italijoje žemės drebėjimas aš sužinojau, dar 5 dienas ansčiau prieš tai įvykstant, kad būtent Italijoje įvyks žemės drebėjimas, ti pats nepatikiu savo minčių tokia informacija, o kai įvikiai įvyksta , neišsivaizduoju , ką begalvoti....Tokie reiškiniai pas mane vyksta voks ne kas dien.... nežinomi mokslui ir žmogaus protu sunkiai suvokiami.
Be tokių reiškinių patiriu dvasine palaimas, kurios priklauso nuo minčių ir fiziniu kūnu jaučiu tai, arba galiu jausti mirusio ir gyvo žmongaus sielą ir daugiau vidinių reiškinių pas mane vyksta mokslui nežinomų ir neištirtų.....

Neprisijungęs

 

#28 2009-04-26 18:58

mikato
Narys
Registravosi: 2008-05-07
Žinutės: 300

Re: Dievas

dievas yra meile !!!! tuo viskas pasakyta wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_68_cu_65_ta_58_t_v_text_.gif
Pirmiausia padaryk tai, kas būtina, paskui – kas įmanoma, ir netikėtai tau pavyks tai, kas neįmanoma.Šv. Pranciškus Asyžietis

Neprisijungęs

 

#29 2009-04-26 20:03

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Dievas

Žinau, kad tai ką pasakysiu daug kam bus nerealu, bet aš matau dvasias ir jų vaikščiojančius kūnus... Kai mirė mano dėdė aš jį kas vakaras matydavau pas save kambary, o kai jo paprašiau, kad daugiau nesirodytų, nes kelia šiurpą, tai ir nematau. mokykloje yra požeminė salė.. Ten drėgna ir šeip tokia neigiama enerehgija eina iš tos salės... Ten vyksta dramos būrelis kurį aš lankau. Kartą sėdėjau ir tarp durų pamačiau juodą skraidantį kamuolį, o kitą kartą užgesinus šviesą pamačiau žmogaus siluetą, kuris lėtai praėjo pro šviesos tarpelį..
Žinau, dabar daug kas iš jūsų pasakys, kad mano fantazija labai laki ir, kad aš daug ko prisigalvoju , bet ne... Net negalvoju apie tai ir taip atsitinka...

Paskutinis taisė Liddy (2009-04-26 20:04)


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#30 2009-04-26 20:55

mikato
Narys
Registravosi: 2008-05-07
Žinutės: 300

Re: Dievas

Man  paciai teko susidurti su panasiais dalykas. todel pilnai tavim tikiu :]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_68_cu_65_ta_58_t_v_text_.gif
Pirmiausia padaryk tai, kas būtina, paskui – kas įmanoma, ir netikėtai tau pavyks tai, kas neįmanoma.Šv. Pranciškus Asyžietis

Neprisijungęs

 

#31 2009-05-03 13:18

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Dievas

bet labai sunku, kai norisi kad to nebūtų, o sėdi kambary ir staiga pamatai..


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#32 2009-08-31 18:54

Lily7
Narys
Registravosi: 2009-06-28
Žinutės: 32

Re: Dievas

Netikiu Dievu. Tikiu evoliucija ir mokslu smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson