#1 2011-08-15 18:08

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

PATYCIOS

Sveikos, mergaites! smile Visai neseniai ziurejau dokumentini filma apie patycias mokykloje roll
Galbut jus esate susidurusios su patyciomis mokykloje ar siaip gyvenime? Visai idomu butu padiskutuoti sia tema. smile
Jei jus uzgaulioja, izeidzia, kaip i tai reaguojate, gal imates kokiu priemoniu? smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#2 2011-08-15 18:23

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: PATYCIOS

aš turėjau tokią "laimę" gyvenime.. bet pragyvenau ir atrodo, kad niekada to nėra buvę.. o brolis ir dabar turi "laimę" šitą, bet nieko nepadarysi.. čia nuo to nepabėgsi, tai ir gyveni su tuo.

Neprisijungęs

 

#3 2011-08-15 18:42

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: PATYCIOS

Man irgi teko su to susidurti ir ne juokais sad Laimei, tai praeitis roll

Neprisijungęs

 

#4 2011-08-15 18:57

Apelsynkė
Narys
Registravosi: 2011-08-05
Žinutės: 279

Re: PATYCIOS

Iš manęs dėl mano svorio irgi bandė tyčiotis, bet nelabai sėkmingai smile Pas mane kaip aštrus liežuvis, tai gaudavosi kaip bumerango efektas smile Tai ir baigiasi tos patyčios smile Niekad daugiau į akis ir neišgirdau užgauliojančių žodžių iš klasiokų ir etc. O šiaip už akių gal ir kalbėjo, bet, kaip sakoma, jei apkalba - reiškias gyveni wink

O čia gal Klass (klasė) filmą žiūrėjai?


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1sternP_85_67,5_66_abs.png

Neprisijungęs

 

#5 2011-08-15 19:39

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: PATYCIOS

Aš irgi šitą filmą mačius smile O patyčios gali ir tikrai ne dėl svorio prasidėti, o praktiškai iš oro big_smile Arba todėl, kad esi kitoks nei visi, kad tau geriau sekasi, kad tiesiog nepritampi ir/ar nesistengi pritapti smile

Neprisijungęs

 

#6 2011-08-15 19:44

Apelsynkė
Narys
Registravosi: 2011-08-05
Žinutės: 279

Re: PATYCIOS

Aš apie savo atvejį kalbėjau wink Šiaip dabar žiaurūs vaikai, tyčiojasi iš visko - akiniai, ne toks rūbas, plaukų/akių spalva ir t.t. Žodžiu, visko :}

Man iš to filmo tas pagrnindinis blogiukas labai gražus big_smile Ypač yra tokia vieta,kur sumušė jis tą Kasparą (lyg toks vardas) ir rūko atsisėdęs ;D Uch!

O šiaip skaičiau knygą "Devyniolika Minučių" pagal kurią ir pastatytas filmas wink Žiauriai gera!

Paskutinis taisė Apelsynkė (2011-08-15 19:45)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1sternP_85_67,5_66_abs.png

Neprisijungęs

 

#7 2011-08-15 22:56

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: PATYCIOS

na, aš pvz mokykloj tikrai stora nebuvau, bet ir kūdumas sulaukdavo piktų žvilgsnių ir aštrių liežuvių.. roll

Neprisijungęs

 

#8 2011-08-15 23:04

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: PATYCIOS

Kai dar vaiksciojau po klubus, mane bande izeisti kazkoks vaikinukas pasakydamas, kad esu stora. Tai buvo pirmas kartas, kai mane pavadino stora. Atsimenu, kad juokiausi iki asaru smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#9 2011-08-15 23:45

kristina19
Narys
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 594

Re: PATYCIOS

man teko ir su tuo susidurti del stambumo:) svarbiausia kas saipesi tai kuno kulturos mokytojas,nesvarbu ar tu buvai stambi ar normali visada girdejom  kad esam storos karves kurios nieko nesugeba.taip pat esu sulaukusi ir dar grazesnio komentaro kaip vienas pagyvenes vyras mane su drauge apsauke karvem su papais kaip kibirais nutysusiais uz tai kad neleidom vaikam musti jo katino:D smagu:) ir zinoma esu daug komentaru is vaiku sulaukusi,taip pat is daktaru mazdaug taip sake nustok kimsti bandeles ir pyragus kiekviena diena ir bus viskas gerai:D bet kad tada nebuvo net finansiniu galimybiu to daryti na bet nesvarbu,tai praeitis kuri sugadino dabarti nes esu tikrai kompleksuota:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_86_cu_63_ta_40_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#10 2011-08-16 12:34

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: PATYCIOS

visu pirma tai patycios mokykloje krinta ant silpnesniu vaiku smile ir jis gali netureti jokiu savybiu is kuriu galima tyciotis, vaikai randa, tiesiog pajaute silpnesne asmenybe.  o vat ne pernelyg jautria, savimi pasitikincia, mokancia apsiginti ir stipria asmenybe turi isauginti tevai. yra milijonai zmoniu kuriems kas nors gatvej yra metes kokia nors pastaba (dazniausiai is oro, tiesiog is nepasitenkinimo savim paciu varoma ant kitu), bet jei visi i tas pastabas rimtia reaguotu ir imtu i sirdi tai zmonija jau butu isizudziusi smile tiesgio vienas uzsikompleksuos, apsibliaus ir bijos iseiti i lauka, o kitas pazvengs (geriausiu atveju dar ka nors ir atsikirs) ir gyvens toliau, nes apie save turi susidares normalia nuomone ir dar plius isvystyta normalu humoro jausma. o kaip reaguojam yra musu arba auklejimo reikalas.

Krisitna19, kaip suprasti "nebuvo net finansiniu galimybiu to daryti"??? ta prasme nebuvo finansiniu galimybiu nekimsti bandeliu ir pyragu kas diena? lollollol dar tokio absurdo negirdejau smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#11 2011-08-16 12:38

Apelsynkė
Narys
Registravosi: 2011-08-05
Žinutės: 279

Re: PATYCIOS

Zalia_boruze, na jei finansų namie nėra kartais ir duonai nusipirkti, apie kokias bandeles gali būti kalba?smile Manau, ji tai turėjo omeny wink Ir nerandu nieko čia juokingo ar absurdiško;]


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1sternP_85_67,5_66_abs.png

Neprisijungęs

 

#12 2011-08-16 14:21

Apokalipse
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2011-07-02
Žinutės: 4328

Re: PATYCIOS

Uoj kiek patyčių vaikystėj apturėjau... Gyvenau name, kuriame buvo daugybe vaikų, o daugelis vyresnių, aišku ir mandresnių. Tai mes, jaunesnieji, kentėdavom...Tai yra ne mes, o storuliukė Giedrė (aš) ir raudonplaukis Giedrius ( ale koks sutapimas, tokie gražus vardai big_smile). Būdavo, kad ir apstumdydavo, ir laiškus bauginančius siuntinėdavo... Verkdavau, uoj verkdavau, bet nuo to tik akys gražesnes big_smile Bet išmokau nekreipti dėmesio, supratau, kad problema ne manyje, o juose. Aišku, žaizda liks visam gyvenimui. Nebemoku reikšt jausmų, daugumai atrodau šalta, bejausmė. Tai yra tik tiems, kurių nepažįstu. Pažinusi žmogų aš atsiveriu... O ir žmogų sugebu greit pažint big_smile Po patyčių tapau daug stiprenė, išmokau kovoti už save. Nyčė nemelavo - "Kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius". Tik jokiu būdu nesupraskit, kad patyčios gerai! Čia košmaras, kurio nelinkėčiau nei priešui ( kurių neturiu big_smile).


Ūgis : 1,84m
Nelaimingais būti paprasta, kad būtume laimingi, turime stengtis.
  http://lines.nadietah.ru/ves/ln93/ves931455_82,0.png

Neprisijungęs

 

#13 2011-08-16 15:09

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: PATYCIOS

O as kazkaip jokiu patyciu nesusilaukdavau, aisku komentaru budavo, bet oj ir as megdavau pakomentuoti big_smile tai kazkaip jokiu tokiu slyksciu dalyku nepamenu. Tiesa klaseje visada budavo tu, is kuriu tyciojomes, ir as tame tarpe, aisku dabar tuo nesididziuoji, taciau vaikai ziaurus, kiek pamenu, is musu mandresniu buvo daug daugiau is ko tyciotis, nei is tu kitu. Siaip dar labai stipriai itakoja tai, kokie vaiko tevai, tiek seimoje, tiek tarkim ir visuomeneje, esu pastebejusi, kad labiausiai kentedavo is asocialesniu seimu. Na net nzn. Kazkaip jei koks komentaras budavo pasakomas as labai mandra buvau, cia kaip issukis, na pabandyk ka nors leptelt big_smile

O del bandeliu, ir neturejimo galimybiu ju valgyti, tai nematau cia nieko juokingo, tuo labiau, kad mes jau nebe mokykoj, ir tikrai nederetu is to juoktis.

Neprisijungęs

 

#14 2011-08-16 16:51

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: PATYCIOS

As visuomet mokyklos laikais uzstodavau tuos, kuriuos skriausdavo smile .


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#15 2011-08-16 17:24

cefalika
VALGANTI
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-04-01
Žinutės: 6084

Re: PATYCIOS

man patyčios ir mokykla atrodo neatsiejamas blogis.. hmm nu taip yra ir tiek.. žiaurūs tie vaikai..
pačiai teko tai išgyventi,  tikrai labai skaudūs prisiminimai... dabar žiūriu į savo augantį vaikelį ir vis pagalvoju, kaip jį reikės apsaugoti nuo šito siaubo.. mad


Kilogramai manęs nejaudina big_smile

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/39218/.png

Neprisijungęs

 

#16 2011-08-16 17:28

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: PATYCIOS

Apelsynkė rašė:

Zalia_boruze, na jei finansų namie nėra kartais ir duonai nusipirkti, apie kokias bandeles gali būti kalba?smile Manau, ji tai turėjo omeny wink Ir nerandu nieko čia juokingo ar absurdiško;]

mmmm jauciu supratau ne is tos puses smile atsiprasau jei ka nors izeidziau smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#17 2011-08-26 23:46

kristina19
Narys
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 594

Re: PATYCIOS

turejau omenyje kimsti bandeliu ir pyragu kiekviena diena nebuvo galimybiu,o ne juos ryti pastoviai....aciu kad pasisaipiai....


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_86_cu_63_ta_40_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#18 2011-08-27 00:03

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: PATYCIOS

Kate_30 rašė:

As visuomet mokyklos laikais uzstodavau tuos, kuriuos skriausdavo smile .

aš irgi tokia gerietė buvau smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#19 2011-08-27 10:01

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: PATYCIOS

kristina19 rašė:

turejau omenyje kimsti bandeliu ir pyragu kiekviena diena nebuvo galimybiu,o ne juos ryti pastoviai....aciu kad pasisaipiai....

taigi ne taip suprato tiesiog smile

Neprisijungęs

 

#20 2011-08-29 11:40

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: PATYCIOS

Elzbieta rašė:

Kate_30 rašė:

As visuomet mokyklos laikais uzstodavau tuos, kuriuos skriausdavo smile .

aš irgi tokia gerietė buvau smile

Bet, jei atsukciau laika atgal, nebebuciau tokia geriete, nesityciociau, bet ir neuzstociau ne vieno. Tiesiog nesikisciau. Nes tuos, kuriems padejau, kai reikejo man ju pagalbos, ne vienas nepriejo.
O del savo busimu vaikuciu, tai niekam neleisiu is ju tyciotis. Labai graziai ir tyliai susitvarkysiu su bet kuo. Labai daug teko matyti gyvenime ir tokius, jau is tolo atpazistu big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson