Sveika mityba      

Saldumynai, kurių negalėtumei atsisakyti

Skaityti komentarus (40)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Šokoladas, saldainiai, zefyrai... Kokių dar gardėsių negalėtumei atsisakyti net ir efektyviausios dietos metu? Valgyk ir mėgaukis gyvenimu! Juk gyvename tik vieną kartą.

JUODASIS ŠOKOLADAS. Nors jame yra ir nemažai kalorijų, tačiau jis yra vertingas, nes tai vienas iš geriausių antioksidantų. Taip pat kalcio, geležies ir magnio šaltinis.

ZEFYRAI. Natūraliuose zefyruose yra labai daug fosforo.

MĖTINĖS PASTILĖS. Daugelis moterų darbo metu, vairuodamos arba vaikščiodamos po parduotuves kramsnoja mėtines pastiles. Jos ne tik gerina burnos kvapą, tačiau ir neleidžia sustorėti! Juk daug geriau nuolat čiulpti mėtines pastiles, nei valgyti pyragaičius.

MEDUS. Vienas pagrindinių antioksidantų, kurį MIKĖ PŪKUOTUKAS valgo kibirais... Kibirais jo valgyti nevertėtų, tačiau karts nuo karto įsidėti į arbatą arba ant varškės – būtina. 100 grame medaus yra magnio dozė, reikalinga suvartoti per parą.

VAISIAI IR UOGOS. Jei prie šio punktelio padėsite pliusiuką ir pažymėsite jį kaip mėgstamiausią, paplosime! Tai pats sveikiausias, naudingiausias ir verčiausias dėmesio punktas, nes vaisių ir uogų vitaminų kiekiu ir naudingosiomis medžiagomis niekas neabejoja! Valgykite šviežius nuo medžio nuskintus obuolius, avietes skanaukite vietoj saldainių, o limonadą pakeiskite obuolių arba vyšnių sultimis ir jūs būsite sveikiausi!

Šaltinis: Freedigitalphotos.net
Autorius:Eli.lt

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (40)
daugiau
2021-01-23 06:33
FrankJScott


In response to the person who asked about https://padelfederation.co.uk/others/2021-delray-beach-open-quarter-final-sebastian-korda-vs-john-isner-preview-prediction/ - find url and don"t forget these best gifts https://project-phoenix.org/sewing/best-straight-needles-for-knitting-artnews-com/ - goto main website not to mention these coolest items https://bharatnewschannels.com/2020/12/25/biofuels-and-other-fuel-substitutes-excise-notice-179e-from-1-january-2021/ - this shop as well as these most awesome products https://shyandthefight.net/2021/01/19/hansel-and-gretel-new-zealand-symphony-orchestra/ - visit blog. Also, don"t forget to try https://shop.mastiffmaster.com/faster-than-my-paws-can-take-me/ - link, alongside all these finest items https://tuftoys.com/funny-dog-memes-16/ - go to site. Finally, check out http://biosyukle.com/showthread.php?tid=91884&pid=376575#pid376575 - Peruse The Most Excellent Items Ever 289fed5 here.
2017-04-16 12:44
Elora
No quoitsen this is the place to get this info, thanks y"all. http://ldbuwx.com [url=http://mpgevs.com]mpgevs[/url] [link=http://arscnrt.com]arscnrt[/link]
2017-04-15 23:28
Cheyanne
Essays like this are so important to <a href="http://obalidb.com">broenading</a> people"s horizons.
2017-04-15 00:45
Kasara
I"m imrsesped you should think of something like that http://demdktg.com [url=http://efqhsj.com]efqhsj[/url] [link=http://efinsoihj.com]efinsoihj[/link]
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Gardžiausi vegetariški patiekalai iš viso pasaulio (129)

Sveiki ir gardūs pusryčiai mažiesiems (68)

Kaip moterys lieknėja? (63)

Vištiena ant grotelių! Kitoks skonis, novatoriškas ruošimas, originalus pateikimas (51)

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (33)

Mėta — aukso vertės augalėlis (61)