Sveika mityba      

Sveiki ir gardūs pusryčiai mažiesiems (727)
Pradėkite rytą su savo vaikučiais sveikai! Sveikas maistas stiprina ne tik organizmą, bet ir suteikia energijos, pakelia nuotaiką ir puikiai nuteikia.

Vištiena ant grotelių! Kitoks skonis, novatoriškas ruošimas, originalus pateikimas (968)
Tikram lietuviui iškyla gamtoje, šventė sodyboje ar namų kiemelyje neatsiejama nuo kepsninės ir skaniai iškeptų šašlykų. Didėjant vištienos vartojimui, populiarėja ir ant žarijų skaniai iškepta vištiena, ypač jei ji marinuota netradiciniame, išskirtinio ir neįprasto skonio marinate.

Saldumynai, kurių negalėtumei atsisakyti (796)
Šokoladas, saldainiai, zefyrai... Kokių dar gardėsių negalėtumei atsisakyti net ir efektyviausios dietos metu? Valgyk ir mėgaukis gyvenimu! Juk gyvename tik vieną kartą.

Mažakraujystę (anemiją) siūloma gydyti netradicine medicina (17)
Labai dažnai žmonės serga anemija to nežinodami, nes simptomai nėra labai ryškūs ir lieka nepastebimi ilgus metus. Vienas iš labiausių pasireiškiančių požymių yra nuolatinis nuovargis ir silpnumas, žmogus jaučia visuotinę letargiją, kartais kamuoja galvos skausmai ar net dusulys, žmogus negali dirbti sunkaus fizinio darbo, sportuoti, jaučia pastovų šaltį ir labai rimtais atvejais skundžiasi širdies veiklos sutrikimais.

Pietūs ne namuose: kas galima ir kas – ne?
Nešiotis maistą į biurą iš namų – keblu, o parduotuvėje pirktos mišrainės jau pabodo arba baugina neįtikėtinai ilgu E priedų sąrašu? Lieka dar vienas pasirinkimas – netoliese esančios kavinukės. Kokį maistą pasirinkti ten, kad nenukentėtų nei kūno linijos, nei sveikata?

Valgyti ar nevalgyti po 6 valandos vakaro? (20)
Jei Jus užvaldė noras pasiekti fizinį tobulumą ir gyventi amžinai, tikriausiai Jums yra žinoma, kad dienos racione turi būti subalansuotas baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekis. Tačiau valgyti ar nevalgyti prieš miegą – klausimas, vertas pasamprotavimų. Pažymėsime iš karto, kad nevalgymas po 6 valandos vakaro – pakankamai veiksmingas svorio mažinimo būdas. Daugelis net mano, kad apskritai geriausia nevalgyti po 5. Šis požiūris turi gilias šaknis.

Ajurvedinio maitinimosi principai (9)
Ajurvedos mokslas moko, kad medicina ir mityba yra dvi neatskiriamos sąvokos. Tik teisingai ir subalansuotai maitinantis galima išlaikyti gyvybingumą, greičiau atsigauti po ligos, palaikyti gerą fizinę ir dvasinę formą ir pasiekti ilgaamžiškumą. Ajurvedos gydytojai yra įsitikinę, kad vegetarinis maistas - grūdai, vaisiai ir daržovės, riešutai, sėklos, ankštinės daržovės, vaistiniai augalai, žolės, pieno produktai - yra labai svarbūs gyvybingos energijos nešėjai. Teisingos ir subalansuotos mitybos paslaptis yra teisinga produktų ir prieskonių kombinacija, bei suderinamumas su kiekvieno žmogaus prigimtimi – prakruti.

Dešimt produktų, gerinančių išvaizdą (8)
Mes žinome, kad teisingi mitybos įpročiai padeda išlaikyti gražią išvaizdą. Kai jūs tikite valgomais produktais, ir jie gerai jus veikia, tikėtina, kad jūs gerai atrodysite šių produktų dėka.

Gėrimai lieknėjimui
Pavyzdžiui, gazuotas vanduo ne tik neleis mums sukūsti, bet ir tam tikrais atvejais gali pakenkti sveikatai. Juk tokiuose gėrimuose daug angliavandenių.

Vasariški produktai, kurie padės sulieknėti (5)
Norite sulieknėti greitai, lengvai ir visam laikui? Mėgaukitės tik sveikais ir naudingais maisto produktais!

Kad sumuštinis būtų sveikas
Ko įdėti vaikui ar paaugliui priešpiečiams į mokyklą? Bepigu rudenį, kai ir obuoliukas, ir vos vakar savame darže nuskintas agurkas po ranka. Pavasarį išaušta tikrasis sumuštinių laikas. Kaip padaryti tuos sumuštinius maksimaliai naudingais ir sveikais?

Keisk mitybos įpročius ir sulieknėsi
Pakeisk nusistovėjusius mitybos įpročius ir jau po kelių savaičių galėsi džiaugtis stangriu pilvuku, lygia oda ir gera nuotaika.

Datulės – vertingas maisto produktas iš dykumų (16)
Datulės (arba finikai) vertinamos ir mėgstamos ne tik Sacharos gyventojų. Tiek švieži, tiek džiovinti datulių vaisiai pasižymi vertingomis savybėmis.

10 faktų apie alyvuoges
Gurmanais vadinamiems Italijos ir Ispanijos gyventojams pavasaris asocijuojasi su viena gražiausių šių metų laikų švenčių – alyvmedžių žydėjimu. Alyvų žydėjimo šventės linksmai mini ne tik ispanai ar italai, bet ir lietuviai. Šios šventės proga pateikiame įdomių faktų apie skaniąsias alyvuoges dešimtuką.

Košė – puikus pasirinkimas pusryčiams
Dažnas vaikas nusipurto, vos išgirdęs žodį „košė". Bet ar kada susimąstėte kuo jos naudingos ir kodėl gydytojai rekomenduoja jas valgyti?

Maistas ir vaistas: 10 prieskonių, turinčių gydomąjį poveikį
Žolelės yra nuostabus dalykas. Prieskoniai augalai, kuriuos galime auginti ir sode, ir bute ant palangės, ne tik pagardina maistą, suteikia jam naują skonį, aromatą, tačiau turi ir gydomųjų savybių.

Rabarbaras – sveikatai, maistui ir grožiui (5)
Mokslinis pavadinimas Rheum rbaponticum L.(lot. k.). Šis augalas daro moteris sveikesnėmis ir gražesnėmis. Tai daugiametis augalas, o gegužės mėnesį jau galima pradėti naudoti šį augalą įvairioms procedūroms: maistui, grožiui, sveikatai.

Gėrimai, kurie padės priaugti kelis kilogramus
Dėmesio visiems, norintiems priaugti kelis kilogramus! Pateikiame Jums pačius populiariausius gėrimus, nuo kurių Jums priaugs bent keli kilogramai!

Kada nuodėmingi malonumai – į sveikatą?
Beveik viskas, kas skanu arba malonu, yra nesveika. Sutinki su šiuo teiginiu? Be reikalo! Nes lygiai taip pat, kaip nuodą nuo vaisto skiria tik dozė, taip ir šlakelis nuodėmingo malonumo gali netgi labai pagerinti tavo savijautą!

Riešutų keliamas pavojus (172067)
Riešutai nuo senovės naudojami maisto gamyboje, nes kiauto viduje yra vertingas maistingas branduoliukas, kuris daugeliui pasaulio tautų tapo nepakeičiamu maisto produktu. Iš riešutų ir kevalų daro aliejus, dažus, lynus, šveitiklius. Riešutai naudojami gaminant pagerintus duonos gaminius, kaip priedai ir įdarai konditerijoje.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  [Kitas]