Sveika mityba      

Riešutų keliamas pavojus (5297)
Riešutai nuo senovės naudojami maisto gamyboje, nes kiauto viduje yra vertingas maistingas branduoliukas, kuris daugeliui pasaulio tautų tapo nepakeičiamu maisto produktu. Iš riešutų ir kevalų daro aliejus, dažus, lynus, šveitiklius. Riešutai naudojami gaminant pagerintus duonos gaminius, kaip priedai ir įdarai konditerijoje.

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (3200)
Gėdiniesi nereikalingų kilogramų? Pats laikas pradėti ne tik sveiką gyvenimo būdą, bet ir sportuoti! Edieta.lt siūlo sportuoti drauge.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (1970)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Kuo pavojingos šviežiai spaustos sultys? (1828)
Dauguma mano, kad šviežiai spaustų sulčių galima gerti kiek nori ir kad jos yra tik naudingos. Tačiau yra nevisai taip. Tos pačios sultys vieniems padeda, o kai kuriems gali ir pakenkti.

Šviežios žuvies nauda žmogaus organizmui bei imuninei sistemai (1647)
Daugelyje šalių žuvis buvo ir yra svarbus maisto šaltinis. Pasirodo, jog valgant šviežią žuvį, ji ne tik mažina cukrinio diabeto riziką, bet ir yra viena iš geros nuotaikos sukėlėjų.

Salieras - jaunystės daržovė (470)
Salieras - prieskoninė daržovė, mūsų virtuvėje turinti tvirtas pozicijas. Saliero naudingųjų savybių daugybė: pasirodo, ši daržovė stabdo senėjimo procesus. Unikalus baltymų, vitaminų, rūgščių ir mineralų rinkinys stabilizuoja organizmo ląsteles.

Gardžiausi vegetariški patiekalai iš viso pasaulio (126)
Pasaulyje vis daugėja žmonių, visiškai atsisakančių mėsos bei pieno produktų ir gyvulinės kilmės riebalų, taigi vegetarizmas pamažu tampa populiaria valgymo tendencija ir Europoje, ir už jūrų marių.

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Sveiki ir gardūs pusryčiai mažiesiems (66)
Pradėkite rytą su savo vaikučiais sveikai! Sveikas maistas stiprina ne tik organizmą, bet ir suteikia energijos, pakelia nuotaiką ir puikiai nuteikia.

Misija įmanoma: Sulieknėti lengvai ir neskaudžiai (61)
Dar nė vienas paskubomis atliktas darbas nesuteikė naudos. Todėl jei nusprendėte lieknėti, darykite tai nuoširdžiai ir tikėkite tuo, ką darote.

Kaip moterys lieknėja? (59)
Smalsu? Nieko nelaukite ir susipažinkite su moterų paslaptimis ir sudalyvaukite apklausoje, kurioje galėsite ir pačios išduoti lieknėjimo gudrybes ir paslaptis.

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)
Jau nuo pačių seniausių laikų mėta buvo vertinama ir jos teikiama nauda buvo naudojamasi jau senovės graikų ir romėnų laikais. Dar ir dabar daugelis soduose turi pasisodinę mėtų lapelių. Ir ne veltui.

Saldumynai, kurių negalėtumei atsisakyti (39)
Šokoladas, saldainiai, zefyrai... Kokių dar gardėsių negalėtumei atsisakyti net ir efektyviausios dietos metu? Valgyk ir mėgaukis gyvenimu! Juk gyvename tik vieną kartą.

Vištiena ant grotelių! Kitoks skonis, novatoriškas ruošimas, originalus pateikimas (39)
Tikram lietuviui iškyla gamtoje, šventė sodyboje ar namų kiemelyje neatsiejama nuo kepsninės ir skaniai iškeptų šašlykų. Didėjant vištienos vartojimui, populiarėja ir ant žarijų skaniai iškepta vištiena, ypač jei ji marinuota netradiciniame, išskirtinio ir neįprasto skonio marinate.

Žarnyno veiklos pagerinimui (38)
Sveika dieta žarnynui normalizuoja apykaitos produktus, pagerina organo darbą. Laikykitės dietos 10 dienų ir turėsite sveiką žarnyną, o dėl to pagerės apykaitos procesai, numesite 5 – 7 kg.

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)
Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Kuo naudingas melionas? (25)
Melione yra didžiulis fermentų kiekis, kurie puikiai įsisavinami žarnyne, padeda normalizuoti jo veiklą. Melioną, kaip vaistus, galima vartoti, esant betkokiems virškinimo sutrikimams. Gydytojai rekomenduoja vartoti melioną sergant įvairiomis kepenų ligomis, o taip pat esant inkstų ir šlapimo pūslės akmenligei.

Apetito mažinimo strategija (24)
Apetito sumažinimas – svarbi užduotis trokštantiesiems sulieknėti. Ši užduotis bus lengvesnė, jei žinosite keletą veiksmingų apetito pažabojimo būdų.

Levo Chazano dieta (23)
Garsioji Levo Chazano dieta, kalbama kad jos dėka moterys per mėnesį atsikrato 10 kg svorio. Tai labai efektyvi ir "protinga" dieta. Kilogramai tirpsta, nėra sunku jos laikytis, atsisakoma tik prabangių gardėsių. Maistas pilnavertis ir suderintas. Svarbiausia valgyti labai reguliariai ir tik tam tikrus suderintus misto produktus. Jos laikantis kilogrmai nebegrįžta.

Genetiškai modifikuotų maisto produktų kontrolė Lietuvoje (22)
Pastaruoju metu vis plačiau visuomenės informavimo priemonėse kalbama apie genetiškai modifikuotus organizmus. Į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą vis daugiau kreipiasi vartotojų, klausdami, kas tai genetiškai modifikuoti produktai, kaip ženklinami tokie produktai, kokie gen. mod. produktai pardavinėjami Lietuvos rinkoje ir t. t.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  [Kitas]