Sportas ir kūnas      

Lengvi ir efektingi pratimai namie

Rekomenduok draugui
Spausdinti
Suglebęs kūnas? Lašinukai ant pilvo? Celiulitas? Visa tai erzina? Pats laikas pradėti sportuoti! Sportuoti namie – puiki mintis. Juk pratimus gali atlikti prieš didelį veidrodį, taip pat žiūrėdama televizorių ar besiklausydama muzikos. 

  • Žygiavimo pratimai. Atsistok ramiai, rankas sudėk prie šonų ir pradėk žygiuoti vietoje. Žygiavimas turi būti vientisas, be sustojimų, jei nori treniruoti ir rankas, jas gali judinti taip, kaip tai darai bėgiodama. Pažygiavusi 10-15 minučių, kojas pradėk kelti aukščiau. Po pratimo (20-25min) padaryk kelis nugarą atpalaiduojančius pratimus.
  • Bėgimo pratimai. Stovėk vienoje vietoje, sudėk rankas taip, kaip darai bėgdama ir pradėk tariamai bėgti vietoje. Stebėk save veidrodyje, kad nugara būtų tiesi, suimk dubens raumenis.
  • Pritūpimai. Tai patys šauniausi pratimai kojų stiprinimui. Ištiesk rankas į priekį, kojas sudėk pečių plotyje ir pradėk daryti pritūpimus. Jei nori pajusti efektą, kiekvieną dieną padaryk po 30-40 pritūpimų ir juos būtinai derink su kitais kojoms ir pilvo presui skirtais pratimais.
  • Šokis. Tai pats nuostabiausias pratimas. Įsijunk mėgstamą muziką ir pradėk šokti! Šok pagal greitą muziką, stenkis išjudinti visas kūno dalis: rankas, kojas, pečius, pilvą, kaklą, čiurnas. Šok apie valandą kiekvieną dieną.
Šaltinis: freedigitalphotos.net
Autorius:Gerda Morozovienė

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (0)
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

104 metų jogas S.Yogonanda: "Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi" (0)

Kovoti su cholesteroliu padeda augalai (21)

NUOTRAUKOS: Efektingi pratimai moterims (3)

Rytinė mankšta: pradėk dieną žvaliai! (6)

Anoreksija – simptomai ir gydymas (26)

101 priežastis, kodėl verta užsiimti joga ir meditacija (10)