Sportas ir kūnas      

Sporto treneris konsultuoja (26)
Asmeninis sporto treneris Remigijus Bimba kasdien treniruoja bei sporto klausimais konsultuoja įvairaus amžiaus žmones – nuo paauglių iki senjorų.

Penkios sporto namuose paslaptys (2)
Treniruokliai nėra baldai ar dekoro elementai. Tačiau šiandien jie vis dažniau tampa privaloma namų interjero dalimi. Todėl, nusprendę namuose įsirengti sporto salę, iš anksto apmąstykite, kokius konkrečiai įrenginius pirksite ir kur juos statysite.

Metabolizmas: kaip jį pagreitinti? (4)
Kalbant paprastais žodžiais, tai intensyvumas, kaip organizmas produktuose esančias maisto medžiagas paverčia energija arba kalorijomis. Taigi suvalgytas sumuštinis pavirsta substancija, kuri vadinama gliukoze. Bet jeigu tuo metu organizmui nereikia energijos, kalorijos pavirsta riebalais. O jeigu jūs jautėte "teisėtą" alkį, visos jos bus sunaudotos organų ir jų sistemų darbui.

Kuo naudingas „rebefingas“?
Rebefingas – tai sąmoningas gilusis kvėpavimas atsipalaidavus. Jo metodą 1974 metais sukūrė amerikietis Orras, kuris ilgai tyrinėjo kvėpavimo technikų poveikį žmogaus organizmui. Jis pastebėjo, kad gerą savijautą ir sveikatą lemia būtent taisyklingas kvėpavimas.

Grįžtantiems į sporto klubus: ar reikia maisto papildų? (25)
Neretas sporto klubo lankytojas, norėdamas greičiau pasiekti pageidaujamą rezultatą – stangrų, liekną, raumeningą kūną – ne tik sportuoja, bet ir vartoja įvairius maisto papildus bei kitokius preparatus. Lyg ir natūralu, kai ką nors papildomai vartoja profesionalūs sportininkai, kurių tikslas – sportiniai pasiekimai.

Skirkite laiko atsipalaidavimo pratimams
Jei dėl ko nors nuogąstaujate, esate pavargusi ar susinervinusi, skirkite 15 minučių atsipalaidavimo pratimams. Jums tikrai turėtų palengvėti.

Treniruoklis namuose: kaip išsirinkti?
Neturite laiko sporto salei? O gal nėra galimybės ištrūkti iš namų? Jei tik yra ūpo pasportuoti, treniruoklis namuose – puikus pasirinkimas. Tik... treniruoklių būna įvairių. Kokį gi pasirinkti?

Sveikata pagal laikrodį (714)
Kad ir kokia būtų jūsų dienotvarkė, organizmas turi savus bioritmus. Jei išmoksite į juos įsiklausyti – būsite ne tik žvalesnė bei darbingesnė, bet ir sveikesnė!

Veido mankšta
Tik judėjimas palaiko gerą raumenų tonusą ir stangrumą. Nejudantis raumuo greitai suglemba. O kas gi norėtų, kad veido raumenys prarastų stangrumą? Juk tuomet ir juos aptempianti oda, veikiama žemės traukos jėgos, nutįstų žemyn...

Tempimo pratimai sveikatai ir figūrai
Tempimo pratimai nėra skirti raumenims auginti, tačiau jie stiprina sveikatą, gerina laikyseną, dailina kūno linijas. Jei kasdien atliksite šiuos pratimus, sutvirtinsite raumenis, jie taps elastingesni ir lankstesni, laikysenai suteiksite lengvumo ir grakštumo.

Mankšta vandenyje - veikminga ir malonu!
Vasara – maudynių metas! Besimaudydama jūs galite ne tik maloniai praleisti laiką, sustiprinti sveikata, bet ir numesti nereikalingus kilogramus. Anot sporto specialistų, mankšta vandenyje yra viena veiksmingiausių – per valandą galite sudeginti iki 520 kcal. Kadangi vandens slėgis 50 kartų didesnis nei oro, kiekvienam judesiui atlikti išeikvojama daugiau energijos.

Bėgiojimas ristele: 5 mitai
Užaugo keletas nereikalingų kilogramų? Jautiesi visiškai ištežusi? Sprendimas pats savaime sukasi galvoje: kol dar geras oras, reikėtų kasdien pabėgioti.

Kalanetika: kūno tobulinimui
Kalanetika – gimnastika, pavadinta autorės Kalan Pinkni vardu. Tai statinių pratimų kompleksas, paremtas raumenų išsitempimu ir susitraukimu.

Trenerio patarimai: gražūs keliai
Laba diena, kaip pagražinti kelius? Kokie pratimai jiems skirti? Ačiū.

Rytinis bėgiojimas. Taisyklės ir nauda (7)
Turbūt daugelis iš jūsų aktyviai sportuojate, rytais darote mankštą, o kai kas net ir netingi ištrūkti pabėgioti. Bet turbūt ne visos žino, kad ir bėgioti reikia taisyklingai. Visų pirma dėl to, kad teigiamas poveikis būtų kuo didesnis.

Treniruotės struktūra
Laba diena, norėjau jūsų paklausti, ar sportuojant sporto klube galima pirmiausia pabėgioti pusę valandos ant bėgimo takelio, po to pusę ant elipsinio ar dviračio ir tada daryti pratimus raumenims? ar reikia viską daryt atvirkščiai ?

Treneris pataria: lieknas liemuo (2)
Sveiki. Rytais darau mankštą, esu sportuojanti panelė. Jau rašėte apie pilvuką ir kaip jį sutvirtinti. Noriu paklausti apie patį liemenį. Ką reikia daryti, kad jis suplonėtų? Ar sukti lanką naudinga?

Kaip sustandinti krūtinę
Norėčiau sustandinti krūtinę. Ketinu išbandyti jūsų rekomenduotą pratimą, ranku „išvedimą“ į šonus su svareliais. Gal galėtumėte tiksliau aprašyti, kaip taisyklingai daryti šį pratimą? Kokia kryptimi turi būti pasukti delnai nuleidžiant ir pakeliant rankas? Kokiu tempu nuleisti ir pakelti rankas?

Plačių klubų problema
Aš esu liekna, tačiau mano klubai labai platūs, tai dar labiau išryškina trumpos kojos. Kokius pratimus reikėtų daryti norint atsikratyti šios problemos?

Treneris pataria: ar intensyviai sportuoti sveika?
Ar gerai, kad per savaite sportuoju daugiau nei 3-4 kartus, pavyzdžiui, tris dienas einu i sporto klubą, o keturias dienas einu i kitas treniruotes, pabėgioti, o ten – nemažas krūvis?

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  [Kitas]